8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kimseye söylemiyosan da sen değilsin :26: çünkü benim katilim söylemiş

isyaaannnnnnnnnnn

karar verdim benm katilim itiraf edene kadar topiğe girmeyecem ( belki tehdit işe yarar )

kime söylemiş kim söylemiş bana neden kimse söylemiyoo

Kim kime ne soylemis noluyo oradaaaaaaa ben kimseye bisey soylemedim

Kim kime ne soylemis noluyo oradaaaaaaa ben kimseye bisey soylemedim

sen bana söyle işte ama söz aramızda kalacakk

benim katilim sefimlii'ye söylemiş

hayıırrr sefimli ye söylememiş, o bi ipucu vermiş sefimli senin oldugunu anlamış ne söyledigini hatırlıyorum bende ama kimin söyledigini hatırlamıyorum :44:

Anam su ipuçlarıni yasaklasa miydik hediyeler gelmeden anlicaksiniz kimden hediye alacaginizi :)) ama ben soylemem ;D

elmadilimi o zaman :26:

Sıkıştırma kizi sakin bak yolarım

yok asla sıkıştırma huylarım yoktur

Anam su ipuçlarıni yasaklasa miydik hediyeler gelmeden anlicaksiniz kimden hediye alacaginizi :)) ama ben soylemem ;D
yok valla herkes öyle güzel kafa karıştırıyor ki bazılarının da ağzı çok sıkı senin gibi. hep bi acaba var yani. keşke ben de o kadar ipucu vermeseymişim

yok valla herkes öyle güzel kafa karıştırıyor ki bazılarının da ağzı çok sıkı senin gibi. hep bi acaba var yani. keşke ben de o kadar ipucu vermeseymişim

Verdigin ipuclari unutulur merak etme :) beyin firtinasi yapiliyo topikte resmen bulmaca gibi coz cozebilirsen :)

yok yaa ben anlayamıyorumm hiçç 3 tane şüphelim var, 4 5 kişi de daha girmedi, yani halam ilyonlarca katil adayım var

elmadilimi o zaman :26:

yok asla sıkıştırma huylarım yoktur

hatırlamıyorum valla :44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…