70.000 ya Bedî

Rabbim bana ve isteyen tüm kardeşlerime hayırlı, sağlıklı, salih, saliha evlatlar nasip et.. (Amin)
Rabbim hayırlısı ile bana ve isteyen tüm kardeşlerime ev sahibi olmayı nasip et ve borçlarımıza ödeme kolaylığı ver.. (Amin)
Rabbim benim ve duama amin diyen kardeşlerimin evlerine huzur ver, eşleri ile muhabbetlerini arttır.. (Amin)
Rabbim bana ve bu duaya amin diyen kardeşlerimede her iki dünyada da bütün güzellikleri nasip et.. (Amin)
Rabbim benim ve duama amin diyen bütün kardeşlerimin gönül sıkıntılarını gider ve tüm hayırlı dualarını kabul et.. (Amin)

Okuyan dua eden tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun.. Hakkınızı helal edin.. @newplanet

kabul.. ben anlamıyorum ya.. al abdest çık dışarı al zikirmatik eline.. niyetlen oku... servisde otobüsde minibüsde..mübarek aylar dayız. kime ne ağır geliyor anlamıyorum.. sen o 3000 okurken başkasına, aslında kendin için okumuş olursun.. kime ne dua edersen 2 katı veriliyor.. candan içten edersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…