8 Mart Çekilişi Tanıtım Topiği...

Selamlar efendim
Ben Hülya, 32 yaşındayım evliyim 2,5 yaşında bir oğlum var.Küçük bir ilçede yaşıyorum, ev hanımıyım.Kitap okumaktan, müzik dinlemekten,örgü örmekten,dikiş dikmekten kısacası üretmekten hoşlanırım.1.68 boyundayım son 1 ayda aldığım 3 kiloyla 55 kiloyum
Kapalı bir bayanım genellikle şal kullanırım.Koyu yeşil,turkuaz ve hardal renklerini severim.Yüzük ve uzun kolyeler kullanıyorum takı olarak.Hafif makyajdan hoşlanırım.Takıda da giyimde de asimetrik şeyler ilgimi çeker.Genellikle tunik ve kumaş pantolon kullanırım.Evimde süs eşyası kullanmıyorum.Sade ama renklidir genellikle. Sanırım ilk defa bu kadar uzun tanıttım kendimi.Başka birşey de gelmiyor aklıma kızlar.

Merhaba;

İsmim Dilek, 32 yaşındayım.

Evliyim ve 5 yaşında dünyalar tatlısı bir oğlum var.

Eşimin işi nedeniyle Hakkari'de yaşamaktayız.

Boyum 162 cm, 54 kiloyum, 36 numara ayakkabı giyiyorum.

Çok fazla makyaj yapmayı sevmem yaparsamda abartmadan hafifçe yaparım.

Trakyalı olduğumdan herhalde kırmızı ve pembe renklerini severim.

Ufak tefek kapı ve bebek süsü yapmaya karşı ilgim vardır ancak daha hala malzemeleri alıpta bir türlü yapamadım.

Merhaba;
İsmim fahriye, 24 yaşındayım, bekarım, evlilik hazırlığı içerisindeyim.
izmirde yaşıyorum ve izmiri çoook seviyorum ama aslen trabzonluyum en az izmiri sevdiğim kadar trabzonu da seviyorum :)
kapalıyım, eşarp yerine genelde şal takarım. pantolon üstü tunik giyerim genelde. çok fazla şıkır şıkır şeyler giymem. cicili bicili eşyalara bayılırım. hem kıyafet, hem aksesuar ve özellikle de cicili bicili mutfak eşyalarına bayılırım ehh, malum çeyiz hazırlığı
L beden giyiyorum. ayakkabı numaram 37.
pek fazla takı takmam, en sevdiğim takı yüzüktür.
renk konusunda bir seçimim yok, her rengi severim. hayatın da her rengini severim. ama son zamanlarda mint yeşili ve pembenin uyumu çok hoşuma gitmeye başladı.
okumayı da severim, yazmayı da severim. kitaplara ve kitaplarla alakalı eşyalara inanılmaz bir düşkünlüğüm vardır.
cici bici not defterlerini, kalemleri yani kırtasiye eşyalarını da severim.
kamuda masa başı bir işte çalışıyorum. bunun için ofis eşyaları da ilgimi çekiyor.
iç çamaşırı konusunda danteli kesinlikle çok severim.
pijama, gecelik hastalığım var, inanılmaz seviyorum renk renk, model model kullanmayı. ne kadar olsa yine de bıkmam herhalde :)
orijinal bibloları, çerçeveleri, mumları yani dekorasyon ürünlerini de severim.
çok fazla makyaj yapmam ancak bakım ürünlerini severim.

ımmmm... şimdilik aklıma gelenler bunlar.

unutma sevgili katilim bunlar sadece sana biraz fikir verebilmek için, küçük şeylerle mutlu olmayı bilen biriyim o yüzden sakın sıkma o tatlı canını, ne alırsan al beğeneceğime ve bana tebessüm ettireceğine şüphem yok.

Son düzenleme:
Selaaaaaam,

Aranıza katıldım. Ama bazı nedenlerden bir türlü sohbete katılamadım bu kez. Zaten yılbaşı çekilişinde çenem çok düşmüştü. Ona sayın artık :) Neyse... Bundan sonra burdayım işteeee :)

İsmim Gülşen

Tekirdağ'da yaşıyorum
30 yaşındayım. 21 mart doğum günüm ve 31 olucam Koç burcuyum
5 aylık hamileyim. Kısmetse haziran ayında minik bir prensesim dünyaya gelecek

Hamilelik nedeniyle tayt ve tunik giymeyi tercih ediyorum bu aralar. Özellikle kot görünümlü taytları çok seviyorum

Kahverengi hariç tüm renkleri severim. En sevdiğim renkler ise saks mavi, mercan rengi, pembe ve beyaz.

Ayakkabı numaram 39-39,5. Topuklu giyemiyorum, e hamileyim çünkü Hoş hamile değilken de pek giymezdim ya neyse

Nazar boncuklu şeyleri çok severim. Özellikle bileklik ve yüzük gibi takılarda

Kitap okumayı severim. Ama bu ara pek vakit ayıramıyorum. Malum, bebiş hazırlıkları var...

Her ne kadar halen 36 beden montumu bile giyiyor olsam da göbişimle fermuarını patlatmış bulunmaktayım. Yani giyimde bedeni artık L sayabiliriz. Ne de olsa bu aydan sonra göbişim daha da büyüyecek

Öyle biblo gibi süs eşyalarından hiç hoşlanmam. Toz almaktan da nefret ettiğim için evde pek süs eşyası yoktur. Oldukça sade bir dekorasyonum var. Evde kırmızı-siyah ve beyaz uyumunu çok seviyorum.

İç çamaşırı konusunda da sadelikten yanayım. Zaten hamile hamile dantelli şeyler giyemem. Kilo da alıyoru haliyle p.p.mu dolduracak çamaşırlar tercihimdir

Aşırıya kaçmamak kaydıyla makyaj yapmayı çok severim. Rimel ve eyeliner vazgeçilmezimdir. Bu ikisi olmadan bakkala bile gitmem ne yalan sööliim Ha bir de soft rujlar veya lipstickleri de severim.

Evimde bir sürü ojem var. Ama ayda yılda bir sürerim. Pek aram yok yani.

Hamileliğimin başlarında minik kızım pek tatlı yedirmiyordu bana. Ki tatlıya bayılırım. Şimdi ise tekrar yemeye başladım, çok mutluyum Bitter ve beyaz çikolata sevmem, sütlü çikolatalara bayılırım. Özellikle fındık ve antep fıstıklılara

Parfümde şekersi kokuları sevmem. Avon Chiristian Lacroix Rouge kullanıyorum. Avon Incandessence'yi de beğeniyorum. Yani bu tarz kokuları seviyorum. Parfüm çekici olmalı bence

Beyaz tenli ve sarı saçlıyım(ama diplerim çıktı ve boyayamıyorum )

Hediye paketlerim özenli olursa çok sevinirim. Küçük şeylerden mutlu olan bir insanım. O yüzden katilciğimin alacağı her şey beni mutlu edecektir.

Merhaba huzur33 bende Canan Tan fanatiğiyim bütün kitaplarını okudum sayılır. Hiç sıkılmadan okuduğum kitaplarımın arasında ayrı yeri vardır benim için özellikle eroinle dans kitabı şiddetle tavsiye ederim hayatımı bakış açımı değiştiren bir kitapdır. İsmim özlem 2 yıllık evliyim yeni üye oldum buraya ve tanıtım bölümünü incelerken kendim gibi kitap okmayı seven biri olduğunu hele ki canan tanı seven okumuş birini bulunca cvp yazmak tanışmak istedim umarım rahatsızlık vermemişimdir. Saygılar

Canım burası sohbet topiği değil.
Çekilişe katılanların kendilerini tanıttıkları bir topik.

pardon :) özürdilerim benim hatam

Yok hata falan değil,hani belki cvp beklersiniz diye yazdım.
Çekilişimize katılmak isterseniz topiğimize bekleriz,süre bitmediyse.
Sohbet topikleri var kk hanımları sohbet ediyor o topiklerde girip bir göz atın isterseniz.

merabalar arkadaşlar...:))

adım sevinç ...1,65 boyundayım...L beden giyiyorum..
çalışan biriyim...ve de kapalıyım..genellikle şal takarım...
eti karam '' a bayılırım...küpe takmam...
boyut veya fiyatı küçük olan sayıca çok olan hediyelere bayılırım...kitap okumaya bayılırım...romantik komedi tarzında...pijama takımlarına bayılırım..not defteri kalem hastalığım var..ve de magnet(buzdolabı süsü) koleksiyonum var :::)) bulunduğpun yöreye özgün her şey kabülümdür:))
makyaj hemen hemen hiç yapmam..kupa bardakları,el emeği göz nuru ürünlere bayılırım...
ve de hediye kutularını severim..süslemeyi ..parıltılı süslnemiş her şeyi severim..:))

katilimmmm bi de bana kendinle ilgili notlar yazar mısın....bi de mektup :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…