8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

o asamalara da gelirsin :) simdi sevgili olmanın tadını cıkarın

valla öyle yapıyorum zaten, yapacak bir şey yok napalım

hmmm sen benim katilim olabilir misin acaba

görürsün tabi kiii her anın tadı başka.. evlilik de çok güzel bi şey kesinlikle

yaa böyle evli arkadaşları falan görünce bazen çok özeniyorum. bazen de diyorum ki şimdi ekmek elden su gölden, sorumluluk yok ne güzel. öyle çelişkiler içerisindeyim anlayacağın :44::44:

kurbancağızıma bi kaç bsey aldım geldim

ne aldın kii acabaaa?

canım bunu aldın mı yoksa almayı mı düşünüyorsun?

bernardonun takımlarına bayılıyorum ama makinede yıkanınca desenlerinin çıktığını söyleyenler varözellikle su bardaklarında falan:26:

bernardonun takımlarına bayılıyorum ama makinede yıkanınca desenlerinin çıktığını söyleyenler varözellikle su bardaklarında falan:26:

ben emsandan bir takım aldım 4-5 ayda desenleri silindi..sonra başka bir takımla değiştirdiler onda bir sıkıntı yok..ama yinede hiç tavsiye etmem..

Son düzenleme:

aldım aldım valla

hadi ya:44: bende duydum öyle bişeyler ama görünce vuruldum artık desenleri çıkarsada bakıcaz bişekilde çaresine
Diyorum ki nerden biliyorum ben bu takımı
Ben üniversite yıllarımda Bernardo'da çalıştım, söz verdiler çeyizimi düzecekler

ohh ne güzelmiş

bardakların zaten makinede yıkanmasını pek tavsiye etmiyolar :26:
bende karacanın bardak takımı var hep elimde yıkıyom valla.. üzerinde de makinede yıkamayın diyo

Hiii ne çok konuşmuşssunuz sabahtan beriiii

Bende aynasını aldım kurbanımın, benim çok hoşuma gitti inşallah o da beğenir. Bugün ve yarın dershanem var Çarşamba günü tam gaz devam edicem hediyelerimi almaya

bardakların zaten makinede yıkanmasını pek tavsiye etmiyolar :26:
bende karacanın bardak takımı var hep elimde yıkıyom valla.. üzerinde de makinede yıkamayın diyo

benimde internetten aldığım tuğralı bardakların tabaklarının sarı boyaları döküldü hepben ne anladım elimde yıkayacaksam bardaklarıböyle saçmalıklar oluyor malesef o nedenle bir daha çiçekli böcekli bişi almam hep sade hep düz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…