8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

inşallah bilen biri çıkarda öğrenirsin canım

neyse kızlar bende müsade isterim hadi iyi geceler yarın görüşürüz

amin inşallahh

bende kurbanımın boyunlugunu örmeye başladım 46 ilmek başladım ama çok mu kalın olur ki yaa biraz inceltsem mii :44::44:

cesmi naz canım,bende 2 yıldır bitiremediğim boyunlugumu aldım saydım benımkınde 74 ilmek var,2ye katlanıyor biraz salaş dursun istemiştim ben.bitiremedim gitti.bende anlamıyorum örgü işinde cok ama saydım şimdi.

neyse kızlar bende müsade isterim hadi iyi geceler yarın görüşürüz

iyi geceler canım görüşürüzz

aayyy çok zahmet verdim sana çok teşekkür ederimm

bide kaç numara şişle ördüğünü söyleyebilir misin sana zahmet bende salaş bişey örmek istiyorum , o zaman iyice bir bakayım da ilmek sayısını yükseltmem gerekiyor sanırım :44::44:

hadi sen de ör bi yandan beraber bitirelim

İyi geceler kızlar, şöyle bir geçmişe baktım da herkes hediyelerini almaya başlamış. Ben daha hiçbir şey almadım. Ama üzülme kurbancım önümüzdeki haftasonunu sana ayıracağım :)

hamarat hatun ne örüyon bakımboyunluk mu ay nasıl örülüyor en son ördüğüm şey eşimle nişanlıyken iki ters iki düz atkıydı

benimki dde bi ters bi düz boyunluk iştee yani inşallah becerebilirsem :44: yapıp yapıp söküyorum ilmek konusu hala muamma benim içinn

İyi geceler kızlar, şöyle bir geçmişe baktım da herkes hediyelerini almaya başlamış. Ben daha hiçbir şey almadım. Ama üzülme kurbancım önümüzdeki haftasonunu sana ayıracağım :)

yeni katılan arkadaşlarımızdan biri

hoşgeldinnn bende daha bugun hediye almaya başladım, önümüzdeki hafta tamamlayacam kafamda belirledim şimdilik

benimki 4 numara şiş.ama bitmez bu bence asla 40 yasıma kadaar bitirebilsem takardım en azından biraz...
bak şimdi tarif edeyim yanlıslık olmasın benımkı böyle örcem örcem boynuma dolanacak ya hani,yani boynuma koydugumda bitmiş hali gibi,şiş dik duruyor.anlatabıldımmı acaba.komıkmı oldu ne ...
öyle 74 ılmek işte

yaparsın yaparsın elin alışıyor bir süre sonraaslında bende ne zamandır boyunluk almak istiyordum bende mi örsem acaba:44:

eğer boş vaktin varsa örmelisin bence, ben örgü örmeyi çok seviyorum eglendiriyor beni

bitirirsin kız ne olacak al eline tv izlerken falan yada benm gibi yap ben bi sıra örüyorum sonra buraya bakıyorum sonra bi sıra daha örüyorum

peki bi soru daha o zamna sana boynuna iki kat mı dolayacaksın tek mi

bu sorudanda alnımın akıyla çıkacağımı ümid ederek cevap veriyoruuuumm...:18:
tek...
sen çift mi yapıcan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…