8 gün oldu idrar testim negatif...

Ben 18 gün gecikmede öğrendim. Ve gecikmemin 6. Günü kan vermeme rağmen negatifti. Geç döllenmeler genelde çok sonra belli oluyor :)
Merhaba gec döllenme dedigimiz şeyden ötürü soruyorum iliski uzerinden 50 gun gecse bile negatifmi cikar gec dollenme olursa

Ben 18 gün gecikmede öğrendim. Ve gecikmemin 6. Günü kan vermeme rağmen negatifti. Geç döllenmeler genelde çok sonra belli oluyor :)
18 gün içinde idrar testi yaptınız mı evde gecikmemin 2.günü kan testi verdim negatif bugün 8.gunu belirtim yok arada kasıkda iğne batması gibi ağrı oluyor ve hafif göğüs sızlaması diğer akıntı ve bel ağrısı bende sürekli olan bi şey erken gebelik testi yaptım oda negatif

Merhaba gec döllenme dedigimiz şeyden ötürü soruyorum iliski uzerinden 50 gun gecse bile negatifmi cikar gec dollenme olursa
Bende 1 buçuk ay sonra öğrendim gebeliğimi yani sizde nasıl olur bilmiyorum ama en son adet tarihim 15 ağustos 3 ekimde öğrendim pozitif olduğunu

Ben gecikmemin 6. Günü hem kan hem idrar testi yaptım ama kanda çıkmayınca heralde geç olacağım deyip bir daha bakmadım. Ay bitip olmayınca bakmak istedim idrar testinde direk çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…