8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Hadi eş tamam bi yere kadar idare edersin ama evladına bile kötü davranıyor.. insanın evladı herkesten önde gelmesi lazım ne ana ne baba.. bu adam evladını da düşünmüyor.. 3 yaşındaki çocuğa bakma 3 gün ağlar peşinden unutur.. benim kızım da 3 yaşında babası ise gidince kapıda ağlıyo tamam bitti sonra oyuna daliyo unutuyo.. yeter ki senin yanında mutlu olsun yani hem ana hem baba olursan babanın eksikliği pek koymaz

Ben hepsini okudum. Bırak bu adamı çocuklarınla ailenin yanında kal biraz onlar büyüyünce işe de girersin onlara hem anne hem baba olursun. Bu adamla görüşme yeter artık... birey olmayı bile becerememiş sorumsuz ailenin sorumsuz oğlu. Daha sonra da istersen karşına doğru kişi çıkarsa evlenirsin. Evlilik bu değil, artık bu insanların değişeceğine inanıp yalanlarına kanıp kendine eziyet etme. Çocukların sana yeter. Güzel bir ortamda büyüt onları. Baba iskele babası kendine hayrı yok.

Ya olan olmuş hamilesin üzmeyim diyorum ama yine de söylemeden edemicem
Arkadaşım işi bile olmayan adamla üstelik rezil bir evlilikte hangi cesaretle 2. Çocuğu yaptın Allah rızası için bu nasıl bir cahil cesareti. Siz çocuk doğurmayı ne sanıyorsunuz günah değil mi ya
Evliliğine gelince zaten adamın sana bi faydası olmamış ki bugüne kadar. Sadece sperm vermiş kaçmış. Bırak gitsin. Ayağına çorabı bile babanın parasıyla aldığın evine erkek olamamış anne baba ağzına bakan bir mahlukla bir araya gelme. Lütfen bi daha bi araya gelme gaza gelip 3. Çocuğu yapma bari. Allah Yardımcın olsun akıl fikir versin inşallah. Umarım ailen arkandadır. Bu adamdan uzak dur

Konu da üzüldüğüm sadece çocuklar ve babanız. Babanızın yerinde olsam önce o herifi bir güzel pataklardım sonra da sizi. Ya burada benimle kalıp bu adamın adını anmayacaksın ya da o bulunmaz hint kumaşını seçip bana bulaşmayacaksınız derdim. Bu ne be? Bu asalakta vazgeçemediğiniz nedir? Koca diye ölmeyin biraz çocuklarınızı ve anne babanızı düşünün. Adam demeye şahit lazım. Sizin onu def edeceğiniz yerde o sizi terkediyor. Umarım dönmezde sizi kendinden kurtarır. Sert yorum yapmayı sevmiyorum ama bu kadarına da dayanamıyorum. İki kızım var benimde. Böyle bir adama yapışıp kalacaklar diye çok korkuyorum. Bu adamdan vazgeçmeniz için daha ne yapması lazım ya. Bu adamın yaptığının binde birini babanız yapsa bir daha yüzüne bakmazsınız

Ona sorsan dünyanın en iyi eşi ben kötüyüm

Yahu ne düzelmesi 6 ayda kaç kere gördünüz adamı? Beleşe eve konmuş, isteyince seks, çalışmasına gerek yok, sizin ayaklarınızın altını öpmesi lazım siz uyanmayın da sizi kullanmaya devam etsin diye. O kadar pislik bir adam ki kullanıldığınızı fark ettirmemek için bile uğraşmamış, hani adam kullanmanın da raconu vardır çünkü... eğer barışırsanız da babanın sırtından çıkın artık, o adama o kadar üzüldüm ki, umarım sizin kahrınızdan sağlığını yitirmez ve kötü şeyler olmaz

Evet ailem arkamda

Ne kadarda haklısınız

Bugüne kadar kendi aileniz destek olmuş. Eş kişisi ise sadece asalak gibi eş ve anne kavramını bilmeden davranmış, kendi sorumluluğunu bilmeden davranmış.
Bu saatten sonra resti çekip davanızı açın. Bir şey talep etmekle bile uğraşmayın bana kalırsa vereceği bir şeyi olduğunu da zannetmiyorum. Bari bu saatten sonra babanıza o adamı yük etmeyin.

Evet bende mantıklı davranmak için elimden geleni yapacağım doğumuma bir iki hafta kaldı ve ister istemez stres oluyorum umarım çocuklarımın velayeti ni alamaz en büyük korkum kızımdan ayrılmak

Evet ve hamikekiğimi önemsediği flaanda yok herkes farkında iymışta bir ben değilmişim. Benim kusmaktan canım çıkarken tuvalette salonda çocuğu almış neden dedenlerle konuşmuyorsun diye soruyormuş benim derdime bakın onun derdine bakın

Evet bende mantıklı davranmak için elimden geleni yapacağım doğumuma bir iki hafta kaldı ve ister istemez stres oluyorum umarım çocuklarımın velayeti ni alamaz en büyük korkum kızımdan ayrılmak

Yıllardır babanız bakmış biraz dik durun ne velayetinden bahsediyorsunuz alamaz altı yaşından küçük çocuk. Çocuğunuzun psikolojisini bu gel gitle siz bozuyorsunuz. Sahip çıkın çocuklarınızla bir kez daha yanlış adım atmayın

Ben okurken yoruldum sen yasarken yorulmadin mi be guzum Napcam diye soruyorsun birde. Hazir aileninde yanindaymissin zaten koy g..tüne gitsin.

İnşallah öyle olur benimde umudum kardeşi.. Çünkü yeni doğanı almazlar belki kardeşleri ayırmama ilkesi vardır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…