8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ama şimdi gidiyorum :KK53: uyumayaaaa iyi gecelerrr sabah görüşürüzz:KK3: olurda benm katilim varsa vede girerse ipucu bıraksınnn :93:

kızçeler herkese iyi geceler ve yarın için iyi günleerr mutlu haftalaarrr :KK16::KK16:

ben yarın giremeyebilirim, sevdicegim gelecek dee :KK17::KK17: akşam da evde yalnız kalmamak için teyzemlere geçebilirim o sebeple görüşene kadar hepiniz kendinize iyi bakın :KK16: görüşrüüzz :KK3::KK3::KK3:

Dün ve bugün nihayet bazı seyleri alabildim . Fakat iki ufaklikla hic te kolay olmadı . Umarım aldıklarımı beğenirsin sevgili kurbancigim , hepsini kendime alıyormuşum gibi özenerek , beğenerek aldım . Hatta dünden beri aldıklarımın bir kısmını hep ikişer ikişer aldım , bir kurbanıma bir bana :KK1: Dayanamadım :KK12: kocamda şokta napiyorum diye :KK9: .

Almak isteyip , alamadığım var hala . Muhtemelen önümüzdeki hafta sonuna kaldı . Paketlemeydi , mektuptu derken (bu kısımlar cok zor benim icin :44: ) benim gönderimim biraz geçirebilir sanırım ben gibi gecikenler olacaktır . Degil mı ? :KK53: umarım :KK52:
İyi uykular kızlar :21:

özgeeee
senin kurban ve benm katilim
sey_ren (bilgiler gönderildi)
ikramaya (tanıttı)(bilgiler gönderildi)
toredo (tanıttı)
gizem7 (tanıttı)
raptiye (tanıttı) (bilgiler gönderildi)
olabilir :KK52:

Asmunikal benim katilim bi kere :KK9:

hafta sonu iki gün gürmedim katiline sarkmışlar:KK20::KK20: sende durup bakmışsın:KK20::KK20: kimlere güvencem ben hejira :KK4::KK4::KK4::KK4: hain domdom :KK52::KK52:

Çok cici yaptığı şeyler yaa..:KK16:

bir itiraf karşısında senin olabilirler bebek :KK14::KK14::KK14:

yılbaşı çekilişini görmüştüm ben çok hoşuma gitmişti. çok kıskanmıştım o zaman katılamadım diye :KK53::KK53:
sonra bunun da zamanını geçirmiştim ki son anda belli oldu. yuppppiiii :KK24::KK24::KK24:

evet canım, izmir karşıyakadayım. sen?

hoşgeldin ozaman :)

bittim ayol gez gez..avm ler ağladı çarşı pazar kalmadı gezilecek nerdeysee....ipucu ,stiyorsunuz demek...size bayaa açıklayıcı bir .pucu vereyim o zaman

benim kurbanımm istanbul dışında veee çıtı pıtı bir afetmişş...:KK54::KK54::KK16::KK16:

ben kurbanımı tanıtım topiğindeki mesajını okuyunca çok sevdim..gerçi hepinizi anı şekilde sevimli bulacağıma eminim ..:KK16::KK16::KK16: genel olarak herkese iyi niyetle yaklaşıp zamanla mesafe koymam gerekirse koyarım yoksaa Yradılanı severim Yaratandan ötürü inancımı istisnalar bile bozamaz...hem benim şansıma çıktıysa vardır bir hikmeti değil mii??
kurbanımm yok uğramayacak sanırımm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK50::KK50::KK50:..katilciğim nerelerdesinn burada mısın :44::44:bir ses ver ayoll:KK24::KK24::KK24:..bir de ipucu isterim ben amaaa..:84::84::84::84:
kocişim de ilgi alaka istiyor kaç zamandır yoktumm:KK31::KK31::KK31:....

yarın görüşmek üzere kızlaarrr..çok kaynatmayın yarın okumak zor olmasın....çok işim var evdee:KK37::KK37:.....yetişeemem sonra size:KK1::KK1::KK1:

sevgili kurbanımm da kitap kurduymuş....bir de kitap seçeceğim kendisine inşaalah zevkine uygun bir seçim yapabilrimm..eşime söyledim yine çekilşie katıldım dedim...Adam sevinsin mi şaşırısn mı bilemedi...yılbaşı öncesi salonu zor toparlamıştı etrafta bir sürü kağıtlar kurdeleler süsler. çok dağınık bir hatunum napiimm :) hele sabah işe giderken yine kargoya vermesi için kocaman bir koliyi eline tutuştururum diye tırsıyor kesin....:KK1::KK1::KK1::KK1:

ikramayaaa :KK52::KK52: sana abla diyebilirmiyim:KK52::KK52::KK52: sevgili katilimmm :KK52::KK52::KK52:
ama çıtı pıtımıyım bilememem. foto görmek istermisin :KK52:
önceden girmiş şu aralar yok demişsin. bende iki gündür girmiyorum :KK69:

bana çıkan arkadaşın tanıtımını okumadan önce bir hediyelik eşya görmüştüm çok hoşuma gitmişti vim için alacaktım şimdi iki tane alacağım ondan çünkü o arkadaşın en çok hoşlandığı eşyaymış. çok sevindim. :)

şalları seviyor :p

şalları seven iki kişi var:18: biri boynuna bende başıma. sen olabilirmisin:44::44::44: medeni durumu :KK33::KK33::KK33:

Son düzenleme:
Evet canım aldım tosunum maşallah 2kilo 100 gr olmuş :KK16:.:KK16:
bize dua et doğumda :KK52::KK52::KK52:

Ben katilimi aramıyorum artık,sürpriz olsun bana..:KK14:

ya bende aramak istemiyorum ama dayanmıyorum.
geçmişi okumayı bıraktım aramıcam :18::18:

ayrıca kurbanımda girip çıkıo pek bişide demiyor. hediye konusunda çok zorlanıyorum bilesin...

Günaydın herkeseeee:KK16:

Birkaçgündür çok yoğundum. Sonuç: Pert olmuş bi haldeyim.
O yüzden pek uğrayamadım. Katilin merak etti mi acaba benî...

hafta sonu ailemin yanına izmite gittim. pek yoruldum :KK50::KK50: bowling oynadım hayatımda ilk defa :KK52::KK52: ve ben kazandım :KK76::KK76:

günaydın kızlaarrrrr :KK16::KK16::KK16:
ahh kıyamam sana annesi:26::26:..doğunca da uyutmayacak annesini Elif Nisa sultaann:KK34::KK34:ben de bir filme takıldım seyrediyorumm...yarın kursum başlıyor..erken kalkıcam..ama uykum olduğunu söyleyemiycem:KK53::KK53:..film bitsin duş alıp yatmayı planlıyorumm...

:KK16::KK16::KK16:hoşbuldumm...demek liste yaptın..ben hiç liste falan yapmadım nasılsa son hafta herkes birbiriyle irtibata geçiyor..eski yarışmada katilim benimle irtibata geçmişti..ben de kurbanımla irtibata geçtimm..bol bol yazıştık hatta face den arkadaş olduk hala görüşüyoruz konuşuyoruz...:KK16::KK16:
ay dün için kusura bakmayın belim ağrıdı pc başında oturmaktan ki zaten benim yaramaz çok hareketliydi biraz yürüyüş yaptım evin içinde sonra oturduğum yerde uyuyakalmışım :26::26:

Dün ve bugün nihayet bazı seyleri alabildim . Fakat iki ufaklikla hic te kolay olmadı . Umarım aldıklarımı beğenirsin sevgili kurbancigim , hepsini kendime alıyormuşum gibi özenerek , beğenerek aldım . Hatta dünden beri aldıklarımın bir kısmını hep ikişer ikişer aldım , bir kurbanıma bir bana :KK1: Dayanamadım :KK12: kocamda şokta napiyorum diye :KK9: .

Almak isteyip , alamadığım var hala . Muhtemelen önümüzdeki hafta sonuna kaldı . Paketlemeydi , mektuptu derken (bu kısımlar cok zor benim icin :44: ) benim gönderimim biraz geçirebilir sanırım ben gibi gecikenler olacaktır . Degil mı ? :KK53: umarım :KK52:
İyi uykular kızlar :21:
oh oh sen gez bakalım :KK1::KK1: istediğin zaman gönder canım ben beklerim seni :KK16::KK16::KK16:

bize dua et doğumda :KK52::KK52::KK52:

ya bende aramak istemiyorum ama dayanmıyorum.
geçmişi okumayı bıraktım aramıcam :18::18:

ayrıca kurbanımda girip çıkıo pek bişide demiyor. hediye konusunda çok zorlanıyorum bilesin...
etmez miyim canım herkes için dualarım var

Günaydın herkeseeee:KK16:

Birkaçgündür çok yoğundum. Sonuç: Pert olmuş bi haldeyim.
O yüzden pek uğrayamadım. Katilin merak etti mi acaba benî...
günaydın canım neden kendini yoruyorsun bu halinle benim zamanıma geldiğinde ahhh keşke zamanında çok dinlenseydim de kendimi o güzel günlerimde yormasaydım diyeceksin

X