8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

gargon dağıtımda 1saat içinde elinde olur sanırım

yyaaaa ben yokken gelmişleerrrr :84: :84: şimdi aradım gece şubeye götüreceklermiş kargomu yarın sabah alabilecekmişimmm :84: :84: :84: ağlamak istiyorum beennnnn

katilimin kim oldugunu öğrendim artık ama hediyelerim benden çok uzaklarda

özledim şimdi çok uzaklarda

geçmiş olsun :26::26::26:

Katilin kim?? :26:

çok ortak noktamız var bende katilimi merak ediyorum

katilim olabilirsin biliyorsun dımı
Biliyor muyum? Bilmem..Belki biliyorumdur.Bilmiyor muyum ki?
Şansa bak.
Sen nerden biliyorsun ki?
Ben neyi kaçırıyorum acep?:26:

Şimdi arkadaşın birisi, bir arkadaşa kurbanım sensin, kargon da ulaştı dedi.O arkadaş 1-2 saat ortadan kayboldu, sandık ki hediyelerin resmini paylaşacak.Ondan sonra arkadaş geldi ağlaya zırlaya kargom gelmiş beni bulamamışlar yarın sabah alabilecekmişim dedi.Topluca üzülüyoruz.Haydi. Çok açıklayıcı oldu değil mi? Boşlukları dolduruverin gari.
Arkadaş, benim de kargo gideceği yere vardı.Gönderi araca yüklendi diyor, benim kargonun başına da aynı şey gelmiş olmasın?

ahhh şimdi ben de bu topiğe resim yüklüyor olabilirdimmm dedem yaktı benii

yalnız bende ki meraka bak kargoyu aradım sordum tekrar getirebilir misiniz diye, adam öle bi hizmetimiz yok dedi ben de kargo arabanız nerdeyse söyleyin de ben gidip alayım dedim teee başka bir ilçeye gitmiş ama arabam olsaydı valla düşerdim peşine ama benim arabam yookkk :84: :84:

valla ben de ayakkabı kutusuna koydum ama ayakkabı kutusunu kapladım

ahaa çok iyi fikirrrr iki kutuya sıgar benm de, uyuz bufecinin suratını çekmek zorunda da kalmam

hediyelerim geldiiiii

yaa ilk sırayı sana kaptırmışımm oofff ooffffff katilcimm çok özür diliyorum yaa, o kadar emek ettin sen, ben evden çıkmak zorunda kaldım

benim katilimin amante olduğunu yazdı asmun,bende nerden biliyorsun diye ona sordum.
Nazın durumu ise cidden üzücü.sen bekle bekle tam kargo ulaşacağı zaman evde olma.

benim katilimin amante olduğunu yazdı asmun,bende nerden biliyorsun diye ona sordum.
Nazın durumu ise cidden üzücü.sen bekle bekle tam kargo ulaşacağı zaman evde olma.

Hah, benim kafa da iyice karıştı. Asmun, senin katilinin amante olduğunu yazdı he? Doğru mu anladım?:26:

Sen nerden biliyorsun ki?
Ben neyi kaçırıyorum acep?:26:

şimdi true cugumm, ben bir hafiye gibi herkesi didikliyordum yaa falkon bu sabah ben çıkmadan dedi ki bugun içerisinde benm kurbanımın hediyeleri ulaşır, ben de ahaaa yakaladım sensin benm katilim dedimm, çünkü kendisi dün whatsap tan bana yolladım kargonu demişti ben ona seni yakaladım deyince dee itiraf etti amma velakinn ben kargonun ulaştıgı saatlerde dedemle beraber tomografi kuyruklarında koşturuyor oldugumdan mutevellit kargoyu alamadım

buraya kadar tamam da berfo neden falkon dan şüphelendi de hediyelerime göz koydu onu anlamadım

eneemmmmmm birbirine girmiş buralar ben kargomu yolladım kurbancığıma ulaştırdım yollamayanlar düşünsün ohhh :82:

aahh dedeemmm vaahhh dedeeemmm yaktıınn yaaaa benniiiiiii

bu genç yaşta kargoculara göz diktirttin beeennniiii :84: :84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…