8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Belkide şimdi ne yapmayı düşüyosn cnm
İstanbul’da özel bir hastanede tüp bebek deneyeceğim tekrar fakat şuan testeredişli aslan pençesi çayı içiyorum. Eşimle beraber de çoban çökerten çayı içiyoruz. Yediklerime dikkat ediyorum. Prowomen takviye vitamin aldım onu kullanacağım. Yani yumurta kalitemi arttırmaya çalışıyorum. Sen ne yapacaksın ?

İstanbul’da özel bir hastanede tüp bebek deneyeceğim tekrar fakat şuan testeredişli aslan pençesi çayı içiyorum. Eşimle beraber de çoban çökerten çayı içiyoruz. Yediklerime dikkat ediyorum. Prowomen takviye vitamin aldım onu kullanacağım. Yani yumurta kalitemi arttırmaya çalışıyorum. Sen ne yapacaksın ?
Valla bende biraz dinlenicem çünkü iğneler filan baya mahvoldum. Bizim bi sıkıntımız yok ama bende biraz kilo verip yumurta kalitesi ve sperm için biraz takviyeler kullanıcam en azından kendiliğimden kalabilrsem benm için daha iyi olur

Valla bende biraz dinlenicem çünkü iğneler filan baya mahvoldum. Bizim bi sıkıntımız yok ama bende biraz kilo verip yumurta kalitesi ve sperm için biraz takviyeler kullanıcam en azından kendiliğimden kalabilrsem benm için daha iyi olur
Aynen canım iğnelerin etkisi devam ediyor zaten belki kendiliğinden olur dediğin gibi her şeyden önemlisi moral. 💕

Meehaba arkadaşlar ben 8 senelik evliyim daha öncesinden 4 tane 8 ve 10 hafta olmak üzere kayıplarım oldu o yüzden şuan bilinmeyen infertilite oluyorm. Genetik testlerim ve yapılan testlerde herhangi bi sıkıntım yok. Olmaması için bi sebepte yok. Bizde bu yüzden aşılama denemek istedik. Kontroller sonrasında 1 tane yumurtam oldu diğerleride yakındı tabi doktorum 1 tane yumurtanın olması daha iyi dedi çoklu gebelikte anne karnında su biriktiğinden hem anne hem bebek zarar görebileceğinden istemedik. Ayın 6sında çatlatma iğnesi ovitrelle oldum. Ayın 8 inde de aşılama yapıldı bugün 10.günüm sabah kan verdim. Ama sonuç yarın öğleden sonra çıkıcakmış. Bende 3 gün önce dayanamayıp test yapmıştm. Silik çizgi çıktı daha 2. Dakikadan ama iğnenin etkisinden olabileceğini gördüm burdaki yazılarda o yüzden bugünü bekledim kan verdikten sonra sonuç çıkmayınca bende ister istemez panik olmaya başladım test vardı evde dayanamadım yaptm 😊 yalnız ikindi saatine yakındı çok belli belirsiz silik çıktı. Bende sizlerden bilgi almak için buraya yazıyorm yoksa sıkıntıdan bunalıcam 😊😊 Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim
Çatlatma iğnesinin etkisi 12 günden sonra kesin geçmiş oluyor, 12 günü geçtiyse inşallah geliyo bebiş 🎈

Merhaba evet dediğin gibi 12.gün silik çizgide kayboldu. 14.gün hasta olsum zaten
Benim de sebepsiz infertilite 2 aşılama, 1 tüp bebek denememiz var. 5 tane de kaybım var. 6 yıl sonra en beklemediğimiz anda kontrole gitmişken hayırlı olsun dedi doktor. Meğer hamileymişim inşallah size de en kısa zamanda böyle güzel süpriz nasip olur 🤍

Benim de sebepsiz infertilite 2 aşılama, 1 tüp bebek denememiz var. 5 tane de kaybım var. 6 yıl sonra en beklemediğimiz anda kontrole gitmişken hayırlı olsun dedi doktor. Meğer hamileymişim inşallah size de en kısa zamanda böyle güzel süpriz nasip olur 🤍
Teşekkür ederim 😊 aminnn inşallah 🤲🏻 hayırlı uğrulu olsun 😊 ❤️ Rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah 🥰

En iyisi canım bizde 2 ay dinlenecez ve takviyeleri sipariş verdim kilo için sprem için benim için bide böyle deneyelim bakalım

İlk Aşılaması tutan bir anne olarak belirtilerimi paylaşabilirim. Ben de forumdan çıkmıyordum. Sonunda tuttu ve bebeğim bu sabah tekmeleyerek uyandırdı beni 🥲

Eklentiler

• 3850C56E-FAFE-412B-90BB-9686C5454229.png
    3850C56E-FAFE-412B-90BB-9686C5454229.png
    200 KB · Görüntüleme: 82
X