8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Günlük takımın öyle marka olmasına gerek yok canım yaa. Kaliteli bir şey olsun ve yine 12 kişilik olsun. Ben yetiremiyorum da 24 parçalık renkli günlük takımım da var onu bile kullanıyorum yine yetmiyor

Prenses maşallah pek bi hareketli canım. Sınavlardan bir gün önce bi sıkıntı verdi, korkuttu annesini. Bu yüzden sınavlara da giremedim. Kaydımı dondurucam bu yıl mecburen Onun haricinde iyiyiz çok şükür. Allah herkese nasip etsin bebiş duygusunu

aynen cnm önceden şikayet ettiğimiz şeyleri şimdi özler oldukbenim eşimde pek bir ağır kanlıdır altına kaynar su dökmek lazım evlendik daha da bir yaymaya başladı
Çeşminazın sitemiyle geçmişe gittim hüzünlendim.3 ay sonra eşimle tanışmamızın 5.yılı dolmuş olacak.Ve paşamız yanımızda olacak inşallahBu arada haftasonu sevgililer günü hediyemi hallettim.Eşimi mağazaya götürdüm, beğendi aldıkSen de beni yorma diyor beyefendi, beğendiğim ne varsa söyleyecekmişim onu alacakmış.Evleninxe böyle oldu îşte, sürprizler geride kaldı

Benimki evlenmeden önce de sürpriz yapmazdı, şimdi de aynı

'Aşkıma ne alayım, aşkımı nereye götüreyim, aşkımın neye ihtiyacı varsa alalım' sadece bu Yahu bi minicik toka al gel kendin, ben çok mutlu olurum. Ama nerdeeeee

senin vizelerinde de problem olmuştu sınava yetişememiştin heralde
bu sene derslerini vermek nasip olmucak sana heralde aman olsun prensesine bişey olmasında
isim düşündünüz mü

olsuunn onu bile düşünmesi çok güzel benimki de öyle bişey düşündü mü hemen söyler sürpriz yapamaz yerim ben onu

ben de o çok istediği oyunu aldım netten yarın öbür gün gelir sanırım
çocuk gibi seviniyo valla yerim onu.. sürpriz yapamadım söyledim bunu düşünüom die hadi hemen alalım dedi
Yerim ben seniii

keşke sen olsan yüzyüze verirdin hediyelerimiiii

siz yine evlenince byle olmuşunuz biz evlenmeden böyleyiz 5 yıl birlikte olunca byle olunuyo galiba

senin vizelerinde de problem olmuştu sınava yetişememiştin heralde
bu sene derslerini vermek nasip olmucak sana heralde aman olsun prensesine bişey olmasında
isim düşündünüz mü

Sorma canım yaaa. Vizelerde de 3 derse girememiştim. Aman evet dediğin gibi, o iyi olsun yeter. Seneye devam ederim napayım Kısmetse ismi Nehir olacak canım

Kuzummmm bu arada güle güle, iyi günlerde kullan takımlarını. Çok beğendim

Son düzenleme:

Kargoyla falan uğraşmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…