70.000 ya Bedî

Canlarım ben okudum yazamadım kusura bakmayın.. Kayseri geldık ya akrabalar gelıyor gidiyor sureklı telefonu elıme alamadım aklıödan uctu yazmak mailleri gorumce hatrladım yazmadıgımı Benim yerıme okuyan arkadaslar ıcın yarın ben onlara destej dıye okurum..

Kuzu bitirdin mi? Bitmediyse 1000 düş

Rabbim TUĞÇENİN evleneceği seveceği sevileceği eşim diyeceği bir ömür aynı yastığa baş koyacağı gönlüne göre sadık anlayışlı yakışıklı hayırlı sorumluluk sahibi eğitimli ekmeğinin peşinde kariyerli inançlı vicdanlı merhametli doğru insan tez zamanda hayatına girsin
Huzurlu mutlu sevgi ve aşk dolu ailelerin birbirini sevdiği anlaştığı bereketli yuvalarını tez zamanda kursunlar
Bu mutlu yuvayı hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlsrla taçlandırsın duasını ulu kabede yapılan dualardan eyle tez zamanda kabul et sen ol dersen olur artık TUĞÇE içinde ol de oluversin ya rabbim amin
@newplanet canım duam

İsmim Oya ( aslında Ogulhally 🙂 Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

Hepinizden şimdiden Allah razı olsun kızlar

@newplanet

Fazla okunsun nolucakki niyet belli duyan belli o yerine ulaşır. Böyle şeylere çok takılmayalım. Rabbim bizi bizden daha iyi bilir niyetimizide içimizide hepsi kabul olsun inşallah 🙏🏻🤲🏻🌸🤗
Aynen öyle canım ben garanti olsun 3181 se mesele 3200 e tamamlıyorum farketmez herhalde
Tabi bazı dualarda da sayı çok önemlidir onuda biliyorum 5 deniyorsa 5 tır 4 olmaz 6 olmaz deniliyor ama esmalarda böyle bir şey duymadim

Arkadaşlar dün arkadaşlar bildirim yapmayınca L Loriklorik den aldık 6.000 civarı onlar da bugün okuduk yazmış🙂
Anlaşılan grubumuzda herkes sorumluluğunu biliyor ve bildiremese de mutlaka okuyor 💕💕💕sizi yaradana kurban olurum 😍 L Loriklorik isterse hediye etsin bilemedim ama ona fazla fazla okuyalım🤗

Arkadaşlar dün arkadaşlar bildirim yapmayınca L Loriklorik den aldık 6.000 civarı onlar da bugün okuduk yazmış🙂
Anlaşılan grubumuzda herkes sorumluluğunu biliyor ve bildiremese de mutlaka okuyor 💕💕💕sizi yaradana kurban olurum 😍 L Loriklorik isterse hediye etsin bilemedim ama ona fazla fazla okuyalım🤗

Canım yeni arkadaşlar için sayımız aynı değil mi

Nasil isterseniz kuzum oyle olsun :) benim icin farketmez ama benim internetim az kalmis o yuzden giremeyebilirim ama her gun okuyorum okumamazlik etmiyorum ometmenim😁🤣😍

X