8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar keçeden bardak altlığı yapıcam kurbanıma 6tane. beğeneceğini umuyorum.

kızlar ben geldimm herkese merhabaa biraz moralim bozuk o sebeple çok yazamazsam kusura bakmayın lütfen

:

iç çamaşırı cok cici bi tarak birde süs ama daha almaya devam edicem birde şapka örmüştüm

Ohh ne güzel, ellerine sağlık. Acaba hangi şanslı kurban seninki :)

aldım aldım valla

hadi ya:44: bende duydum öyle bişeyler ama görünce vuruldum artık desenleri çıkarsada bakıcaz bişekilde çaresine

ohh ne güzelmiş

Canım, kuzenim bu yemek takımından almıştı. Hem çok sade diye hem de kenarlarındaki metallerde parmak izi kalıyormuş, yikanmadan da çıkmıyormuş diye değiştirdi.

kızlar ben geldimm herkese merhabaa biraz moralim bozuk o sebeple çok yazamazsam kusura bakmayın lütfen

hoşgeldinn...bende yeni geldim...bende hoşgeldim....
hayrola? önemlı bısey yoktur umarım.
benımde basım agrıyor bugun ,cok duramam...
ay kızlar çok güzel şeyler aldım--- evli--- kurbanıma bugün...

hoşgeldinn...bende yeni geldim...bende hoşgeldim....
hayrola? önemlı bısey yoktur umarım.
benımde basım agrıyor bugun ,cok duramam...
ay kızlar çok güzel şeyler aldım--- evli--- kurbanıma bugün...

hayati bişey değil Allaha şükür ama kavga ettik de gitti sevgilim hiç iyi değilim şuan.. nerelere sığsam bilemiyorum.. işin kötü tarafı o kendini haklı görüyor ben kendimi.. ve çok kırgınım.. evde de yalnızım şuan.. ne yapacagımı hiç bilmiyorumm

Böyle daha eğlenceli.....

evet

Bende katilimin izini sürmeyi bıraktım artık

Hediyelerime kavuştuğumda öğrenmek istiyorum

evet ben de :)

kızlar keçeden bardak altlığı yapıcam kurbanıma 6tane. beğeneceğini umuyorum.
cok guzel bensem eger bayılırım dicektim ama seni cizmistim

olur canım boyle seyler duzeltirsiniz sıkma canını

bazen oluyor işte böyle,önemli olan kırıcı olmamak.bir yumuşak adımla birbirine yaklaşınca aslında ortada sorun kalmıyor...boşver sende güzel günlerinizi düşün.ben tartısınca öyle yapıyrm mutlu oluyrm sonrada barısıyoruz zaten.
buyutmemek en güzeli ne olursa olsun senı sevdiğini unutmamak bazen iyi geliyor insana.
sende örgüne ver kendini hemencecik biter...
bozma moraliniiiiiiiiiiiii

olur canım boyle seyler duzeltirsiniz sıkma canını

düzeltiriz yada düzeltmeyiz bişey demiyorum da düşüncesiz davrandıgı zaman çok üzülüyorum yaa ve anlamıyor bunu yaa bizim buralar çok ıssız dışarı da çıkamıyorum bu saatte evde de duramıyorum yalnızım korkuyorum.. ağlamaktan harap düştüm.. ve bunların hiç birinin farkında değil..

hani demişsiniz ya sevgililik günlerimizi özlüyoruz die, bilmiyorum da bana bu günleri hiç bişey özletemez gibi geliyor.. çok kırgınım çok mutsuzum.. çok çaresizim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…