8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ahahahaha kesinlikle ben değilim oo cıtı pıtı diyince direk eliyorum malum ben katur kuturum

hmmm ben miyim acaba yaş 28 oldu ama çıtı pıtı gösteriyo olabilirim
zaten istanbul dışındanımmm
ben miyimm ben miiii

Kızlar birşey sormak istiyorum..
Hediye paketleri aynı mı olmalı?
Yılbaşı çekilişinde ki hediyelere baktım sanki hepsi aynı paketlenmiş gibi.
Ama ben hediyelerimi alırken paket yaptırdım.:26:

eğer bensem kurbanın, ki ilk 3 şüpheli listemdesin benim için hiç fark etmez, içine sevgini koy yeter

yaa oofff seni elemişim beennnn :84: :84: oysa ki paris temalı ürünleri çok severdimm

öncelikle hoşgeldinn

sonrasında iseee kurbanıyla ilgili hiç ipucu vermeyen biri olarak hala listemdesin bikaç ipucu versene bakayım şüphelim mi olacaksın üstünü mü çizecem

Kizlar aranızda kurbanina hediye almamis ddeğiştirmek isteyenler var mi bi iki arkadas var katilmak isteyen birbirlerine versem anlasilcak kucuk bi çekiliş yapıcam aranizda

canım ben henuz hediye almadım ama kafamda toparladım biraz onun zevklerine göre, şimdi değiştirirsem de haksızlık olacak gibi :44: ama kurbanı buralara hiç uğramayan arkadaşlar vardı, onlar pek ipucu falan da vermediler onlar değişmek isterler belki

kurbanını pek sevdigine göree, buralara en çok giren olarak belki benm gevezeligimi sevmiş olabilirsin die düşünüyorum ama öte yandan da henuz tanışmadıgımıze göre daha sevmemiş de olabilirsin halaa kafamda deli sorularr

bak benim listemde kalanlar

cesmi_naz toredo
sey_ren
ikramaya
gizem7
raptiye
_asmunikal_
zeyy88

elmadilimi

aslında çeşminaz ı da elemem gerek ama eleyesim gelmiyor.

beni nie elemen gerek yaa ben ne yaptımm

istanbul dışı tuttu ama çıtı pıttı tutmadıı :44::44: seni de eledim maleseff

aayyy ben bi merhaba bile demeden daldım muhabbeteee

kızlar herkese merhabalarrrrr en gevezeniz ama en tembeliniz geldii

ahahahaha kesinlikle ben değilim oo cıtı pıtı diyince direk eliyorum malum ben katur kuturum
çatlaksın kızım sen yaaa...ama benımla diğılsınn
Benim kurbanim cok guzel bi hatun :))
ben miyim acaba o güzel hatunn...henüz geçmiş mesajları okuyamadım yarın erinmeyip tüm ipuçlarını okumaya başlıcam bakalımm...kimmiş sevgili katilimm....
hmmm ben miyim acaba yaş 28 oldu ama çıtı pıtı gösteriyo olabilirim
zaten istanbul dışındanımmm
ben miyimm ben miiii

Melindacımm...maalesef hayatımm....kurbanımı göremedim bu akşam..gelmiş gitmiş sanırımm...ama bayaa yazmışş topiktee...inşaallah güzel ipuçları vermiştir....ve hediyelerini istediği gibi seçebilirimm..çok mutlu olur iyi ki benim katilimsin demesini sitiyorumm kargosu gelip hediyelerini açtığındaa

yaa o kadar liste yaptıkkk katilim beni verme ellereeee. ben sana bu kadar yaklaşmışken.
Ben bilmem değiştirir mi degistirmez mi :)
Sen simdi diger hatunlara cirkin mi diyosun ne ayip cik cik cik hem ben hepiniz uzerinize alinin diye sey etmiştim

Tamam seni de eledim :)

ya aksesuar mı yoksa parfümle ilgili mi ne bir şey demiştin :26: onlar uymuyor :26: ama elemiyorum seni

gelmiş gitmiş ama bu akşam girmemişş, bide bi sürü ipuçları vermişş ya şu çıtı pıtı bozuyo işte hepsini yaaaa :84: :84:

ya aksesuar mı yoksa parfümle ilgili mi ne bir şey demiştin :26: onlar uymuyor :26: ama elemiyorum seni

aksesuar seviyo dedim, bide çiçek kokuları seviyo dedim ondan mııı belki de kandırık yapmışımdır

Neden olmasin:) ama bilemem tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…