8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ama şimdi gidiyorum uyumayaaaa iyi gecelerrr sabah görüşürüzz olurda benm katilim varsa vede girerse ipucu bıraksınnn :93:

kızçeler herkese iyi geceler ve yarın için iyi günleerr mutlu haftalaarrr

ben yarın giremeyebilirim, sevdicegim gelecek dee akşam da evde yalnız kalmamak için teyzemlere geçebilirim o sebeple görüşene kadar hepiniz kendinize iyi bakın görüşrüüzz

Dün ve bugün nihayet bazı seyleri alabildim . Fakat iki ufaklikla hic te kolay olmadı . Umarım aldıklarımı beğenirsin sevgili kurbancigim , hepsini kendime alıyormuşum gibi özenerek , beğenerek aldım . Hatta dünden beri aldıklarımın bir kısmını hep ikişer ikişer aldım , bir kurbanıma bir bana Dayanamadım kocamda şokta napiyorum diye .

Almak isteyip , alamadığım var hala . Muhtemelen önümüzdeki hafta sonuna kaldı . Paketlemeydi , mektuptu derken (bu kısımlar cok zor benim icin :44: ) benim gönderimim biraz geçirebilir sanırım ben gibi gecikenler olacaktır . Degil mı ? umarım
İyi uykular kızlar

özgeeee
senin kurban ve benm katilim
sey_ren (bilgiler gönderildi)
ikramaya (tanıttı)(bilgiler gönderildi)
toredo (tanıttı)
gizem7 (tanıttı)
raptiye (tanıttı) (bilgiler gönderildi)
olabilir

Asmunikal benim katilim bi kere

hafta sonu iki gün gürmedim katiline sarkmışlar sende durup bakmışsın kimlere güvencem ben hejira hain domdom

Çok cici yaptığı şeyler yaa..

bir itiraf karşısında senin olabilirler bebek

hoşgeldin ozaman :)

ikramayaaa sana abla diyebilirmiyim sevgili katilimmm
ama çıtı pıtımıyım bilememem. foto görmek istermisin
önceden girmiş şu aralar yok demişsin. bende iki gündür girmiyorum

şalları seviyor

şalları seven iki kişi var:18: biri boynuna bende başıma. sen olabilirmisin:44::44::44: medeni durumu

Son düzenleme:
Evet canım aldım tosunum maşallah 2kilo 100 gr olmuş .
bize dua et doğumda

Ben katilimi aramıyorum artık,sürpriz olsun bana..

ya bende aramak istemiyorum ama dayanmıyorum.
geçmişi okumayı bıraktım aramıcam :18::18:

ayrıca kurbanımda girip çıkıo pek bişide demiyor. hediye konusunda çok zorlanıyorum bilesin...

Günaydın herkeseeee

Birkaçgündür çok yoğundum. Sonuç: Pert olmuş bi haldeyim.
O yüzden pek uğrayamadım. Katilin merak etti mi acaba benî...

hafta sonu ailemin yanına izmite gittim. pek yoruldum bowling oynadım hayatımda ilk defa ve ben kazandım

günaydın kızlaarrrrr ay dün için kusura bakmayın belim ağrıdı pc başında oturmaktan ki zaten benim yaramaz çok hareketliydi biraz yürüyüş yaptım evin içinde sonra oturduğum yerde uyuyakalmışım :26::26:

oh oh sen gez bakalım istediğin zaman gönder canım ben beklerim seni

etmez miyim canım herkes için dualarım var

Günaydın herkeseeee

Birkaçgündür çok yoğundum. Sonuç: Pert olmuş bi haldeyim.
O yüzden pek uğrayamadım. Katilin merak etti mi acaba benî...
günaydın canım neden kendini yoruyorsun bu halinle benim zamanıma geldiğinde ahhh keşke zamanında çok dinlenseydim de kendimi o güzel günlerimde yormasaydım diyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…