8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

senin içinden ne geliyosa kıskandım katilimi bulamayınca sağa sola saldırıyorum

:) :)) tabii cicim sen izni kaptın, muhabbet edersin buralarda :) ben artık yatayım malum iş var yarın

ben yatıyorum kızlar...bu haftasonu çok yoruldum.
herkese iyi geceler.tatlı rüyalar...rüyamızda katillerimizi buluruz inşalah hepimiz

amiiin :)

Herkeslere iyi uykular..

:) :)) tabii cicim sen izni kaptın, muhabbet edersin buralarda :) ben artık yatayım malum iş var yarın

amiiin :)

Herkeslere iyi uykular..
tamam kuzum dikkat et kendine ordakine sahip çıkın tamam mı allah rahatlık versin iyi geceler

bugün kurbancığıma alacaklarımın listesini yaptım..ayy onu da yazim bunu da mı yaziim derken bayaa kabarık bir liste yaptım giibii inşallah hepsini bulabilirim alabilirimm...hediyelerimi paketlerken mektubumu yazmayı düşünüyorumm...Kurbanımla iigili bir ipucu daha vereyim istanbul dışında ama istanbula yakın bir şehirde çıtır pıtır tatlı kurbanımm

senide listemden çıkarıyorum katilim olamazsın yeni arayışlara devam

iyi geceler kızlar ben geldimm

hoşgeldin canımm

çıtır pıtır tatlı dedin ve beni kaybettiinnn

maalesef canım uyutmadı ve bennimde gözlerimden uyku akıyo şuan o kadar uyumaya ihtiyacım varki anlatamam

elif nisaa lütfen anneni rahatsız etmez misin bak uykusu gelmiş anneninn

senide listemden çıkarıyorum katilim olamazsın yeni arayışlara devam

Maalesef hayatımm katilin ben değilim...ama eminim senin katilin de sana ve meleğine şahane ciciler alacaktır...son haftalarındasın uykusuzluk dışında nasıl geçiyor canımm...doğum yapan arkadaşlarım hamileliklerini hep özlemle hasretle anıyorlar...şahane bir duygu diyorlar..bebkleri doğduğu halde hepsi de o günlere geri dönmek istediğini söylemişti

hoşgeldin canımm

keşke duyabilse bizide uyutsa
benim katilim sanırım firari uykusuzluk dışında gerçekten çok güzel hareket ettiği zaman ki duyguyu anlatamam canım rabbim inşallah sanada nasip ederde sende yaşarsın ama gel gör ki sona yaklaştıkça uyklu da haram oluyo ne yazıkki

maalesef canım uyutmadı ve bennimde gözlerimden uyku akıyo şuan o kadar uyumaya ihtiyacım varki anlatamam
ahh kıyamam sana annesi:26::26:..doğunca da uyutmayacak annesini Elif Nisa sultaannben de bir filme takıldım seyrediyorumm...yarın kursum başlıyor..erken kalkıcam..ama uykum olduğunu söyleyemiycem..film bitsin duş alıp yatmayı planlıyorumm...
hoşgeldin canımm

hoşbuldumm...demek liste yaptın..ben hiç liste falan yapmadım nasılsa son hafta herkes birbiriyle irtibata geçiyor..eski yarışmada katilim benimle irtibata geçmişti..ben de kurbanımla irtibata geçtimm..bol bol yazıştık hatta face den arkadaş olduk hala görüşüyoruz konuşuyoruz...

Neyle ilgili yazıyorlar ki acep?sonuçta mektup yazacak kadar samimi ve sevgi böcüğü olamadık daha.

en son mektubu yazsan, hem o zamana kadar belki daha çok iletişim içinde olursun kurbanınla

bende yarın sabah erken kalkacam sevgilim gelecek die kahvaltı hazırlayacam ama hiiçç yatasım yokk örgüye de başladım yaa hepten uykum kaçar atrtk, yarın çocugun yanında uyuklarım

aaa son hafta söyleyecek miyiz kurbanımıza kim oldugumuzu ben bilmiyorum ki face i varmı yok mu pek gelemiyor sanırım buralara, belki işleri azalır da gelir daha fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…