8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

valilikte mi çalışıyorsunn :KK34: neredeyse komşu olacakmışız :KK1::KK1:

leslie falan mı yapsak acaba onda daha az soguruz kendimizden :KK33::KK33:

Ben bilmem ki dans türlerinden anlamam pek :) İstiyorum aslında sevdiceğimi ikna edersem beraber kursa falan gidebiliriz onunla :)
Yapabilir miyiz ki internetten video bulalım deneyelim azıcık kendimizi sen tecrübeliymişsin gerçi :)

Olur canım ama bu fikri bana çıkan kişiye söylerim ben habersiz biriyle değiş diye :) Ama seninle değişirse tahmşn ederim az çok herhalde bak çaktırma sakın bana :KK70::KK70: Bu arada Burcu de canım sorun değil :)

Yetiştin ya sorun yok :)

Kız gel senle kursa başlayalım biz oryantele geçen bi konu vardı orada videolar paylaşmışlardı bayıldım ya keşke yapabilsem sıkılaşırım azıcık:KK9::KK9:

evett :)) çekilişi yarın mı yapıyoruzz:KK16:

Eveeeeeettt yılbaşı çekilişimiz çoook eğlenceli geçmişti. Şimdi önceki çekilişimize katılan katılmayan tüm kk hatunlarını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çekilişimize davet ediyorum.Çok eğlenceli geçtiğine garanti veriyorum :) Birbirinden güzel arkadaşlıklar da cabası :)

Eeeee var mı katılmak isteyen ????

Geçen çekilişimizin kuralları aynen geçerlidir.

• Katılımcılar adresleri topladığımda Adres,Ev telf ,Cep numarası ve adını soyadını vermek zorundadır.
  • Kargo problemi dolayısıile yurtdışı katılımı yoktur.
  • Msj sayısı 100 geçmeyenler de listeye adını yazdırmasın lütfen yada çekiliş zamanına kadar 100 mesajı doldursun.
  • Zorunlu hediyelerimiz çikolata/şekerleme ve mektuptur. Yanında çamaşır olması taraftarıyız ama ayna, tarak isteğe bağlı seçeneklerimizdir.

Merak edenlere yılbaşı çekiliş topiğimiz

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=657181

Hediyelerimizi sergilediğimiz topiğimiz

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=670892

LİSTEMİZ

Geranio (tanıttı)
altinkaya35
toredo
sefimlii (tanıttı)
sey_ren
ikramaya
UMRAN__63 (tanıttı)
_meLinDa_ (tanıttı)
MonaLiisa (tanıttı)
cesmi_naz (tanıttı)
gizem7 (tanıttı)
true (tanıttı)
solitarywoman (tanıttı)
huzur33 (tanıttı)
hilalkahraman (tanıttı)
aşkyokolmak (tanıttı)
raptiye (tanıttı)
amante03 (tanıttı)
elmadilimi (tanıttı)
cicek22
_asmunikal_ (tanıttı)
hejira (tanıttı)
FairyTaleJoy
nurlum

Kızlar buda kendimizi tanıtma topiğimiz :) Sohbet etmeden katilimiz için (hediye alacak kişi) kendimizi tanıtıyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=687140&p=33730935#post33730935

bende katılmak istiyorum beni de ekleyinnnn :)

Ben bilmem ki dans türlerinden anlamam pek :) İstiyorum aslında sevdiceğimi ikna edersem beraber kursa falan gidebiliriz onunla :)
Yapabilir miyiz ki internetten video bulalım deneyelim azıcık kendimizi sen tecrübeliymişsin gerçi :)

yanii benden nacizane bir tavsiye erkek arkadaşınla kursa başlama :KK1::KK1: acemilik dönemlerinde sende çok kötü oluyorsun o da çok kötü oluyor bide erkegin üzerinde iğreti de duruyor ya biraz çok komik oluyorlar :KK1::KK1: benm bi arkadaşım da benden sonra başlamıştı da 1 ay her gördüğümde güldümm :KK52::KK52: tabi o benim başlangıç hallerimi görmedigi için dalga geçememişti benimle :KK51::KK51:

aynen ben valilik yakın diye..
buralara gelirsen haber ver mutlaka :KK16:

kardeşim şuan valilikte sabıka kaydı çıkarmya gitti önceden bilseydim giderdim bende onunla :KK1::KK1: ama aklımda canım, işim düşerse o tarafa mutlaka gelirim, seni de beklerim :KK34:

oyhhh sıkıldım :KK31:
birazdan çıkıp annemlere gidicem gerçi onun için mutluyum :KK1:

dans mı konuşyuonuzzz ben çok güzel oryantal oynarım ama kendi kendime :KK9: eşime bile oynamam utanıyom :KK17: :KK53:

kısknmaaa ben çalışmaya başlayınca da sen dalga geçersin benmle, ben uyku sersemi çok komik oluyorum :KK52::KK52:

sabahları bende öylee sersem gibiyim de bu hafta öyle olmadım ya niyee bilmemm :KK1::KK1: önceden kalkmaktan zorlanırdım bu hafta kendiliğimden kalkıyorum ve çabuk geçtii hemen hafta sonu geliyorr :KK16::KK16:

dans mı konuşyuonuzzz ben çok güzel oryantal oynarım ama kendi kendime :KK9: eşime bile oynamam utanıyom :KK17: :KK53:

bende sıkıldım yaa :KK43:

banada öğretsenee hiçç bilmemmm :KK1::KK1:

Ben beceremiyorum ya nasıl öğrencem :) Utanırım bende ayna karşısında kendi kendime oynarım anca:)

X