8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sanırım ortalığı karıştırdım :26::26::26:
true bekar dedi.. ve amante ile ilgilendiğini gördüm :63: bu yüzden true nin kurbanı amante

falkonda bekar demişti.. ve naz a kargon bir saatte gelecek dedi.. bu yüzden falkon ve naz ı birbirine katil kurban yaptım :KK53::KK53:

hulyaaaa benimki olabilir :KK14::KK14: bende aşkından yanıyorum :KK14:

aahh dedeemmm vaahhh dedeeemmm yaktıınn yaaaa benniiiiiii

bu genç yaşta kargoculara göz diktirttin beeennniiii :84: :84:

Katilin keşke haber verseydi kargoyu yolladığını, o zaman beklerdin canım.
O kadarı da sürpriz olmayıvesin, ben haber verdim kurbanıma:KK31::KK31:

true bekar dedi.. ve amante ile ilgilendiğini gördüm :63: bu yüzden true nin kurbanı amante

falkonda bekar demişti.. ve naz a kargon bir saatte gelecek dedi.. bu yüzden falkon ve naz ı birbirine katil kurban yaptım :KK53::KK53:

falkon dimi yaa benim katilim ben yanlış anlamadım yanii doğru dimii :KK53::KK53: katilimi whatsap tan taciz edeyim bari biraz :KK53:

Ha sen benim kurbanımın amante olduğunu düşünüyorsun,doğru mu?
Ben katilim amante diye anladım.:KK53:
Amma karıştı ortalık.:KK52:

benim katilim de haber verdi ki güzel annecimm :44: hatta bugun telefonumu almak için çarşıya inecektim ondan bile vezgeçtim evde kırıp dizimi oturacam die :KK14: amma velakin annem sabah uykumdan kaldırdı beni dedenin tomografisi var, ben buralardan kalkıp gelene kadar geç kalır sen dedenle tomografi çektirmeye git die :KK53: söz konusu saglık olunca da erteleyemiyorsun tabi ki, mecburen hastaneye gittim, ben hastanedeyken gelmiş kargo :KK50: yoksa ben bugun kargom gelmeden yolun karşısındaki bufeye bile gitmeyi düşünmüyordum :KK14::KK14:

hahahahaha milleti birbirine düşürdün vallaaa :KK22:

eneemmmmmm birbirine girmiş buralar ben kargomu yolladım kurbancığıma ulaştırdım yollamayanlar düşünsün ohhh :82:

sayende benim tuzum kuru uzaktan izliyorum karmaşıklığı sadece :KK51: :KK9:

ben kurbanıma c.tesi yollayabilcem sanırım pöff :KK14: belki bi umut sabahtan işe gelmeden yollar mıyım :26:
kısmet yine de.. evde kutu bana bakıyo ben ona

Ha sen benim kurbanımın amante olduğunu düşünüyorsun,doğru mu?
Ben katilim amante diye anladım.:KK53:
Amma karıştı ortalık.:KK52:

falkon dimi yaa benim katilim ben yanlış anlamadım yanii doğru dimii :KK53::KK53: katilimi whatsap tan taciz edeyim bari biraz :KK53:

nasıl bir karıştı buralar :KK52::KK52::KK52:
true nin kurbanı amante diyorum :KK52::KK52:
falkonda naz ın ama sadece tahmin bunlar :KK52::KK52:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK31::KK31::KK31::KK31:
Doğru anladın kuzum..
Bende nerden biliyorsun?ben neyi kaçırdım dedim.:KK6:
Hımm..Anladım şimdi.
Haklısın galiba.Ben de bi mesaj atıvereyim bari.Gerçi şu an kendisi iş yerindedir bana ev adresi vermiş ancak iş çıkışı alabilir ama olsun atayım bi mesaj da seviniversin kurbancığım :21:Heyecan dorukta!:KK52::KK52::KK52:

Hımm..Anladım şimdi.

Haklısın galiba.Ben de bi mesaj atıvereyim bari.Gerçi şu an kendisi iş yerindedir bana ev adresi vermiş ancak iş çıkışı alabilir ama olsun atayım bi mesaj da seviniversin kurbancığım :21:Heyecan dorukta!:KK52::KK52::KK52:

senidemi silicem hülya :26::26::26: ev adresi iş adresi pff :KK25::KK25:

Hımm..Anladım şimdi.

püff ben iş adresimi vermiştim bizimla deyılsın :26:

sayende benim tuzum kuru uzaktan izliyorum karmaşıklığı sadece :KK51: :KK9:

ben kurbanıma c.tesi yollayabilcem sanırım pöff :KK14: belki bi umut sabahtan işe gelmeden yollar mıyım :26:
kısmet yine de.. evde kutu bana bakıyo ben ona

Canım kutunu büroya getir, kargoyu da arayıp büroya çağır. Kapıdan da alıyorlar kargo göndereceğin zaman.
Niye bu kadar sıkıntı yaptın ki:KK34:
benim katilim de haber verdi ki güzel annecimm :44: hatta bugun telefonumu almak için çarşıya inecektim ondan bile vezgeçtim evde kırıp dizimi oturacam die :KK14: amma velakin annem sabah uykumdan kaldırdı beni dedenin tomografisi var, ben buralardan kalkıp gelene kadar geç kalır sen dedenle tomografi çektirmeye git die :KK53: söz konusu saglık olunca da erteleyemiyorsun tabi ki, mecburen hastaneye gittim, ben hastanedeyken gelmiş kargo :KK50: yoksa ben bugun kargom gelmeden yolun karşısındaki bufeye bile gitmeyi düşünmüyordum :KK14::KK14:

Canım ben haberin yoktu da çıktın sandım. Keşke sabah erkende arayıp şubeden alacağım deseydin, garanti olurdu:26:

Canım kutunu büroya getir, kargoyu da arayıp büroya çağır. Kapıdan da alıyorlar kargo göndereceğin zaman.
Niye bu kadar sıkıntı yaptın ki:KK34:

Canım ben haberin yoktu da çıktın sandım. Keşke sabah erkende arayıp şubeden alacağım deseydin, garanti olurdu:26:

elde taşıncak büyüklükte değil ben pek sevmiyom öyle elimde kutuyla dolanmayı :KK1:
arabayla da gelmiyorum işe toplu taşıma ile geliyom
sıkıntı oluyo birazcık :26:

hay allah yaaa o aklıma gelmedi baakk :KK14: gerçi ben zaten evden çıkmam gerektigini de 11 de öğrendim, o saate dagıtıma çıkmış da olabilirdi belki ama denemiş olurdum hiç olmazsa :KK14: şimdi yarın sabaha kadar bekleyecegim mecburen :KK14:

protesto ettim ahyatı, telefonumu almaya da gitmiyorum bugun yarın sabah alacam onu da :KK47: bana bugun mutluluk haram :KK47:

Kurbanın için azıcık katlanıver kuzum ya:KK1:

kurbancığım da pek gelmiyo zati :26: bakalım yarın erken çıkıp sabahtan verip de geçebilirim büroya
ya da c.tesine pek bişi kalmadı zaten :KK53:

kocamın c.tesi bana bi süprizi varmış bi yere götürcekmiş beni acaba nereye :KK52:
8. ayımız doluyo c.tesi :KK69: aşka geldim dururp dururken :KK9:
sen kurban diyon ben kocam diyom :KK53:

X