2015 yılbaşı çekilişi tanıtım topiği

Merhabalar...

İsmim Tuğçe, Kocaeli'de yaşıyorum. 23 yaşındayım.

Avukatım, 2,5 yıllık evliyim ve 6 aylık bi oğlum var.
Boyum 1.70, kiloya hiç girmeyeyim, 44 bedenim diyeyim kısaca. Ayak numaram 39-40.

Çoğunlukla spor giyinirim, iş için dahi çok klasik giyinemiyorum. Topuklu ayakkabıyı seviyorum ama pek rahat edemiyorum.

Giyimde canlı renklerden pek hoşlanmam. Siyah,gri,lacivert,kahve tonları ile pastel renkleri severim.

Alyans, bileklik ve saat dışında aksesuar pek kullanmam. Öyle şıkır şıkır şeyleri sevmem. Aldığım diğer takılar da çekmecelerde nöbet tutuyor maalesef.

Ojeden,fardan,eyelinerdan,rujdan hoşlanmam. Makyajım rimel, lip stick, allık ve pudra ya da fondötenden ibarettir. Özellikle kozmetikte marka takıntım vardır,bilmediğim ürünleri kullanamam.

Kitap okumayı severim ama akıcı bir dili olmalı, yoksa kenarda beklemeye mahkum olur. Film izlemeyi çok seviyorum, romantik komedi ve fantastik-bilim kurgu türlerini izlerim daha çok.

Ev aksesuarlarına, mumlara ve ev kokularına bayılırım, Kupa koleksiyonum vardır, değişik modelleri çok severim. Ayrıca değişik aromalı kahvelere, sıcak içeceklere de bayılırım.

Ev gezmelerine giderken giymek üzere kullanılan şık ev babetlerine karşı özel bir ilgim var. Onunla ilgili de ufak çaplı bir koleksiyonum var. Aynı şekilde çanta ve ayakkabıya da özel bir ilgim var çoğu bayan gibi. Bu tarz şeylerde klasik renk ve modelleri tercih ediyorum. Siyah, taba, koyu kahve gri renkler tercihim.

Özel iç çamaşırlarını şu an pek kullanamıyorum, babaanne donu ve emzirme sütyeni favorim bu aralar. Doğumdan sonra vereceğimi umduğum kilolar, gitmedi kaldı zaten:KK12:

Parfüm,deodorant gibi şeylerde hafif, çiçekli ,soft kokuları severim... Duş jeli vs kullanmam, hacı şakir tercih edenlerdenim:KK48:

Şimdilik bu kadar, sevgiler...

Edit: sevgili katilim, göndereceğin pakette benim için en önemli şey, verdiğin emeği görebilmek. Onun dışında ufacık tefecik bir şey bile beni mutlu hissettirmeye yeter.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar.Benim adimda doakolik.Ankarada ailemle yasiyorum ocakta 23 yasima giricem bende.üniversite son siniftayim.
-kitap okuma aliskanligi kazanma asamasindayim elimden geldigince okumaya calisiyorum ama daha cok iyi olmadigim icin ozellikle turk yayinlari tercih ediyorum dilinin anlasilir olmasi acisindan.
-boyum biraz uzun o yuzden topuklu ayakkabi falan giyemiyorum cok rahat edemiyorum ama babet ya da duz ayakkabilari kullaniyorum severek.39-40 numara ayagim genelde de 40
-blazerlardan hoslaniyorum onun disinda salas kazak ve ya bluz ya da tisortleri severim.pantolonlara asigim giyimle ilgili hersey olabilir.38 bedenim
-takilara asigim tek kelimeyle ozellikle kupe ve yuzuklere olebilirim yani o derece.
Biraz siparis listesi gibi oldu ama ancak boyle aciklayabildim kizlar.bana kim hediye alicak cekiliste bilmiyorum ama birbrini tanimayan iki insanin birbrne boyle bisi yapmasi zaten yeterince guzel bence.oyuzden bana alicak guzel insanin cok dusunmesine gerek yok sevgiyle gondrrilmis,dusunulmus bir hediyeden daha manali bisi yok bence. Hem bu sayede forumdan tanistigim
Bi arkadasim daha olur belki

sonunda ben de kendimi tanıtabiliyorum :KK48: hemen başlayayım efendimm..

29 yaşında, mimar olan fakat henuz gönlündeki işi bulamamış bir bayanım. bekarım ve hayatımda kimse de yok yani evlilik şuan uzak görüküyor bana. geçici bir süre ankarada yaşıyorum, sonrası Allah kerim :KK51:

kopkoyu bir beşiktaşlıyım, hayatımın her alanında siyah, beyaz ve kırmızı renklerini seve seve kullanırım yani En Büyük TÜRKİYE

şuan yerleşik bir düzenim yok, bikaç hafta içerisinde arkadaşımın yanına yerleşecegim inşallah o zaman ufak da olsa bir düzenim olacak. her türlü biblo, süs eşyası, ıvır zıvırlara bayılırım. özellikle kupa bardaklarına, veya termos bardaklara hastayım. yılbaşı ve kar tanesi temalı ürünler özellikle dikkatimi çeker.

170 boyunda, 70 küsürlü kilolardayım üst bedenim 40 normalde ama bölgesel fazlalıklarımdan dolayı 42 - xl ürünlerde daha rahat ediyorum. alt beden olarak da l veya xl değişiyor. ayak numaram 39. çorap ve ev terliği hastasıyım şal, atkı, bere, eldiven çok kullanırım.

kokusu olan herşeye bayılırım özellikle çiçek kokuları ise. el kremi, vücut kremi, duş jeli, parfüm, deodorant hepsini çok severek kullanırım, resmen koku hastasıyım :KK70:

makyajı sıklıkla yapan, hatta makyajsız dışarı çıkmayan bir insanım özellikle eyeliner, pudra ve rimel bakkala çıkarken bile kullanırım. saçlarım kısa fakat taç ve saç bantı takmaya bayılırım. özellikle kolye kullanmayı çok severim. yüzüğe de yeni yeni alışıyorum.

tabi ben böyle sayfalarca yazdım diye sevgili katilciğimin gözü korkmasın. ben ona yardımcı olmak adına herşeyi yazdım, fakat onun gönlünden kopacak herşey benim için değerlidir. tatlı sohbetimiz olsun, hediyeleri yürekten hazırlayalım içine sevgimizi koyalım yeter :KK28::KK28:

Merhabalarr efenimmm :KK68::KK68:
Önceden bi kere daha katılmıştım sohbet falan çok güzeldi o yüzden yeniden katılmak istedim bu çekilişee :KK68:
Bana gelince;
24 yaşındayım 25 e doğru gidiyoruz işte :KK17:
Boluluyum Bolu'da yaşıyorum 4 yıldır özel bi şirkette muhasebeciyim.
Bekarım :KK14: Çevreme ve aileme göre de evde kalmışım koca bekliyorum artık :KK53::KK69:
Yengeç burcuyum özelliklerini taşımaz olsydım ama taşıyorum :KK47:
Açığım.sarı saçlı buğday tenli 1.58 e 43 kiloyum (aslında ben yoguumm ) :KK45:
Makyaj yapmadan çıkmam ve oje sürmeden duramam:confused:
Kitap okumayı çok severim evde ayrı işte ayrı kitap okurum
Cırtlak renkler hariç her rengi severim bu ara ne aldıysam kahve tonları almışım:KK51:
Herşeyin en küçüğünü giyerim s-xs değişir ayak no 36
Şal-atkı-bere kışın vazgeçilmezlerimdendir
Koca bekliom haniiii her türlü çeyiz de makbulümdür :KK53::KK69:
Saygılar...Sevgiler :KK68::KK68::KK68:

kızzzz ben de Boluluyum :KK70: vaaaayyy toprağımmmmm

katilime biraz daha yardımcı olayım, :)

çok sade bir insan değilim, modayı takip ediyorum ama asla marka takıntım yoktur kombin yaptığım herşeyi kullanırım. Takı severim kolye vs, makyaj yaparım kullanırım fakat hassas cildim olduğundan onda belli başlı kullanabiliyorum. small beden giyiniyorum , ev eşyası biblo vs hiç sevmem zaten aile evimde olduğumdan pek işime yaramaz :KK54:
kitap okumayı severim fakat şu sıralar alıp okumadığım kitaplarım sırada bekliyor fırsatım pek olmadı. öte yandan sosyal bir insanım görselliği severim giyim takı vs severim, her rengi severim..
hediyenin büyüğü küçüğü hiiiç önemli değil ömrüm boyunca gönülden kopan minicik bir hediyeyi bile ömrümce unutmam çok mutlu olurum.

Merhaba kızlar bende geldim hemen tanıtayım kendimi :)

22 yaşında 1 aylık evli tazecik bir gelinim :)
Ev için tablo biblo tarzı şeyleri çok severim.
Ayak numaram 36 puf ayakkabıları, ev termiklerini çok severim.
M beden kıyafet giyiyorum.
Tüm renkleri severim en çok siyah ve gri.
Kitap okumayı çok severim. Her türlü kitabı okurum.
Makyaj malzemeleri ve far paletlerine ölüyom bitiyom çok seviyom :KK70:
Çantaları severim.
Kolye takmayı çok severim
Atkı.eldiven bere kabulümdür :) (malum kış ayındayız:KK70: )
iç çamaşırı istemiyorum
cüzdan severim.

Merhaba kızlar bende geldim hemen tanıtayım kendimi :)

22 yaşında 1 aylık evli tazecik bir gelinim :)
Ev için tablo biblo tarzı şeyleri çok severim.
Ayak numaram 36 puf ayakkabıları, ev termiklerini çok severim.
M beden kıyafet giyiyorum.
Tüm renkleri severim en çok siyah ve gri.
Kitap okumayı çok severim. Her türlü kitabı okurum.
Makyaj malzemeleri ve far paletlerine ölüyom bitiyom çok seviyom :KK70:
Çantaları severim.
Kolye takmayı çok severim
Atkı.eldiven bere kabulümdür :) (malum kış ayındayız:KK70: )
iç çamaşırı istemiyorum
cüzdan severim.
canım iç çamaşırı istemiyorum demişsin ama iç çamaşırı zorunlu hediye canım :KK66:

Merhabalarr efenimmm :KK68::KK68:
Önceden bi kere daha katılmıştım sohbet falan çok güzeldi o yüzden yeniden katılmak istedim bu çekilişee :KK68:
Bana gelince;
24 yaşındayım 25 e doğru gidiyoruz işte :KK17:
Boluluyum Bolu'da yaşıyorum 4 yıldır özel bi şirkette muhasebeciyim.
Bekarım :KK14: Çevreme ve aileme göre de evde kalmışım koca bekliyorum artık :KK53::KK69:
Yengeç burcuyum özelliklerini taşımaz olsydım ama taşıyorum :KK47:
Açığım.sarı saçlı buğday tenli 1.58 e 43 kiloyum (aslında ben yoguumm ) :KK45:
Makyaj yapmadan çıkmam ve oje sürmeden duramam:confused:
Kitap okumayı çok severim evde ayrı işte ayrı kitap okurum
Cırtlak renkler hariç her rengi severim bu ara ne aldıysam kahve tonları almışım:KK51:
Herşeyin en küçüğünü giyerim s-xs değişir ayak no 36
Şal-atkı-bere kışın vazgeçilmezlerimdendir
Koca bekliom haniiii her türlü çeyiz de makbulümdür :KK53::KK69:
Saygılar...Sevgiler :KK68::KK68::KK68:

kızzzz ben de Boluluyum :KK70: vaaaayyy toprağımmmmm

Bu çekilişe 3 bolulu fazla kızlar, yine de ben de varım!

X