8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

valilikte mi çalışıyorsunn neredeyse komşu olacakmışız

leslie falan mı yapsak acaba onda daha az soguruz kendimizden

Ben bilmem ki dans türlerinden anlamam pek :) İstiyorum aslında sevdiceğimi ikna edersem beraber kursa falan gidebiliriz onunla :)
Yapabilir miyiz ki internetten video bulalım deneyelim azıcık kendimizi sen tecrübeliymişsin gerçi :)

evett :)) çekilişi yarın mı yapıyoruzz

bende katılmak istiyorum beni de ekleyinnnn :)

yanii benden nacizane bir tavsiye erkek arkadaşınla kursa başlama acemilik dönemlerinde sende çok kötü oluyorsun o da çok kötü oluyor bide erkegin üzerinde iğreti de duruyor ya biraz çok komik oluyorlar benm bi arkadaşım da benden sonra başlamıştı da 1 ay her gördüğümde güldümm tabi o benim başlangıç hallerimi görmedigi için dalga geçememişti benimle

aynen ben valilik yakın diye..
buralara gelirsen haber ver mutlaka

kardeşim şuan valilikte sabıka kaydı çıkarmya gitti önceden bilseydim giderdim bende onunla ama aklımda canım, işim düşerse o tarafa mutlaka gelirim, seni de beklerim

oyhhh sıkıldım
birazdan çıkıp annemlere gidicem gerçi onun için mutluyum

dans mı konuşyuonuzzz ben çok güzel oryantal oynarım ama kendi kendime eşime bile oynamam utanıyom

kısknmaaa ben çalışmaya başlayınca da sen dalga geçersin benmle, ben uyku sersemi çok komik oluyorum

sabahları bende öylee sersem gibiyim de bu hafta öyle olmadım ya niyee bilmemm önceden kalkmaktan zorlanırdım bu hafta kendiliğimden kalkıyorum ve çabuk geçtii hemen hafta sonu geliyorr

oyhhh sıkıldım

dans mı konuşyuonuzzz ben çok güzel oryantal oynarım ama kendi kendime eşime bile oynamam utanıyom

bende sıkıldım yaa

banada öğretsenee hiçç bilmemmm

oyhhh sıkıldım

Ben beceremiyorum ya nasıl öğrencem :) Utanırım bende ayna karşısında kendi kendime oynarım anca:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…