8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sanırım ortalığı karıştırdım :26::26::26:
true bekar dedi.. ve amante ile ilgilendiğini gördüm bu yüzden true nin kurbanı amante

falkonda bekar demişti.. ve naz a kargon bir saatte gelecek dedi.. bu yüzden falkon ve naz ı birbirine katil kurban yaptım

hulyaaaa benimki olabilir bende aşkından yanıyorum

aahh dedeemmm vaahhh dedeeemmm yaktıınn yaaaa benniiiiiii

bu genç yaşta kargoculara göz diktirttin beeennniiii :84: :84:

Katilin keşke haber verseydi kargoyu yolladığını, o zaman beklerdin canım.
O kadarı da sürpriz olmayıvesin, ben haber verdim kurbanıma

falkon dimi yaa benim katilim ben yanlış anlamadım yanii doğru dimii katilimi whatsap tan taciz edeyim bari biraz

Ha sen benim kurbanımın amante olduğunu düşünüyorsun,doğru mu?
Ben katilim amante diye anladım.
Amma karıştı ortalık.

benim katilim de haber verdi ki güzel annecimm :44: hatta bugun telefonumu almak için çarşıya inecektim ondan bile vezgeçtim evde kırıp dizimi oturacam die amma velakin annem sabah uykumdan kaldırdı beni dedenin tomografisi var, ben buralardan kalkıp gelene kadar geç kalır sen dedenle tomografi çektirmeye git die söz konusu saglık olunca da erteleyemiyorsun tabi ki, mecburen hastaneye gittim, ben hastanedeyken gelmiş kargo yoksa ben bugun kargom gelmeden yolun karşısındaki bufeye bile gitmeyi düşünmüyordum

hahahahaha milleti birbirine düşürdün vallaaa

eneemmmmmm birbirine girmiş buralar ben kargomu yolladım kurbancığıma ulaştırdım yollamayanlar düşünsün ohhh :82:

sayende benim tuzum kuru uzaktan izliyorum karmaşıklığı sadece

ben kurbanıma c.tesi yollayabilcem sanırım pöff belki bi umut sabahtan işe gelmeden yollar mıyım :26:
kısmet yine de.. evde kutu bana bakıyo ben ona

Ha sen benim kurbanımın amante olduğunu düşünüyorsun,doğru mu?
Ben katilim amante diye anladım.
Amma karıştı ortalık.

falkon dimi yaa benim katilim ben yanlış anlamadım yanii doğru dimii katilimi whatsap tan taciz edeyim bari biraz

nasıl bir karıştı buralar
true nin kurbanı amante diyorum
falkonda naz ın ama sadece tahmin bunlar

Doğru anladın kuzum..
Bende nerden biliyorsun?ben neyi kaçırdım dedim.
Hımm..Anladım şimdi.
Haklısın galiba.Ben de bi mesaj atıvereyim bari.Gerçi şu an kendisi iş yerindedir bana ev adresi vermiş ancak iş çıkışı alabilir ama olsun atayım bi mesaj da seviniversin kurbancığım Heyecan dorukta!

senidemi silicem hülya :26::26::26: ev adresi iş adresi pff

püff ben iş adresimi vermiştim bizimla deyılsın :26:

Canım kutunu büroya getir, kargoyu da arayıp büroya çağır. Kapıdan da alıyorlar kargo göndereceğin zaman.
Niye bu kadar sıkıntı yaptın ki

Canım ben haberin yoktu da çıktın sandım. Keşke sabah erkende arayıp şubeden alacağım deseydin, garanti olurdu:26:

elde taşıncak büyüklükte değil ben pek sevmiyom öyle elimde kutuyla dolanmayı
arabayla da gelmiyorum işe toplu taşıma ile geliyom
sıkıntı oluyo birazcık :26:

Canım ben haberin yoktu da çıktın sandım. Keşke sabah erkende arayıp şubeden alacağım deseydin, garanti olurdu:26:

hay allah yaaa o aklıma gelmedi baakk gerçi ben zaten evden çıkmam gerektigini de 11 de öğrendim, o saate dagıtıma çıkmış da olabilirdi belki ama denemiş olurdum hiç olmazsa şimdi yarın sabaha kadar bekleyecegim mecburen

protesto ettim ahyatı, telefonumu almaya da gitmiyorum bugun yarın sabah alacam onu da bana bugun mutluluk haram

Kurbanın için azıcık katlanıver kuzum ya

kurbancığım da pek gelmiyo zati :26: bakalım yarın erken çıkıp sabahtan verip de geçebilirim büroya
ya da c.tesine pek bişi kalmadı zaten

kocamın c.tesi bana bi süprizi varmış bi yere götürcekmiş beni acaba nereye
8. ayımız doluyo c.tesi aşka geldim dururp dururken
sen kurban diyon ben kocam diyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…