8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hoş buldum sabahtan yoğundum anca grebildim

netten günlük yemek takımımı aldım çeyiz düzmekte zevkli yahu

hadi hayırlısı olsun cnmçeyiz işi hem zevkli hemde yorucu bir uğraştır tavsiyem aldıklarını bir kenara not et hem eksiklerini görürsün hemde aldığın birşeyi tekrardan almamış olursunçünkü insan kendini çeyize kaptırınca aldıklarını unutuyor ya da eksikleri mutlaka oluyor mesela ben hiç su bardağı almadığı çeyiz yazarken görmüştümhala tek çeşit su bardağım var

teşekkür ederim canım
çeyiz topiğimi açsam acaba insan sevdiğiyle birlikte o tabaktan yemek yiyecğini düşünerek alması ne kadar bheyecanlı oluyor

Açabilirsin canım,burda ki bi kaç hanımın topikleri var,ara sıra girip bakınıyorum.
Hatta diğer bekar arkadaşlar da çeyiz topiği açsın bence,yardımcı olur bizlere.
Sevdiğiyle aynı evi paylaşmak harika bir duygu canım,Allah ım tez vakitte nasip eder inşallah.

netten çeyiz listesi indirdim ekstra aldıklarımı da arkasına not ediyorum

herşey kontrolüm altında

cumartesi günü kurbanıma hediye alacaktım ama yağmurun azizliğine uğradım çarşamba günü hastaneye gideceğim sabah işim bitince inş halledeceğim herşeyi
katilimmm buralarda mısın

Neler aldın bakayım? :)

bugün gnlük yemek takımımı aldımda
geriye pek bişeyim kalmadı aslında bide günlük çatal,kaşık bıcak takımım kaldı önerilerin varmı :26::26:

aaaa bu arada senin küçük prenses napıyo annesine sıkıntı vermiyodur inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…