8 aylık evliyim ve kışları her hafta sonu bahçede olmak

Neeee inanmıyorum ya ben hiç bunları düşünmedim ama ne biliyim çalışmak daha iyi değil mi yine de evde bütün gün tek başıma çok sıkıldım

Ne agacları bunlar, muz mu, zeytın mi,portakal mı, kısın ilgilenildigine göre

Çok benzerini yıllardır yaşıyorum filim çıkamıyor bir de daha o evin temizliğine gidiyorum temizlikçi gibi her bahar temizliğinde. Eşim de hayatta aman karım istemiyor gitmeyelim ya da ben gitmeyeyim falan demedi. Aksine ben gıcık oldukça gitmek istemedikçe gittik. Cumartesinden gider kalırız pazar gece döneriz. Milyon tane misafir agirlariz tek gelin olduğum için meydanda vızır vızır dönen ben olurum hep. Geberirim yorgunluktan ve öyle peşimde koşan gel özledim diyen bir eşim de olmadı.
Velhasıl şimdi git şükür namazını kıl ve ise başla ki bunlara takılmayasin cnm

Çalışırsam peki sizce bende her hafta keyifle gitmek mi isterim yoksa bu seferde çalışıyorum dinlenmek istiyorum evde durucam gelmicem diyip arıza mı çıkartırım ?
Memnuniyetsiz birisine benziyorsunuz
Ama hayat kendine sürekli bir dert yaratmak için çok kısa, ilerde gerçek bir dertlenirsiniz sonra pişman olursunuz bu boşa harcadığınız Zaman için

kışın sadece pazar günleri günübirlik gidip gelirsiniz
istemediğinde sen gitmezsin arada değişiklik olsun diye gidersin
yazın zaten bahçe işi yok eşinle baş başa vakit geçirirsiniz tatile falan gidersiniz

aaa dur bunlar zaten şu anda olan şeyler.
o zaman problem ne ben onu çözemedim

Elbette en güzeli çalışmak. O zaman isteseniz de en fazla ayda bir defa dışarıdahafta sonu programı yaparsınız.
Eşinizle her saniye beraber olmak zorunda değilsiniz. Orada işi varsa bırakın tek gitsin. Sizsiz duramıyorsa zaten bir süre sonra gitmemeye başlar.

Eşim çalışmamı destekliyor fakat hafta sonu ile ilgili konuşmadım sizce oda anlayışla karşılar mı ben bunu kayınvalidemle konuştum tabiki de evinin işleri olucak senin gelmemen problem olmaz dedi
Şimdiden birsey konuşma.
Bir işe başla , sonra dersin “Hayatım ben cok yorgunum gelemeyeceğim , ev işlerim de var” dersin , eşim anlayışlı bir insan diyorsun bunu da anlar .

Yaaaa çok güldürdünüz beni bensiz gitse ben arada istediğim de gitsem belki daha güzel olucak ama illa istiyor beni de belki çalıştığımda işler değişir müsade eder evde kalmama

Şimdiden birsey konuşma.
Bir işe başla , sonra dersin “Hayatım ben cok yorgunum gelemeyeceğim , ev işlerim de var” dersin , eşim anlayışlı bir insan diyorsun bunu da anlar .
Evet inşallah şimdiden söylemicem sizi dinlicem söz önce iş bulup gireyim inşallah gerisi sizin dediğiniz gibi olur

Yaaaa çok güldürdünüz beni bensiz gitse ben arada istediğim de gitsem belki daha güzel olucak ama illa istiyor beni de belki çalıştığımda işler değişir müsade eder evde kalmama
çalıştığında muhtemelen öyle olur zaten
anlayışlı bir adam diyorsun sonuçta
en kısa sürede iş bul sen en iyisi

Memnuniyetsiz birisine benziyorsunuz
Ama hayat kendine sürekli bir dert yaratmak için çok kısa, ilerde gerçek bir dertlenirsiniz sonra pişman olursunuz bu boşa harcadığınız Zaman için
Evet sanırım dediklerinizde çok haklısınız zaten diyorum kendimde değiştirmem gereken huylarım var Allah’a şükür edip sizi dinlicem çok teşekkür ederim

gezdirmiyor derken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…