70.000 ya Bedî

begonvil1985 begonvil1985
İsmim İrem;
Bismillahirrahmanirrahim, Yüce Rabbim sen kudretlisin, herşeye Kâdirsin. Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) yüzü suyu hürmetine İrem kulunun gönlünden geçen duâsını ömrüne nail eyle. Sen “OL” dersin ve “OLUR” (Kûn fe yekûn), İrem kuluna duâ’larının şükür sevincini yaşat , adaklarını gerçekleştirmek için ona fırsat ver.Amin🤲

Kara_gozlum Kara_gozlum
Canim oncelike saglik ezumle mutlu huzurlu olmayi ve k.v de den ayrilmak sonrasında hayirlisiyla saglikla hayirli evlat nasip etsin rabbim şu zor gumleri hayirlisiyla atlatmayi nasip etsinn🤲

@newplanet+
@_Gulnihal_+
@Eslem91+
@MelodiminEsi+
@HayatSevinceGuzel +
@Mmmmmerveeeee+
👉@begonvil1985+
👉@Kara_gozlum+
@Luluuu94+
@Tospaagtd+
@Loriklorik+
@MoonfacedMom+
@15yusra11+
@Deryaa123+
@Umut_2019+
Tugcesii Tugcesii
Luniss Luniss +
@moonandstar +
@2019 mutluluk+
Adige- Adige-
@Beyazkugu87 +
@Rabia islam +
@Tugce3333+
@Nzlnaz+
rubil rubil
@panikprenses+
@Ellibes55+
@Tokerrr+
@Karagullu +
@Bademmm388+
@Kubkubra+
@_Citlembik_ +
@kevsersoylu+
@MaviKuplik +
Maisiyah345 Maisiyah345
@dilhun80+
@Aventuss+
minik kalp0753 minik kalp0753
@mimiraculum+
@nursevdi+
@Gulcan2904 +
@Nana +
@Birpdrci +
@memurhanim+

begonvil1985 begonvil1985 ve Kara_gozlum Kara_gozlum okudum canlar yazmayı unutmuşum 🤗💕

Kendimi su an zengin is adamlari gelir ya hani köy bakkal defterindeki butun borçları öder gider . Aayynii onlar gibi hisseettimm emin ki onlar da boyle hissediyordur :KK71: :KK71: 😂😂
Ben de okuyordum tam😊Allah bolluk bereket versin inşallah sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı evlat nasip etsin canım benim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canlarım ben okudum yazamadım kusura bakmayın.. Kayseri geldık ya akrabalar gelıyor gidiyor sureklı telefonu elıme alamadım aklıödan uctu yazmak mailleri gorumce hatrladım yazmadıgımı Benim yerıme okuyan arkadaslar ıcın yarın ben onlara destej dıye okurum..

X