8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

çift yapacaksan 74 çok olur bence

bana da öle geldi de 50 le başladım bakalım eğer kalın yada ince gelirse söküp yeniden başlarım

bende psikopatlık var bide hatasız örecem die bir takıntım var yanii, hiç üşenmem 1 met olsa yine sökerim

Boyunluk kullanamıyorum ben ya,sanki boğulacak gibi oluyorum,atkıyı bile çok zorda kalırsam oda öylesine bir doluyorum.

sen sıcak memlekettesin dimi valla soğukta olunca mecbur kalıyosun yaa yoksa boynum düşecek gibi geliyor bana :18::18:

Eveet, yeni katıldım. :)) Ben de bugün alışveriş listesi hazırladım umarım kurbanım beğenir alacaklarimi

bence eminim begenir önemli olan düşünmek zaten

İyi geceler kızlar, şöyle bir geçmişe baktım da herkes hediyelerini almaya başlamış. Ben daha hiçbir şey almadım. Ama üzülme kurbancım önümüzdeki haftasonunu sana ayıracağım :)
bana ait olan bişey var mı sende

aslında benim o kadar çok uykum var ki ama saolsun kızım uyutmuyor beni sabahın 6,30dan beri ayaktayız be mübarek sen yorulmak nedir bilmez misin hadi bilmiyon ananı düşün bari oda yok beraber takılcaz illaki uykuuuuuuuuuu uyyyyyykkkkkkuuuuu nerelerdesin bana da uğra

ben yatıyorum kızlar...bu haftasonu çok yoruldum.
herkese iyi geceler.tatlı rüyalar...rüyamızda katillerimizi buluruz inşalah hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…