8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

merhaba kızlaaar...ben geldmm
sevgili katilim ve de sevgili kurbanımm kusuruma bakmayın uğrayamadım topiğee..memlketten ardeşimle çocukları gelmişti..misafirlerimle 2 haftadır istanbul kazan biz kepçee dolaştık gezdik..bu akşam yola çıktılar... eve biraz önce dönebildim ...kocişim de çok özlemiş:KK16::KK16::KK16: ne var ne yok canlarımm:KK15::KK15::KK15::KK16::KK16::KK52::KK52:

hoşgeldinnn ahh istanbull ahh beni yerimede gez caanım istanbulumu :KK16:

Selam canım doktora sordum boya işini kesinlikle yasak dedi bilgin olsun canım

anladım canım çok teşekkür ederim haber verdiğin için :KK16:
kimileri boyuyo da ondan merak ettiydim.. planladığımız zaman kendi rengine döndürcem önce saççaaazlarımı demek.. elveda kızıl özge :KK1:

merhaba kızlaaar...ben geldmm
sevgili katilim ve de sevgili kurbanımm kusuruma bakmayın uğrayamadım topiğee..memlketten ardeşimle çocukları gelmişti..misafirlerimle 2 haftadır istanbul kazan biz kepçee dolaştık gezdik..bu akşam yola çıktılar... eve biraz önce dönebildim ...kocişim de çok özlemiş:KK16::KK16::KK16: ne var ne yok canlarımm:KK15::KK15::KK15::KK16::KK16::KK52::KK52:

ipucu istiyoruz ipucuuu :KK33:

Ekliyorum hemen :)

Oh be hoşgeldin :)

Kizlar aranızda kurbanina hediye almamis ddeğiştirmek isteyenler var mi bi iki arkadas var katilmak isteyen birbirlerine versem anlasilcak kucuk bi çekiliş yapıcam aranizda

nasılsın geronimo cum..ben pek bir sevdim kurbanımı değiştrimeyi düşünmüyorumm :KK19::KK34::KK34::KK16::KK16:yılbaşı çeklişindeki kurbanım da çok şeker di..iyi ki bana çıkmış dedimm çok güzel anlaştık mesajlaştık telefonda konuşmuştuk:13::13:..ama benim yoğunluğum ve eşimin rahatsızlığı için hastane trafiğimizden dolayı bir türlü görüşemedik yüzyüze.......geçen haftadan beri telefondan baktım okudumm tanıtma topiğini falan ama buraya gelemedim...maalesef telefondan zor oluyor sayfaları teker teker okumak cevaplamak...ama artık sık sık buradayım inşaallah kaynaşırız kızlarlaa

nasılsın geronimo cum..ben pek bir sevdim kurbanımı değiştrimeyi düşünmüyorumm :KK19::KK34::KK34::KK16::KK16:yılbaşı çeklişindeki kurbanım da çok şeker di..iyi ki bana çıkmış dedimm çok güzel anlaştık mesajlaştık telefonda konuşmuştuk:13::13:..ama benim yoğunluğum ve eşimin rahatsızlığı için hastane trafiğimizden dolayı bir türlü görüşemedik yüzyüze.......geçen haftadan beri telefondan baktım okudumm tanıtma topiğini falan ama buraya gelemedim...maalesef telefondan zor oluyor sayfaları teker teker okumak cevaplamak...ama artık sık sık buradayım inşaallah kaynaşırız kızlarlaa

ipucuu istiyoruzzzz :KK53:

Iyi canim seni sormali :) artik bundan sonra bizimlesin yetisirsin muhabbete ne olacak :) seni de eliyorum o halde :)

yok valla liste falan yapmadım ama aklımda cogu burdakı kmsenın ipucu bana uymuyoo :KK43::KK50:
bak benim listemde kalanlar :KK52:

cesmi_naz toredo
sey_ren
ikramaya
gizem7
raptiye
_asmunikal_
zeyy88

elmadilimi

aslında çeşminaz ı da elemem gerek ama eleyesim gelmiyor. :KK52:

Son düzenleme:

eveeeet ipucu istiyoruzzzzzz :KK16:
benim katilim yok meydanda sen kuvvetli şüphelilerdensin şuan :KK1:

Iyi canim seni sormali :) artik bundan sonra bizimlesin yetisirsin muhabbete ne olacak :) seni de eliyorum o halde :)

pek sevgili katilim :KK1:
her ne kadar benim kurban ortalarda olmasa da ben de hediyelerimi ona göre almaya başladım
ben de değişmicem kurbancaazımı

dur bak o zaman mantık yürüteyim. ikramaya yeni geldiğine göre onunla özelden konuşmuş olamazsın. :KK52: ikramayayı eleyeyim ben :p

sana tek ipucu katilin cok güzel ipucları vermsti ve tek bi ayrı ipucu vermişti onları değerlendremeliisn :KK1:
Ayyy coook fenayımm beeenn :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X