8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sen bana söyle işte ama söz aramızda kalacakk :KK34:

hayıırrr sefimli ye söylememiş, o bi ipucu vermiş sefimli senin oldugunu anlamış :KK34: ne söyledigini hatırlıyorum bende ama kimin söyledigini hatırlamıyorum :44:

çok merak ettim şu beni düşündüren ipucunu. nolur bi kenara yaz, hediyeleşmeden sonra soracağım. :KK52:

aa biri eskileri seviyor demişti. sanırım sadece iki kişi eskilerden bahsetmişiz. ama arayamayacağım bugün sefimlii nin lafından sonra kaç üye kaç sayfa gezdiğimi anlatamam :KK53::KK37::KK37::KK37:

çok merak ettim şu beni düşündüren ipucunu. nolur bi kenara yaz, hediyeleşmeden sonra soracağım. :KK52:

aa biri eskileri seviyor demişti. sanırım sadece iki kişi eskilerden bahsetmişiz. ama arayamayacağım bugün sefimlii nin lafından sonra kaç üye kaç sayfa gezdiğimi anlatamam :KK53::KK37::KK37::KK37:

ipucu aklımda hediyelerden sonra söylerim söz :KK34:

bende laptopu açar açmaz geçmişi okuyorum ipucu veren var mı die ama elim hep bomboş :KK52::KK52::KK52:

Binlerce dansöz var bebeğim :KK70:

benm katilime dansöz deme lütfen :KK19: :KK33::KK33:

bana çıkan arkadaşın tanıtımını okumadan önce bir hediyelik eşya görmüştüm çok hoşuma gitmişti vim için alacaktım şimdi iki tane alacağım ondan çünkü o arkadaşın en çok hoşlandığı eşyaymış. çok sevindim. :)

bana çıkan arkadaşın tanıtımını okumadan önce bir hediyelik eşya görmüştüm çok hoşuma gitmişti vim için alacaktım şimdi iki tane alacağım ondan çünkü o arkadaşın en çok hoşlandığı eşyaymış. çok sevindim. :)

ahaaa şimdiye kadar hiç ipucu vermeyen arkadaşlardan biri daha geldi yaşasıınnnn :KK8::KK8::KK8:

hangi eşyaymış o söylesen olmaz mııı :KK33::KK33::KK33:

sen umut et, umuduna inandır. sonra eski katilin sürpriz gibi gelir. :KK52:
Valla olur mu olur :) degisti zaten katilim yeni katilanlardan sonra. Ona soyledim bakalm bekliyorum :)
ipucu aklımda hediyelerden sonra söylerim söz :KK34:

bende laptopu açar açmaz geçmişi okuyorum ipucu veren var mı die ama elim hep bomboş :KK52::KK52::KK52:

benm katilime dansöz deme lütfen :KK19: :KK33::KK33:

Katiline demedim be aman lafta soyletmiyo hih. :p

hoşgeldiniz efendim teşrif ettiniz :KK52: niye gelmiyorsunuz topiğimize, tanışamıyoruz :KK30::26:

ahaaa şimdiye kadar hiç ipucu vermeyen arkadaşlardan biri daha geldi yaşasıınnnn :KK8::KK8::KK8:

hangi eşyaymış o söylesen olmaz mııı :KK33::KK33::KK33:

ayy olmaz anlaşılır :p

hoşgeldiniz efendim teşrif ettiniz :KK52: niye gelmiyorsunuz topiğimize, tanışamıyoruz :KK30::26:

hoşbuldum. şuan sık gelemiyorum oğlumla evle uğraşıyorum bütün gün. vakit buldukça geliyorum ceeee yapıp gidiyorum :)

Bence de raptiye daha sık bekleriz :)

inşallah :)

bizim çekilişte niye zorunlu hediye yok diğerlerinde olduğu gibi :26: ayna çamaşır falan.

var kuzum zorunlu hediyeler bunda da :KK34: çikolata mektup ve çamaşır ya da ayna var :KK34:

ben de karar veremiyorum çamaşır mı alsam ayna mı alsam die :44::44:

Bi dk ya ben miyim yoksa :KK70:

not: surat ifadem "dumur oldum"

Bulma sen katilini yasak sana :KK70:

Ee var ya canim benim ilk mesaji iyi oku :)

offf her katilime bi ortak çıkıyooo :84: :84:

bana katil yok işte oyalıyosunuz benii bana çok yazık deil miii :84: :84:

X