70.000 ya Bedî

Arkadaşlar ben Almanya'da yaşıyorum.
Burda 2 saat gerideyiz.
Gece okuduğum için gece bildirim yapıyorum farkında iseniz
Ben diğer kişilere geçmek için 23.00 civarı listeyi tekrar paylaşıyorum. Okumayan sonradan okudum yazıyor. Bizim için geç yazman sorun değil canım ama senin için sıkıntı oluyorsa nası yapıyım

Bn okudum

İsmim Selen
Allahım basta günahlarımı bagısla. Kalbıme iyilik ver huzur ver.
Kalbimdekini hayırlı eyle , değilsede hayırlı sekilde onume cıkart ve yuvamı kurmamı ,nasip et Allahım.
Vedud isminle beni sev ve sevdir. Ailemizi,sevdiklerimizi koru. bu kötü donemden hayırlısıyla cıkmamızı nasip et Allahım.
Burada duama amin diye arkadaslarımında dualarını kabul eyle. Senın herşeye günün yeter Rabbim. Ol dersin ve olur. Bizleri bagısla ve yanına affolamıs günah kalmadan al Allahım
Okuyan herkese tesekkür ederim şimdiden:)

Keşke önceden yazsaydı
Bilmiyorum ki nasıl olur

Okudum

Okudum

minik kalp0753 arkasaşımızın duası
Allahım melike kuluna hayırlı zamanda sağlıklı sıhatli bir evlat nasip et. İşlerimize ferahlık ver yolumuzu açık eyle bugünler bu virüsten ailemi uzak tut ya rabbim. Sen afedicisin bütün günahlarımızı af et yarabbim. Bana dua eden kardeşleriminde gönlünden geçen dualarını kabul et amin

Aventuss arkadaşımızın duası
İsmim Selen
Allahım basta günahlarımı bagısla. Kalbıme iyilik ver huzur ver.
Kalbimdekini hayırlı eyle , değilsede hayırlı sekilde onume cıkart ve yuvamı kurmamı ,nasip et Allahım.
Vedud isminle beni sev ve sevdir. Ailemizi,sevdiklerimizi koru. bu kötü donemden hayırlısıyla cıkmamızı nasip et Allahım.
Burada duama amin diye arkadaslarımında dualarını kabul eyle. Senın herşeye günün yeter Rabbim. Ol dersin ve olur. Bizleri bagısla ve yanına affolamıs günah kalmadan al Allahım
Okuyan herkese tesekkür ederim şimdiden:)

Herkes 3.181, dua sahipleri 3.199 okuyacak
@newplanet
Jawlensky
E Eslem91
MelodiminEsi
HayatSevinceGuzel
merve
begonvil1985
Kara_gozlum
Luluuu94
5 528mucizemmm
L Loriklorik
MoonfacedMom
15yusra11
Mandalinvitamin
Umut_2019
Tugcesii
Luniss
moonandstar
2019 mutluluk
Adige-
Pembe Lotus
R RabiaIslam
T Tugce3333
Nzlnaz
rubil
panikprenses
Azze
H HoneyBear
Karagullu
B Bademmm388
K Kubkubra
_Citlembik_
kevsersoylu
debriyajgazfren
Maisiyah345
kunfeyekun__
@Aventuss
@minik kalp0753
mimiraculum
nursevdi
Gulcan2904
N Nana
Birpdrci
memurhanim

Ben okudum Allah kabul etsin inşallah

Okudum, Rabbim kabul buyursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…