8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Falkon gunluk yemek takımın cok guzel canım :) gule gule iyi gunlerde kullan.digeri de aynı sekilde sade ve cok sık.

ben boyle ceyiz hzırlıkları hic yapamadım acıkcası :) bir tek misafir yemek takımı ve catal bıcak seti almıstım nisanlandıktan sonra.saolsun kayınvalidem verdi cogu mutfak esyamı.ama icimde var gunluk yemek takımı ve kahvaltı takımı almak istiyorum ama ne zaman bilmiyorum

sana eltim diyebilirmiyim

oh oh sen gez bakalım istediğin zaman gönder canım ben beklerim seni

Göbeği kuzulu degil benim kurbanim , seni eledim ya ben katilin değilim maalesef .

işte bir diğer katil adayım

kac kısının listesindeyim acaba

bernardonun takımlarına bayılıyorum ama makinede yıkanınca desenlerinin çıktığını söyleyenler varözellikle su bardaklarında falan:26:

benim kullandığım bernardo , su ana kadar bir sıkıntı yasamadım . Soft renklerde desenleri . Bu yuzden belki solma olmadi . Fakat krep tavasında sorun yasadım , sorun yasadım .

Ama katilin ben olmadığım için üzülebilirsin

İstemek az kalır,deliriyoruz çocuk için...
Maalesef çocuğumuz olmuyor,eşim den kaynaklı.
Dua edin de biz de o mutluluğu yaşayalım,hamile kadının ettiği dua kabul olurmuş.

Canım, dualarımda olacaksınız. Rabbim hayırlısıyla yavrunuzu kucağınıza almayı nasip etsin..

hoş buldum sabahtan yoğundum anca grebildim

netten günlük yemek takımımı aldım çeyiz düzmekte zevkli yahu

Tatlım, çok güzel yemek takımın, güzel günlerde aşkla kullanın

Göbeği kuzulu değilse ben olabilirim,bak katilimi aramıcam dedim yine dayanamadım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…