8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bilirsinnn bilirsinnn :KK53::KK53:
canim ya kim bakacak şimdi geranio dan gelen kurbanimi yazdigi özel mesaja
:KK53::KK53::KK53:
Göbeği kuzulu değilse ben olabilirim,bak katilimi aramıcam dedim yine dayanamadım.:KK1:
Liste kabarıyor :KK1:
Olabilirde olmayabilirde :KK53:
insan dayanamıyo dimiiii biz hatunlar meraklı varlıklarızz :KK1:
Ben merak ediyorum kızlar , öğrenmek istiyorum. Sabırsızim bu kadar heyecan yeter katılım beni deşifre edebilir . Memnun olurum :KK53:

ikramaayaaaa katilimi aramıcam diyorum ama sen şüpheliler arasındasın :KK9::KK9:
baksana bana ben çıtı pıtı afetmiyim :KK52::KK52:

canim ya kim bakacak şimdi geranio dan gelen kurbanimi yazdigi özel mesaja
:KK53::KK53::KK53:

Liste kabarıyor :KK1:
Olabilirde olmayabilirde :KK53:

Ben merak ediyorum kızlar , öğrenmek istiyorum. Sabırsızim bu kadar heyecan yeter katılım beni deşifre edebilir . Memnun olurum :KK53:

baska ipuclarıda alsaydıkk iyiydi yaa :KK53:

ikramaayaaaa katilimi aramıcam diyorum ama sen şüpheliler arasındasın :KK9::KK9:
baksana bana ben çıtı pıtı afetmiyim :KK52::KK52:

olabilirsin de olmayabilirsin de tatlımm:KK76::KK76::KK76::KK53::KK53::KK53: artık ipucu vermiyorumm başkaa...
ben de katilimi öğrenmek istemiyorum aslında burda muhabbet hoşuma gidiyor...geçen çekilişte hem katilim hem de kurbanım uğramıyordu topiğe...buraya gelip gitmenin bir anlamı yoktu.....bana mesajla sonra da watsaptan ulaştı tel numaram olduğu için..o zaman inan hiç bir heyecanı kalmadı.....katilin san ulaşacaktır hediyelerini göndermeden öncee o zman öğrenirsin canım merak etmeye devam et..ben merakla bekliyorumm ve bu sefer öğrenmek istemiyorummm...

ayyy ne çok oğlak burcu varmış meğersemm

kızlar ben de fitness dan geldimm..komşuma uğrayacağım..minik oğlu cüzü bitirmiş kurana geçmiş.. tören yapmışlar bugün göreyim keratayı....çok severiz biz birbirimizi..hele de ona resim kağıtları boyalar götürdüğüm için arkadaşı sayıyor oynamaya geliyor bazı günler sıpaa:KK55::KK55::nazar::nazar:....grüşürüz akşam girerim tekrar..

olabilirsin de olmayabilirsin de tatlımm:KK76::KK76::KK76::KK53::KK53::KK53: artık ipucu vermiyorumm başkaa...
ben de katilimi öğrenmek istemiyorum aslında burda muhabbet hoşuma gidiyor...geçen çekilişte hem katilim hem de kurbanım uğramıyordu topiğe...buraya gelip gitmenin bir anlamı yoktu.....bana mesajla sonra da watsaptan ulaştı tel numaram olduğu için..o zaman inan hiç bir heyecanı kalmadı.....katilin san ulaşacaktır hediyelerini göndermeden öncee o zman öğrenirsin canım merak etmeye devam et..ben merakla bekliyorumm ve bu sefer öğrenmek istemiyorummm...

aynı senin gibi düşünüyorum cnm şurda kalmış 7 gün zaten hediyeler gönderilmeye başlanacak sevgili katilimi güzel yüreğinden kopan hediyelerini gönderdiğinde öğreneceğim nasıl olsa iz sürmüyorum artık:KK9::KK9:

ayyy ne çok oğlak burcu varmış meğersemm

kızlar ben de fitness dan geldimm..komşuma uğrayacağım..minik oğlu cüzü bitirmiş kurana geçmiş.. tören yapmışlar bugün göreyim keratayı....çok severiz biz birbirimizi..hele de ona resim kağıtları boyalar götürdüğüm için arkadaşı sayıyor oynamaya geliyor bazı günler sıpaa:KK55::KK55::nazar::nazar:....grüşürüz akşam girerim tekrar..

görüşürüzzz :KK74::KK74:

kayın validen için yazdıklarından dolayı :21::21:
hee tmm :) tatlıdır benim kayınvalidem ama kayınpederim cıkıssss :KK1::KK1:

ya hediyeler gelmeden ogrendin mi? ben yapmıcam oyle heyecanı gider :KK50::KK50:

var varda uzak bana ee bende yenı ızmırlıyım tek gıdemıorum esımde işte
haklısın buyuk sehir sonucta :KK31:

bende öyle istiyorum... ama insan soruyor işte yinede :KK9::KK9:

X