8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

İlk Aşılaması tutan bir anne olarak belirtilerimi paylaşabilirim. Ben de forumdan çıkmıyordum. Sonunda tuttu ve bebeğim bu sabah tekmeleyerek uyandırdı beni 🥲
Masallah ne güzel 😍 ben de böyle gün gün yazdim ama günler ilerledikce azaliyor belirtiler gibime geliyor 🙃

Masallah ne güzel 😍 ben de böyle gün gün yazdim ama günler ilerledikce azaliyor belirtiler gibime geliyor 🙃
Umut Allahtandır. İnşallah tutar. Ben de o ikileme hep girdim. Sonunda şiddetli adet sancısı çekip adet olmadığımı görünce şüphe ettim. Ve şüphem doğru çıktı iyiki de çıktı

Umut Allahtandır. İnşallah tutar. Ben de o ikileme hep girdim. Sonunda şiddetli adet sancısı çekip adet olmadığımı görünce şüphe ettim. Ve şüphem doğru çıktı iyiki de çıktı
Darisi basimiza inşaAllah 😍❤️ Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim, sizde tam olrak neden gebelik olusmuyordu da asilama yaptiniz?

En iyisi canım bizde 2 ay dinlenecez ve takviyeleri sipariş verdim kilo için sprem için benim için bide böyle deneyelim bakalım
En iyisi yaa ilaçlar insanı gerçektn çok yıpratıyo iğneden çok korkan bi insanım o iğneleri ellerim titreye titreye yaptm valla piskolojimi bieaz düzeltmem lazm yoksa daha çok kafa yorcam o zmnda olmuyo zaten

Vermedim canim bekliyorum hala, cuma cumartesi adet olmaliyim, az daha bekliim diyorum, icimde bi kötü his var daha dogrusu korku, negatifi görmeye hazir degilim 🥲
Bence test yap senn günün doldu zaten eğer daha adet olmadıysan belki bi umut sen iyi dayanıyon valla 😂 😂 😂

X