70.000 ya Bedî

MelodiminEsi MelodiminEsi Rabbim yuvamdan huzuru, bereketi eksik etmesin. Eşimle aramızdaki sevgiyi, bağlılığı, muhabbeti artırsın. Evladımı sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin. Gören, işiten, tüm üzuvları yerinde, bedenen ve zihnen sağlıklı kılsın evladımı. Salih saliha ve güzel yüzlü akıllı kullarından eylesin. Acısını yaşatmasın.
Evlat hasretiyle yanan tüm kardeşlerime sabır ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Annemin ve babamın ayağına taş bile değdirmesin.
E Eslem91
🤲Rabbim bana ve isteyen tüm kardeşlerime hayırlı, sağlıklı, salih, saliha evlatlar nasip et.. (Amin)
🤲Rabbim hayırlısı ile bana ve isteyen tüm kardeşlerime ev sahibi olmayı nasip et ve borçlarımıza ödeme kolaylığı ver.. (Amin)
🤲Rabbim benim ve duama amin diyen kardeşlerimin evlerine huzur ver, eşleri ile muhabbetlerini arttır.. (Amin)
🤲Rabbim bana ve bu duaya amin diyen kardeşlerimede her iki dünyada da bütün güzellikleri nasip et.. (Amin)
🤲Rabbim benim ve duama amin diyen bütün kardeşlerimin gönül sıkıntılarını gider ve tüm hayırlı dualarını kabul et

@newplanet +
@_Gulnihal_+

👉 E Eslem91 +
👉 MelodiminEsi MelodiminEsi +
HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel +
@Mmmmmerveeeee +
@begonvil1985 +
@Kara_gozlum +
Luluuu94 Luluuu94 +

@Tospaagtd +
L Loriklorik +
@MoonfacedMom +

@15yusra11 +
@Deryaa123 +
@Umut_2019 +
@MRs seyhan +
@Luniss +
@moonandstar +
2019 mutluluk 2019 mutluluk +
@ankay48 +
@Beyazkugu87+

@Rabia islam
@Tugce3333
@Nzlnaz +
@rukiyets +
@panikprenses +

@Ellibes55
@Tokerrr +
@Karagullu +
@Bademmm388 +
@Kubkubra +
@_Citlembik_ +

kevsersoylu kevsersoylu
@MaviKuplik +
Maisiyah345 Maisiyah345
kunfeyekun__ kunfeyekun__ +
@Aventuss +
minik kalp0753 minik kalp0753 +
@mimiraculum +
nursevdi nursevdi +
@Gulcan2904 +
@Nana +
@Birpdrci +

5 kişi kaldı 🙄

MelodiminEsi MelodiminEsi ve E Eslem91 in niyetine 3255 ya bedi okudum Allah niyetlerini dergahında kabul ve makbul eylesin inşalalh 🤲❤️

HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel :sınava 4 ay kaldı. Bu 4 ayı verimli bi şekilde geçirebilmek için Rabbim azmimi, gücümü artırsın, zamanımı bereketli kılsın. Benim ve emek veren herkesin emeklerimizin karşılığını almamızı nasip etsin hayırlısıyla 🙏

Rabbim gönlümdeki kişiyi hakkımda da hayırlı eylesin. Sevgimizi, saygımızı artırsın. Güzel bi şekilde devam edelim hayırlısıyla. 🙏

Ülkemizin, herkesin her türlü sıkıntıyı en hafif şekilde atlatması nasip olsun. Amin 🙏amin diyen herkesin de duası kabul olsun.
@Mmmmmerveeeee : Allah'ım bu Merve kuluna ben kefilim çok iyi bir insan. Bu esmalarımızı vesile kıl sağlıklı evlatlar nasip et ve ağız tadıyla büyütmeyi nasip et. Amin💕
@newplanet +
@_Gulnihal_
E Eslem91
MelodiminEsi MelodiminEsi
👉 HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel +
👉@Mmmmmerveeeee
@begonvil1985
@Kara_gozlum
Luluuu94 Luluuu94
@Tospaagtd
L Loriklorik +
@MoonfacedMom
@15yusra11
@Deryaa123
@Umut_2019
@MRs seyhan
@Luniss
@moonandstar
2019 mutluluk 2019 mutluluk +
@ankay48
@Beyazkugu87
@Rabia islam
@Tugce3333
@Nzlnaz
@rukiyets
@panikprenses
@Ellibes55
@Tokerrr
@Karagullu
@Bademmm388
@Kubkubra
@_Citlembik_
kevsersoylu kevsersoylu +
@MaviKuplik
Maisiyah345 Maisiyah345
kunfeyekun__ kunfeyekun__
@Aventuss
minik kalp0753 minik kalp0753
@mimiraculum
nursevdi nursevdi +
@Gulcan2904
@Nana
@Birpdrci
@memurhanim
Kışı başı okuma sayısı 3.181 , dua sahipleri 3.199 okuyacak

HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel :sınava 4 ay kaldı. Bu 4 ayı verimli bi şekilde geçirebilmek için Rabbim azmimi, gücümü artırsın, zamanımı bereketli kılsın. Benim ve emek veren herkesin emeklerimizin karşılığını almamızı nasip etsin hayırlısıyla 🙏

Rabbim gönlümdeki kişiyi hakkımda da hayırlı eylesin. Sevgimizi, saygımızı artırsın. Güzel bi şekilde devam edelim hayırlısıyla. 🙏

Ülkemizin, herkesin her türlü sıkıntıyı en hafif şekilde atlatması nasip olsun. Amin 🙏amin diyen herkesin de duası kabul olsun.
@Mmmmmerveeeee : Allah'ım bu Merve kuluna ben kefilim çok iyi bir insan. Bu esmalarımızı vesile kıl sağlıklı evlatlar nasip et ve ağız tadıyla büyütmeyi nasip et. Amin💕
@newplanet +
@_Gulnihal_
E Eslem91
👉 HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel
👉 @Mmmmmerveeeee
@begonvil1985
@Kara_gozlum
Luluuu94 Luluuu94
@Tospaagtd
L Loriklorik +
@MoonfacedMom
@15yusra11
@Deryaa123
@Umut_2019
@MRs seyhan
@Luniss
@moonandstar
2019 mutluluk 2019 mutluluk
@ankay48
@Beyazkugu87
@Rabia islam
@Tugce3333
@Nzlnaz
@rukiyets
@panikprenses
@Ellibes55
@Tokerrr
@Karagullu
@Bademmm388
@Kubkubra
@_Citlembik_
kevsersoylu kevsersoylu
@MaviKuplik
Maisiyah345 Maisiyah345
kunfeyekun__ kunfeyekun__
@Aventuss
minik kalp0753 minik kalp0753
@mimiraculum
nursevdi nursevdi
@Gulcan2904
@Nana
@Birpdrci
@memurhanim
Kışı başı okuma sayısı 3.181 , dua sahipleri 3.199 okuyacak
3181 okudum.. rabbim kabul etsin

@newplanet +
@_Gulnihal_
E Eslem91 +
👉 HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel +
👉 @Mmmmmerveeeee
@begonvil1985
@Kara_gozlum
Luluuu94 Luluuu94 +
@Tospaagtd
L Loriklorik +
@MoonfacedMom