8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

çok merak ettim şu beni düşündüren ipucunu. nolur bi kenara yaz, hediyeleşmeden sonra soracağım.

aa biri eskileri seviyor demişti. sanırım sadece iki kişi eskilerden bahsetmişiz. ama arayamayacağım bugün sefimlii nin lafından sonra kaç üye kaç sayfa gezdiğimi anlatamam

ipucu aklımda hediyelerden sonra söylerim söz

bende laptopu açar açmaz geçmişi okuyorum ipucu veren var mı die ama elim hep bomboş

Binlerce dansöz var bebeğim

benm katilime dansöz deme lütfen

bana çıkan arkadaşın tanıtımını okumadan önce bir hediyelik eşya görmüştüm çok hoşuma gitmişti vim için alacaktım şimdi iki tane alacağım ondan çünkü o arkadaşın en çok hoşlandığı eşyaymış. çok sevindim. :)

ahaaa şimdiye kadar hiç ipucu vermeyen arkadaşlardan biri daha geldi yaşasıınnnn

hangi eşyaymış o söylesen olmaz mııı

sen umut et, umuduna inandır. sonra eski katilin sürpriz gibi gelir.
Valla olur mu olur :) degisti zaten katilim yeni katilanlardan sonra. Ona soyledim bakalm bekliyorum :)
ipucu aklımda hediyelerden sonra söylerim söz

bende laptopu açar açmaz geçmişi okuyorum ipucu veren var mı die ama elim hep bomboş

benm katilime dansöz deme lütfen

Katiline demedim be aman lafta soyletmiyo hih.

hoşgeldiniz efendim teşrif ettiniz niye gelmiyorsunuz topiğimize, tanışamıyoruz :26:

ahaaa şimdiye kadar hiç ipucu vermeyen arkadaşlardan biri daha geldi yaşasıınnnn

hangi eşyaymış o söylesen olmaz mııı

ayy olmaz anlaşılır

hoşgeldiniz efendim teşrif ettiniz niye gelmiyorsunuz topiğimize, tanışamıyoruz :26:

hoşbuldum. şuan sık gelemiyorum oğlumla evle uğraşıyorum bütün gün. vakit buldukça geliyorum ceeee yapıp gidiyorum :)

Bence de raptiye daha sık bekleriz :)

inşallah :)

bizim çekilişte niye zorunlu hediye yok diğerlerinde olduğu gibi :26: ayna çamaşır falan.

var kuzum zorunlu hediyeler bunda da çikolata mektup ve çamaşır ya da ayna var

ben de karar veremiyorum çamaşır mı alsam ayna mı alsam die :44::44:

Bi dk ya ben miyim yoksa

not: surat ifadem "dumur oldum"

Bulma sen katilini yasak sana

Ee var ya canim benim ilk mesaji iyi oku :)

offf her katilime bi ortak çıkıyooo :84: :84:

bana katil yok işte oyalıyosunuz benii bana çok yazık deil miii :84: :84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…