8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

o asamalara da gelirsin :) simdi sevgili olmanın tadını cıkarın :KK1:

valla öyle yapıyorum zaten, yapacak bir şey yok napalım :KK53::KK53: :KK1::KK1::KK1:

hmmm sen benim katilim olabilir misin acaba :KK53:

görürsün tabi kiii :KK16: her anın tadı başka.. evlilik de çok güzel bi şey kesinlikle :KK69:

yaa böyle evli arkadaşları falan görünce bazen çok özeniyorum. bazen de diyorum ki şimdi ekmek elden su gölden, sorumluluk yok ne güzel. öyle çelişkiler içerisindeyim anlayacağın :44::44::KK1::KK1:

kurbancağızıma bi kaç bsey aldım geldim :KK55::KK76::KK76:

ne aldın kii acabaaa? :KK1:

canım bunu aldın mı yoksa almayı mı düşünüyorsun?

bernardonun takımlarına bayılıyorum ama makinede yıkanınca desenlerinin çıktığını söyleyenler var:KK31:özellikle su bardaklarında falan:26:

bernardonun takımlarına bayılıyorum ama makinede yıkanınca desenlerinin çıktığını söyleyenler var:KK31:özellikle su bardaklarında falan:26:

ben emsandan bir takım aldım 4-5 ayda desenleri silindi..sonra başka bir takımla değiştirdiler onda bir sıkıntı yok..ama yinede hiç tavsiye etmem..

Son düzenleme:
valla öyle yapıyorum zaten, yapacak bir şey yok napalım :KK53::KK53: :KK1::KK1::KK1:

yaa böyle evli arkadaşları falan görünce bazen çok özeniyorum. bazen de diyorum ki şimdi ekmek elden su gölden, sorumluluk yok ne güzel. öyle çelişkiler içerisindeyim anlayacağın :44::44::KK1::KK1:

ne aldın kii acabaaa? :KK1:

canım bunu aldın mı yoksa almayı mı düşünüyorsun?

aldım aldım valla:KK1:

hadi ya:44: bende duydum öyle bişeyler ama görünce vuruldum artık desenleri çıkarsada bakıcaz bişekilde çaresine
Diyorum ki nerden biliyorum ben bu takımı :KK53:
Ben üniversite yıllarımda Bernardo'da çalıştım, söz verdiler çeyizimi düzecekler :KK16:

ohh ne güzelmiş :21::21:

bardakların zaten makinede yıkanmasını pek tavsiye etmiyolar :26:
bende karacanın bardak takımı var hep elimde yıkıyom valla.. üzerinde de makinede yıkamayın diyo :KK1:

Hiii ne çok konuşmuşssunuz sabahtan beriiii :KK30:

Bende aynasını aldım kurbanımın, benim çok hoşuma gitti inşallah o da beğenir. Bugün ve yarın dershanem var Çarşamba günü tam gaz devam edicem hediyelerimi almaya :KK16:

bardakların zaten makinede yıkanmasını pek tavsiye etmiyolar :26:
bende karacanın bardak takımı var hep elimde yıkıyom valla.. üzerinde de makinede yıkamayın diyo :KK1:

benimde internetten aldığım tuğralı bardakların tabaklarının sarı boyaları döküldü hep:KK47:ben ne anladım elimde yıkayacaksam bardakları:KK31:böyle saçmalıklar oluyor malesef o nedenle bir daha çiçekli böcekli bişi almam hep sade hep düz:KK9::KK9:

X