8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben kurbanımı tanıtım topiğindeki mesajını okuyunca çok sevdim..gerçi hepinizi anı şekilde sevimli bulacağıma eminim .. genel olarak herkese iyi niyetle yaklaşıp zamanla mesafe koymam gerekirse koyarım yoksaa Yradılanı severim Yaratandan ötürü inancımı istisnalar bile bozamaz...hem benim şansıma çıktıysa vardır bir hikmeti değil mii??
kurbanımm yok uğramayacak sanırımm..katilciğim nerelerdesinn burada mısın :44::44:bir ses ver ayoll..bir de ipucu isterim ben amaaa..:84::84::84::84:
kocişim de ilgi alaka istiyor kaç zamandır yoktumm....

yarın görüşmek üzere kızlaarrr..çok kaynatmayın yarın okumak zor olmasın....çok işim var evdee.....yetişeemem sonra size

benim kurbanım yok dedin ve malesef senin de üstünü çizmek zorunda kaldım

ayrıca hayat felsefeni de çok sevdim, Rabbim hep iyileri çıkartsın inşallah karşına

çok konuşmama konusunda söz veremiyorum, eğer burada birilerini yakalarsam ben birazcık çok konuşabiliyorum o yuzden iyi geceler yarın görüşrüüzz

Yarin erkeb gelde kaynatalim bari :) iyi geceler :)))

burada tanışıp arkadaş can kardeşi olduğum 3-4 yıldır görüştüğüm öyle güzel dostlarım var kii iyi ki üye olmuşumm kadınlar klübüne diyorumm...ve hayat felsefem bana hep kazandırdı..inşallah güzel dostlarıma daha da güzellerini katabilirimm...yarın kaynatmak üzere o halde...benim katilciğim de yok sanırımm....yarın belki geliverir... bu saatte hala ayakta olduğuma göre yarın erken kalkmam zor gibi ama öğleden sonra kesin buralardayımm...eşim karşıya geçecek ailesine uğrayacak birkaç arkadaşını görecekmiş....sağolsun yokluğumda evi bir güzel toplamış süpürmüş...bana çamaşır bulaşık ve toz alma işlerini bırakmışş..bir de yemek faslı var tabiiii o yüzden gider gelir yazarımm inşaallah
Yarin erkeb gelde kaynatalim bari :) iyi geceler :)))
öğleden sonra sızınlayım balımm

Son düzenleme:

oohhh eşinizin maşallahı varmış size ufak tefek işler kalmış onları da halledip hemen aramızda olursunuz inşallahh iyi uykular yarın görüşürüz

Selam kızlar ,
sayfalar uzamış yine Yeni ipucu verenler oldumu ?

oohhh eşinizin maşallahı varmış size ufak tefek işler kalmış onları da halledip hemen aramızda olursunuz inşallahh iyi uykular yarın görüşürüz

öyledir sağolsunn...hiç yormaz hep destek tam destek kendisi...çıkarken tanıdığım adam evlenincee çok değişti ama hep iyi yönde..herkesin eşi onun kadar düşünceli ve anlayışlı bir eş olsun inşallah..hayat müşterek....derdiyle tasasıyla mutluluğuyla sorumluluğuyla...iyi geceler yarın görüşmek üzeree tatlımm

Günaydın herkese

Dün hiç girmemişim kendime şaşırdım :) ablam burda bol bol onunla vakit geçirdim
dün yine 3 parça hediye aldım kurbanıma hiç aklımda yokken spontane gelişti

Geranio canım ben de kurbanıma göre aldım hediye beni de ele

Ne oluyor bir ekleşmeler bişiler olmuş buralarda

gelmeyenler de dün gelmiş ama sanırım benim katilim değil gibiler

Uyanın kurbanlar katillerr :))) ben birazdan temizliğe girişicem şimdiden cooook üşeniyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…