8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hoş buldum :KK76::KK76::KK76: sabahtan yoğundum anca grebildim

netten günlük yemek takımımı aldım çeyiz düzmekte zevkli yahu :KK52::KK52:

hadi hayırlısı olsun cnm:KK16:çeyiz işi hem zevkli hemde yorucu bir uğraştır tavsiyem aldıklarını bir kenara not et hem eksiklerini görürsün hemde aldığın birşeyi tekrardan almamış olursun:KK34:çünkü insan kendini çeyize kaptırınca aldıklarını unutuyor ya da eksikleri mutlaka oluyor mesela ben hiç su bardağı almadığı çeyiz yazarken görmüştüm:KK9::KK9:hala tek çeşit su bardağım var:KK53:

teşekkür ederim canım
çeyiz topiğimi açsam acaba :KK9: insan sevdiğiyle birlikte o tabaktan yemek yiyecğini düşünerek alması ne kadar bheyecanlı oluyor:KK19::KK19:

Açabilirsin canım,burda ki bi kaç hanımın topikleri var,ara sıra girip bakınıyorum.:KK52:
Hatta diğer bekar arkadaşlar da çeyiz topiği açsın bence,yardımcı olur bizlere.:KK53:
Sevdiğiyle aynı evi paylaşmak harika bir duygu canım,Allah ım tez vakitte nasip eder inşallah.:nazar:

hadi hayırlısı olsun cnm:KK16:çeyiz işi hem zevkli hemde yorucu bir uğraştır tavsiyem aldıklarını bir kenara not et hem eksiklerini görürsün hemde aldığın birşeyi tekrardan almamış olursun:KK34:çünkü insan kendini çeyize kaptırınca aldıklarını unutuyor ya da eksikleri mutlaka oluyor mesela ben hiç su bardağı almadığı çeyiz yazarken görmüştüm:KK9::KK9:hala tek çeşit su bardağım var:KK53:

netten çeyiz listesi indirdim ekstra aldıklarımı da arkasına not ediyorum

herşey kontrolüm altında :KK53::KK53::KK53:

cumartesi günü kurbanıma hediye alacaktım ama yağmurun azizliğine uğradım çarşamba günü hastaneye gideceğim sabah işim bitince inş halledeceğim herşeyi:KK16:
katilimmm buralarda mısın:KK3::KK3:

Neler aldın bakayım? :)

bugün gnlük yemek takımımı aldımda
geriye pek bişeyim kalmadı aslında bide günlük çatal,kaşık bıcak takımım kaldı önerilerin varmı :26::26:

aaaa bu arada senin küçük prenses napıyo annesine sıkıntı vermiyodur inş. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X