8 Mart Çekilişi Tanıtım Topiği...

geranio

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2012
5.018
4.073
Evet kızlar yavaştan kendimizi tanıtalım artık diye düşündüm. Malum haftasonu çekilişi yapalım sonrasında iki üç hafta süremiz olsun kargoya anca kaynaşır hazırlarız hediyelerimizi :)

Hadi tanıtalım kendimizi ilk ben başlayayım :)
İsmim Burcu, İstanbulda yaşıyorum üniversite öğrencisiyim. Bekarım ama 5 senelik ilişkim var Allah kısmet ederse okul bitince adını koymak istiyoruz artık.
36 bedenim 165 boyundayım kumralım. Süslü değilim ama kendime bakmayı severim. Makyaj yaparım özellikle eyeliner kapatıcı ve kırmızı rujumsuz yapamam Oje sürmeye bayılırım rengarenk ojelerim var hala da alıyorum:)
Takı takmayı severim ama çok kullanmam özel günler dışında yüzük ve saat kullanırım genelde sadece.
Çok dar giymem rahat ama şık olmaktan yanayım. Şalları çok severim ve kullanırım. Ayak numaram 37.
Kitap okumayı çok severim annem her seferinde kızar hatta ev kitap doldu diye:)
El sanatlarına karşı ayrı bi ilgiliyim. Evde ahşap boyama yapıyorum aynı zamanda çini kursuna gidiyorum. Bitirdiğim çalışmalarımı sizinle de paylaşırım :)
Ev botlarını severim terlik alışkanlığım olmadığından çok rahat oluyorlar :)
İtiraf edeyim cüzdana ihtiyacım var bi türlü beğenip alamadım bi tane
El emeği şeyler çok önemlidir benim için hatıra olarak saklayacağım bişey olursa çok mutlu olurum.
Genelde soğuk renkleri severim. Sarı ve pembeyle pek aram yoktur.
Gömlek giymeyi severim, üst kıyafetlerimi uzun alırım genelde basen sorunum var birazcık
İç çamaşırında bekarım diye düz bişi almana gerek yok bacım bu arada :d Severim renkli hareketli şeyleri ama tanga olmasın mümkünse

Sevgili katilim hediye neyse de mektup yazmayı unutma nolur

Şimdilik aklıma bu kadar geliyor aklıma geldikçe eklerim :)

Son düzenleme:
hemen bende tanıtım kendimii
adım gökçe 19 yaşındayım aöf de okuyorum tabi sınavlara da hazırlanıyorum :) mersinde yaşıyorumm
3 yıldır süren bir ilişkimm varr makyaj yapmayı seviyorum çok sık yapmıyorum tabi ama makyaj malzemelerine karşı bir ilgim var seviyorum kozmetik ürünlerini
oje sürmeyi seviyorum o yüzden her fırsatta alırım kendimeee rengarenk ne güzell :)
pembişş rengi seviyorum pembe olan herşeyi seviyorum bir de beyazz
küpe ve yüzük kullanmam sevmiyorum
boyum 1.67 kilom 55 M beden giyiyorum
ayak numaram 38.5 diyelim
kitap okumayı seviyorum ama her kitabı beğenerek okuyamıyorum sıkılıyorum canan tan kitaplarını seviyorum
çiçekleri çok severim
sürekli spor giyinirim
mickeyy mause kupa bardaklarını çok severim neden bilmemm
şimdilik bunlar aklıma geldii yine ekleme yaparım

Son düzenleme:
Merhabalar
Kendimden bahsedeyim sizlere..
33 yaşındayım,evliyim ve İstanbul'da yaşıyorum.
Çocuğum yok...
Boyum:1.64
Kg:51
Ayak numaram:39
En sevmediğim renkler;pembe,kırmızı,lila,mavi ve sarı.
En sevdiğim renkler;siyah,gri ve kahve tonları.
Günlük hayatım da belli belirsiz makyaj yaparım.
Gece dışarı çıktığımız da kullandığım makyaj malzemeleri;siyah far,rimel ve allık.
İncikli,boncuklu,simli ve taşlı şeylerden hoşlanmıyorum.
İmitasyon kullanmıyorum.
Sade ve salaş giyinmeyi seviyorum,abartıyı sevmiyorum.
Topuklu ayakkabı hiç giymem..
Deriyi severim...
Parfüm olarak genelde baharat kokulu parfümleri tercih ediyorum.
Siyah ojenin dışın da başka renk kullanmam.
Korku,gerilim filmlerine yoğun beğenim var.(iyi bir film arşivimiz var)
Kitap okumayı çok seviyorum,özellikle korku ve gerilim.
Rock,metal,fado ve ilginç bulduğum,hoşuma giden müzikleri dinliyorum.
Bu arada burcum yay..
Her gittiğimiz yerden mutlaka kedi biblosu alırım.
Saksı çiçeklerini çok seviyorum.
Farklı ev aksesuarlarını severim.
Peluş oyuncaklara zaafım vardır.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar kızlar.
Aklıma geldikçe yazarım.

Son düzenleme:
Merhabalarrr

Adım Tuğba, İstanbulda yaşıyorum

Yengeç burcuyum, duygusalım

Boyum 1.66, kilom 51, ayak numaram 37

Makyaj ürünü olarak en çok eyeliner,allık ve rimel kullanıyorum

Kıyafette klasik- spor karışık giyiyorum. Bedenim small. Renk olarak mavi tonları,kırmızı ve beyaz en çok kullandıklarım
Çeyiz hazırlığı yapmaktayım. Özellikle mutfak ürünlerine onlarında kırmızılarına bayılıyorum

Her ne kadar sınav hazırlığından dolayı ilgilenemesem de her telden karışık hobilerimle ilgilenmeyi seviyorum
Kitap okumayı çok severim, özellikle aşk romanları

El emeği her şeyi çok severim
Çikolatadaa en çok bitter severim

Abartıdan uzak küpe,bileklik,kolyelerden hoşlanırım
Şal takmayı severim genelde boynumda vardır şalım
İç çamaşırına ayrı bi düşkünlüğüm vardır :26: Renk renk hepsine bayılıyorum

Şimdilik benden bu kadarr canım katilim

Yettim Gariii :)))
Adım Özge İzmir'de yaşıyorum. 24 yaşındayım evliyim Makyözüm
Cicili bicili şeylere bayılıyorum
Pembe, açık Kahve, Siyah, Krem renklerini çok severim
Yeşil, Turuncu, Mor, Lila, Sarı renklerini hiç sevmem
Pembe olan herşeye bayılıyorum helede cicili biciliyse
Ayak numaram 40 boyum 1,71 kilom 100 belkide üstü
Değişik şeyler her zaman ilgimi çekmiştir
Bakım ürünlerine bayılıyorum neden blmiyorum ama 1000 tanede olsa genede olsun derim herhalde :))
ay dahada gelmiyoki aklıma :))))

evet herkes başlamış ufaktan kendini tanıtmaya bende başlayayım o vakit
İsmim Ümran İzmir de oturuyorum 24 yaşında evliyim ve kısmet olurda rabbim o günü gösterirse mart ayında bir kızım olacak Elif Nisa'm dünyaya gelecek
  • Krem,Lila,Mor,Kahve,Pembe,Kırmızı renkleri çok severim.
  • Kapalı biri olduğum için takı pek kullanmam görünmüyo zaten
  • Spor - Klasik farketmez takılıyorum
  • 1,63 boyundayım gebelikten dolayı şuan 73,5 kiloyum ayak numaram 39
  • Kitap okumayı sevmem
  • bileklik, saat kullanmayı severim
  • makyaja gelince göz kalemim(siyah) olmazsa olmazım rimel ve bazen far kullanırım
  • kıyafette daha çok tunik tercihimdir
aklıma şimdilik bunlar geliyor. Geldikçe yazarım
NOT!!!!! mümkünse kızıma hediye olmazsa sevinirim çünkü teyzecikleri eşyaları çok olduğu için artık dolabına sığdıramıyorum maşallah kuzum çok şanslı

şimdi de sıra bende

ismim nurdan, 28.5 yaşındayım ( 29 oldugumu kabullenmiyorum ) sakarya da yaşıyorum. mimarım, şuan iş durumum biraz karışık ama burda da devam etsem başka yere de geçsem ofis ortamında çalışıyor olacagım.

henuz bekarım, ama birkaç ay içinde sözüm ve nişanım yapılacak, eylül yada ekimde de evli bir bayan olacagım, şuan tamamen ev dekorasyonuna ve çeyiz hazırlıklarına adapte olmuş durumdayım

pek çok özelligini taşıyan bir ikizler burcuyum, her ne kadar çok insan sevmese de ben burcumu seviyorum, hatta sevgilimi bile ikizler burcu seçtim

omuz hizasında saçlarım olmasına ragmen saç aksesuarlarının her türlüsüne bayılırım. makyaj yapmadan dışarı çıkmam ama genel olarak makyajım pudra, göz kalemi, rimel ve allıktan oluşur. rujda daha doğal renkleri tercih ederim.

çok süslü bir hatun olmasam da aksesuar kullanmayı severim. genelde uzun kolye veya büyük yüzüklerden kullanırım. eskiden saat de kullanıyordum ama en son yurtta 3 saatimi birden çaldırdıktan sonra protesto ettim ve saat kullanamadım bir daha

genelde kot pantalon üzeri bluz kazak türü şeyler giyerim. üst giysilerim genelde boldur biraz simitlerim var da renk konusunda pek ayrımım yoktur sanırım kahverengi hariç her renkte kıyafetim var. kıyafet bedenim de genelde xl dir ayakkabı numaram da 39. yaz veya kış çok fark etmez inceli kalınlı kısalı uzunlu şal takmayı çok severim. çanta konusunda da sınır tanımıyorum sanırım

biblo türü şeyleri çok severim, hayalimde kendi evimdeki salonum tamamen beyaz üzerine renkli aksesuarlar olacak şeklinde oldugundan her türlü ev aksesuarına takıntım vardır. bir de kupa yı çok severim. koleksiyon sayılabilecek derecede kupam vardır ve hala almaya devam ediyorum

müzik dinlemeyi çok severim, hayatımın her anında mutlaka muzik vardır. kitap okumayı da severim ama bazen ona vakit ayırmıyorum sanırım.

fanatik bir beşiktaşlıyım

iç çamaşırı için bedenim l veya xl değişebiliyor. aslında çok süslü şeyleri kullanmıyorum ama çeyiz hazırlıgı sebebiyle sanırım onlara da yonlenmem lazım. sevgili katilim bana iç çamaşırı alacak olursa eğer çeyizime koyacam onu

sanırım bu kadar yeter, baya bütün hayat hikayemi yazdım sanırım

Manisa'da yaşıyorum,Mart ayında 23 olacağım.Üniversiteden geçen yıl mezun oldum.Atanamamış bir Türkçe öğretmeniyim.

1.60 boyundayım,en son tartıda 57.3 geldim ama son durum ne bilmiyorum,rejimdeyim.

Ayak numaram 37.M ya da L beden giyiyorum,kıyafetine göre değişiyor.

Siyah,lacivert,kırmızı,gri ve pastel tonlarını seviyorum.

Makyajla pek aram yok.Pudra,göz kalemi,parlatıcı kullanırım kırk yılda bir.

Tesettürlüyüm.

Kitaplara aşığım.Ama yazarı sağlam olacak. Tarih konulu olanları daha çok tercih ediyorum.Aşk romanları çok mıç mıç geliyor bana.

Yüzük kullanırım,kolye küpeyle aram yok. Saat de severim.

İç çamaşırında beyazdan nefret ediyorum.

Aklında olsun katilim.

herkese merhaba öncelikleee .)

İsmim gizem.21 yaşındayım.önlisans mezunuyum.Açıköğretim 3.sınıftan devam ediyorum aynı zamanda.bir hafta onceye kadar bursada yasıyordum artık ıstanbula yerlestım .) 5 seneden uzun bir suredir bir ilişkim var.bir kaç ay sonra nişanlanmayı düşünüyoruz diyebilirim.Kısmet bna alınan hediyeden cok gosterılen ozen ve sunumu daha onemlı.kutu hastalıgım vardır mesela.begendıgım degısık kutuları dayanamam alırım her yerım kutu olur sonra .)) çeyiz namına alınan herseyi cok seviyorum.bardak tabak çanak vs.makyaj pek yapmam.bordo - kahve tonlarında koyu renk ruj surmeyı cok severım.turuncu yeşil renkleri pek kullanmam.bej siyah pembe ucuk mavi gibi renklerı severım.Yengec burcuyum.oldukca romantık ve duygusalımdır .) fazla ayrıntıya gırmek ıstemıyorum aklıma gelenler suanlık bu kadar.İş yorgunlugu malum .) daha sonra belkı ekleme yapabılırım.Herkese sevgiler smdiden ...

merhaba;
adım tuğba 27 yaşındayım boyum:1.60,kilom 52. 36 beden giyiyorum.çocugum yok.önlisans mezunuyum.evliyim.
eyeliner delisiyim ama hermarkayı kullanamıyorum,makyajım rimel allık ve hafif bir rujdur.oje sevmiyorum asla sürmüyorum.kupalarlada pek aram yoktur.
saat,bileklik,yüzük,küpe(sallanmaması :) şartıyla) seviyorum.
çanta,cüzdan,pijama, terlik ,şal ,kazak ,tunik beyaz siyah pembe kırmızı mavi mor her rengini seviyorum.872847384638768 tane olmasını istiyorum:)
parfüm seviyorum.ağır kokmaması şartıyla.başımı agrıtıyor.dinii kitapları okumayı severim.
bana en çok yakışan renk toz pembedir.
tava, tencere kek kalıpları :) çerçeveler,kullanışlı ev eşyalarını severim,mumları,renklı çay bardaklarını ve çayı seviyorum
salonum kırmızı beyaz siyah tonlarına hakimdir.
çikolatanın her çeşitine bayılırım,hiiiçççç problem olmazzz...

eşim bana her kargo geldiğinde'' bana ne aldın'' diye sorar,ve herseferinde ona birşey çıkmaz...İYİKİ KADINIM
yine çok kıskanacak

Son düzenleme:
merhabalar ben de kendimi tanıtayım eski çekilişte tanıtmıştım ama sıfırdan tekrar tanıtayım
adım Özge, Tekirdağda yaşıyorum.. mart ayında 28 yaşında olucam.. avukatım..7 aylık evli mutlu bi hatunum
kızıl saçlı yeşil gözlü beyaz tenliyim.. boyum 1.65 kilom maalesef bu aralar 55.. ama diyetteyim.. geçen seneki kilom 51 e düşene kadar huzur yok bana
spor giyinmeyi seviyorum iş hayatımda ama klasik giyiniyorum (çok aşırı klasik değil yine de ) topuklu ayakkabıları uzaktan seviyorum rahat edemiyorum maalesef ama iş hayatında bazen giyiyorum
kilo almış olmama rağmen 36 giyiyorum hala ama alt taraf 38 olabiliyor basenlerden ötürü.. üst kısma s-36 oluyo
en sevdiğim renk koyu yeşil, giyimde bordo, siyah, gri, lacivert gibi renkleri de seviyorum
kırmızı, sarı, turuncu gibi renkleri kendime yakıştıramıyorum saçlardan ötürü
kitap okumayı çooook çooook çoooook seviyorum kitap kurduyum diyebilirim çok fazla tür ayrımı yapmam hepsinden okumaya çalışırım
60lı 70li yılları çok seviyorum o yılları anımsatan aksesuar olsun kıyafet olsun bayılıyorum resmen müziklerini de çok seviyorum Beatles fanıyım
güney kore sineması dizileri de benim diper bi tutkum.. onlarsız bi hayat düşünemiyorum eşimle de en büyük keyfimiz dizi-film izlemek (o sevmiyor g.kore tabi )
kolye seviyorum (özellikle uzun kolyeler) küpe severim, bi de baş parmağa takılan yüzükleri çok seviyorummmm
bi de oje delisiyim, bi sürü ojem olmasına rağmen her çıktığımda 1-2 tane almadan dönemiyorum
makyaj olarak dipliner olmazsa olmazım.. bi süredir bb krem de kullanıyorum sevdim bu işi.. çok renkli rujlar kullanmıyorum kendime yakıştıramıyorum nedense..
allık ve rimel de severim
iç çamaşır bedenim alt kısım m üst kısımın detaya girmeyeyim
ayak numaram kışın 37 yazın 36 ev botunda 37 daha rahat geliyor
parfüm olarak çiçeksi kokuları seviyorum..
yeni evli sayıldığım için ev ve mutfakla ilgili bi eksiğim yok çok şükür, biblo falan da pek sevmiyorum zaten :26:
her kadın gibi kıyafete, ayakkabıya, çantaya bayılıyorum iç çamaşırı olarak da seksi şeyleri seviyorum
her türlü çikolatayı itinayla yiyebilirim
ben küçük şeylerle mutlu olan bi insanım o nedenle kendini hiç zora sokma.. ne alırsan beğeneceğimden eminim canım katilim

Merhabalar...

İsmim Tuğçe, Kocaeli'de yaşıyorum. Mart ayında 23 olacağım, hatta 8 Mart doğum günüm Katilim aynı zamanda doğumgünümü de kutlamış olacak yani, bi taşla iki kuş

Avukatım, 1,5 yıllık evli ve 6 aylık hamileyim. Mayıs ayında paşama kavuşacağım inşallah. Şu an tüm gündemim bu küçük sıpa tabi ki
Boyum 1.70, kiloya hiç girmeyeyim zaten göbek gitgide büyüyor, hızına yetişemezsiniz. Şimdilik 44 bedenim diyeyim kısaca Ayak numaram 39-40.

Çoğunlukla spor giyinirim, iş için dahi çok klasik giyinemiyorum. Topuklu ayakkabıyla da pek rahat edemiyorum.

Giyimde canlı renklerden pek hoşlanmam. Siyah,gri,lacivert,kahve tonları ile pastel renkleri severim.

Giyim dışındaki evsel şeylerde ise kırmızı, beyaz,pembe gibi renkleri severim.

Alyans ve saat dışında aksesuar pek kullanmam. Öyle şıkır şıkır şeyleri sevmem. Aldığım diğer takılar da çekmecelerde nöbet tutuyor malesef

Ojeden,fardan,eyelinerdan,rujdan hoşlanmam. Makyajım rimel,nivea lip stick, allık ve pudra ya da fondötenden ibarettir. Özellikle kozmetikte marka takıntım vardır,bilmediğim ürünleri kullanamam.
Kitap okumayı severim ama akıcı bir dili olmalı, yoksa kenarda beklemeye mahkum olur Film izlemeye bayılırım, romantik komedi ve fantastik-bilim kurgu türlerini izlerim daha çok. Kitap ve filmde korsana karşıyım tabi ki

Ev aksesuarlarına, mumlara ve balonlara bayılırım. Kupa koleksiyonum vardır, değişik modelleri çok severim ama kahve keyfini eşimle birlikte yapacağım için çift olmasına özen gösteririm. Ayrıca değişik aromalı kahvelere, sıcak içeceklere de bayılırım.

Çikolata ve şekerlemenin her türlüsüne severim. Ama en çok portakallı draje severim Yine de sıcak bir içecekle birlikte hepsinin gideri var

Ev gezmelerine giderken giymek üzere kullanılan şık ev babetlerine karşı özel bir ilgim var. Onunla ilgili de ufak çaplı bir koleksiyonum var. Aynı şekilde çanta ve ayakkabıya da özel bir ilgim var çoğu bayan gibi. Bu tarz şeylerde klasik renk ve modelleri tercih ediyorum. Siyah, taba, koyu kahve gri renkler tercihim.

Özel iç çamaşırlarını şu an pek kullanamıyorum, babaanne donu favorim bu aralar. Zaten hamilelik nedeniyle dükkan kapalı sayılır ama dönüşüm muhteşem olacak Parfüm,deodorant gibi şeylerde hafif,soft kokuları severim...

Şimdilik bu kadar...

Sevgili katilim için umarım bu kadarı yeterli olur. Alacağı hediyeleri çok beğeneceğimden eminim, o yüzden fzla sıkıntıya girmesine gerek yok

merhaba arkadaslar ben bu topigi gormemistim hemen kendimi tanitayim.
adim rukiye
istanbulda yasiyorum
gecen yil aralik ayinda evlendim
esimle 7 yildir birlikteyim bu yuzden yasda gecmeden hemen cocuk yapalim dediik ve 2 bucuk ay once oglumu kucagimiza aldik
muhaaebeciyim 10 yildr calisiyorum
10 yildirda aofde isletme okuyorum
okul hayatim boyunca hep basarili bi ogrenci oldum ama is ile okumayi bir arada yurutemedim stresten ders calisamaz okdum ama isimde ilerledim
boyum 1.57
kilom 54
ayakkabi numaram 35-36
bedenim 36-38
yasim 26
burcum yengec
duygusalim, alinganim, sinirliyim, iyi nihetljyim, insanlari severim,fesat ve sinsi insanlara tahammulum yok, ignelenmekten hoslanmam, dobrayimdir
fotograf cekmeyi seviyorum ama bi arsiv yapmadim kendime
kitap okumayi seviyorum kutuphanem var bir gecede 300 sayfa okuyabilirim
arastirma yapmaktan hoslanirim
biraz tembelim, hayatta temizlik yapmaktan daha degerli seyler olduguna inanirim saatlerce temizlik yapabilirim ama
yemek yapmayi yeni ogreniyorum genelde yemeklerim begeniliyor
oglumla vakit gecirmeyi seviyorum
kendime bakarim
gunluk makyaj yapmam ama severim
giyinmeyi severim ama cok takilmam uyuma rahatliktan yanayim

gece gece kendimi bu kadar tanitabildim
herkese iyi geceler :)

merhaba kızlar..
yılbaşı çekilinene katılmadığım için çok pişman olmuştum.. inşALLAH kazasız belesız herkesin gönlüne göre olan bir çekiliş olur.. çok iyi dosluklarında başlangıçları olur.. diğer katillerin yazıklarını okudum. birazda oralardan aklıma gelenlerle toparladım. aklıma gelirse yine birşey eklerim :)

ben 25 yaşındayım.. 160 boyunda 48 kiloyum.. yeşil gözlü beyaz tenliyim..
sakaryaya tazecik memur olarak atandım.. hafta sonları koştur koştur kocaeliye ailemin yanına gidiyorum.. ailemi çok seviyorum.. 10yaşında minik erkek kardeşim var.. elimizde büyüdü evladım gibidir derim hep :)

XS S giyerim genelde.. başörtülü bir bağyanım.. işimden dolayı klasik giyiniyorum.. ama çokta klasik deil..
pantolon üstüne tunik, uzun hırka falan giyirorum.. eşarp deil şal takmayı seviyorum.. açık renklerin baya yakıştığını söylerler :) sax mavisi favori rengimdir. kırmızı(bordoya dönük) pudra pembeyide severim..

küpe yüzük falan takmıyorum. bileklerimde çok ince olduğu için onlarda genelde boşta kalıyor.. uzun zincirli ucunda minik şeyler olan kolyeleri takmayı seviyorum..

kitap okumayı seviyorum.. ilerde büyük bir kitap arşivimin olmasını istiyorum. iyi yazarlar tercihimdir.. kitap bildirim sayfasından hangi kitapları okuğumu görebilirsiniz :)

makyaj çok yapmıyorum.. rimel göz kalemi hafifte ruj.. avondan pembe allık alma planı içindeyim:) parfum sıkmıyorum. eskiden beri hoşlanmıyorum.

çeyiz alışveri yapıyorum. rabbim nasip ederse inşALLAH birgün istemiş olduğum kırmızı siyah bir mutfaga sahip olucam :)
ıvır zıvırlardan gereksiz eşya kalabalığından hoşlanmam
kendime özel hiç iç çamaşırı almadım altlı üstlü takımım hiç yoktur.. gecelik hiç almamışımdır:) annemden utandığımdan dolayıdır belkide :) Gerçi artık yanlız yaşıyorum:) iç çamaşırında kırmızıda ziyade sax mavisi ve mor rengini severim:)

Ayyy cok Heycanlandım yaaa :))))) ne anlasamkı acaba yada nerden başlasam ...

öhööm öhööömm...

İsmim Hilal 30 yaşındayım 4 yıllık ALLAH bozmasın muhteşem bir evliliğim var tek eksiğimiz bır Bebek :) İzmire yaşıyorum.3 çocuklu bir Ailenin en kücücükleriyiim :))))

Saglık Meslek yuksek okul mezunuyum ama Yurt dısında okudugum ıcın Turkıyede Dıplomalar henuz kabul edılmedıgınden melseğımı yapamıyorum.
Izmır Adlıyesınde Yemınlı Tercuman olarak calısıyorum,fena degıl işte zevkli bir iş...
Onun dışında hep evdeyimdir arakada topıklerden Tanıştıgım arkadaslarımla kahve bahane muhabbet dertlerımızı paylasmak ıcın bulusuyoruz.

Deli Temizlik hastasıyım hemde oyle boyle degıl cıddı anlamdan manyagım bu konuda :) ama cok sevıyorum sanırım ısteyerek severek zevk aldıgım tek sey bu özellikle camasır suyu hastasıyım kucukken yuzum cok kırlı dıye camasır suyuyla yıkardım .sımdı herkes bana soruyor cıldın ıcın ozel bırsey yapıyormusun dıye sanırım camasır suyunun faydalarını sımdı sımdı goruyorum

Neyse sırayla sevdıgım seylerden bahsedeyım....

Klasık gıyınmeyı severım .spor da severım ozellıkle hafta sonları eşimle gezmeye gıttıgımızde aaa aklıma geldı Spor ayyakkabım yok benıııım almam lazım(39)
Makyajıda severım canım ıstesın on numara makyaj yaparım yoksa bır rımel bır kalem allık yetıyor. parfümleri severim hafıf cıcek kokuları.
Mutfak malzemelerını severım sanırım benım elımdekı para ya temızlık malzemelerıne yada mutfak masraflarına gıdıyor.
Dantel cok severım masa örtüleri şallar (sıyah sadece)havlular önlükler değişik mutak esyalarını cok severım. oyle Bıblo gıbı ıvır zıvırdan nefret ederım. el aynası gıbı seylerıde sevmem kullanmıyorum cunkı bosuna evde bulundurmanın anlamı yok...
sevdıgım renkler SIYAH TOZ PEMBE KIRMIZI FISTIK YESILI SARI GRI SARI LACIVERT
koyu bır Fenerbahcelıyım buarada.........
baskaaa aklıma bırsey gelmıyor ... hıımmm
sanırım sımdılık yeter bu kadar sormak ıstersenız seve seve cevaplarım aklımada gelırse yazarım

aklıma geldı sax mavısı renklerı sevıyorum bırde seker pembesı şalları sevıyorum. takıda da severım ozellıkle bıleklık saat küpe ve yuzuk kolye hıc sevmem boguluyor gıbı oluyorum kolye takınca....
kılolu bırı oldugum ıcın hıc kıyafete gırmıyorum buyuk beden gıyınıyorum ...

Son düzenleme:
ben gamze
26 yaşındayım. izmirde ikamet ediyorum izmirliyim

5 şubatta 9 aylık evli olucam çocuğum yok

boyum 1,61 kilom 55

ayak numaram 37 (panduf giymeyi çok severim)

s bedenim kalıbına göre m bedende giyiyorum

taşsız düz küpelere bayılırım her parmağa takılan ince yüzüklere bayılırım büyük tarz kolyeler ipli bileklikler takarım saç bantlarına bayılırım özellikle son çıkan puantiyeli olanlara

en sevdiğim renk krem pembe pudra pembesi ama asla giymem diyebileceğim bir renk yok

çiçekli pembe mavi renkli kupalara bayılırım

biblolardan nefret ederim

el emeği şeylere bayılırım

rengarenk ojelere bayılırım

parfüm olmazsa olmazımdır açık parfüm de kullanırım tercihim çiçeksi kokulardan yanadır...

fanatik galatasaraylıyım

yanımda taşıyacağım ayna ve tarağa ihtiyacım var

kitap okumayı çok severim her tür kitap okurum

makyaj malzemesinden allık maskara rimel ve göz kalemi favorim ruj kullanmam açık pembe parlatıcı tercihim

iç çamaşırım süslü ipli vs olursa sevinirim tanga olmasın arada kullanırım ama çok tercih etmem...

benden bu kadar

Son düzenleme:
Merhabalar kızlar, kendimden bahsetmeyi pek beceremem ve sevmem ama bu noktada mecburum sanırım

Adım Didem, 25 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, bekarım, bu aralar muhasebeciyim (aynı zamanda insan kaynakları yönetimi okudum üniversitede, ve stilistlik-modelistlik eğitimi aldım), aslan burcuyum.

Kitaplarla aram çok iyidir, Ahmet Ümit kitaplarına bayılırım, bütün kitaplarına da sahibim, kısacası polisiye seviyorum.
Çok fazla makyaj yapmam, BB krem, allık, rimel makyajımı oluşturur, hafif pembe rujla tamamlarım. Ellerim ve tırnaklarım güzeldir, oje sürmeyi severim fakat çok sürmem.
Topuklu ayakkabı severim (ayak numaram 38), ha bu arada 1,60 boy-geçen hafta 59.3 kiloydum bu hafta ne durumdayım bilemiyorum, diyetteyim. Beden 38. En çok satın aldığım şeyler çoraplar ve iç çamaşırlarıdır, özellikle alt grup.
Tayt gibi rahat şeyler giymeyi severim, bu aralar hiç pantolon giymiyorum diyebilirim, elbise de çok kullanırım. Şallara falan hiç ilgim yok. Yüzük kullanırım, küpelerim ise sabittir değiştirmem, kolye-bileklik kullanmam. Çok klasik bi tarzım yok anlayacağınız, şu spor-şık olmaya çalışan türdenim sanırım. Sevdiğim renkleri pastel renkler oluşturur, kırmızı falan hiç sevmem. Minik çiçekli her şeyi severim.

Çikolataya ve tatlıya bayılırım fakat diyetteyim hayalim 50 kg olmak ve bunun için var gücümle çabalıyorum.

Evdeki odamın eşyalarının hepsini kaldırdım, yeni bişeyler aldım, almaya da devam ediyorum bu da size bi tüyo olsun
Gelen her hediye kıymetlidir benim için, toplu iğne dahi olsa..

Mutlu Günler

Son düzenleme:
üsenmedim tanıtımları tek tek okudum..aman allahım herkess ne kadar hayat dolu ve rennklı kışılıkler.allah herkese kalbıne gore versın.şimdi kendımı tanıtmaya başlayayım...

Ismim tuba istanbul anadolu yakasındayım..

Bekarımmm...37 yaşında

Boyum 1.72 kg:68 kumralım

kendını sokak hayvanlarına adamış bir hatunum..(kedi maması ıslak mama ılk tercıhlerımdendır)

makyaj malzemlerini sevıyorumm

ve guzel kokuları...

Ve saç bakım urunlerı...

Bu kadaaa

merhaba kızlar ben zeynep nickimden anlaşıldığı üzere :)
bende kendimi biraz tanıtıyım =) 26 yaşındayım 9 aylık evliyim henüz bebişimiz yok :)
masa başı bir işte çalışıyorum..
tipik bir başak burcuyum yani başak burcu kadınına alınabilecek her türlü hediye beni her türlü mutlu eder :)
ama bazı örnekler vermek gerekirse; süslü cicili bicili mumlar, sabunlar..
el yüz havluları, masa örtüleri, çoraplar..
kırtasiye malzemeleri özellikle; renkli kalemler, not defterleri..
klasik iş yerinde kullanılabilecek ama bir parça büyük çantalar (incik cincik her şeyi çantamda taşıdığım için =) )..
cart renkli olmayan kibar şallar..her rengi severim sarı dışında..
makyajla çok aram yok sadece özel günlerde yaparım..
biblo sevmem..
kıyafet konusunda bazen kendim bile büyük veya küçük alabiliyorum o topa hiç girmeyelim :)
bere şapka hiç takmam..
çikolata sadece bitteri sevmem..
sonuç olarak; ne olduğu önemli değil düşünüp değer verip emek verip alınan veya yapılan her şey beni mutlu eder

bende ekleme yapıcam dondumu bende dantelli fantazili severim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…