70.000 ya Bedî

E Eslem91
MelodiminEsi MelodiminEsi
Hanımlar dualarınızı paylaşın 😍💜
Benim duam; Rabbim yuvamdan huzuru, bereketi eksik etmesin. Eşimle aramızdaki sevgiyi, bağlılığı, muhabbeti artırsın. Evladımı sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin. Gören, işiten, tüm üzuvları yerinde, bedenen ve zihnen sağlıklı kılsın evladımı. Salih saliha ve güzel yüzlü akıllı kullarından eylesin. Acısını yaşatmasın.
Evlat hasretiyle yanan tüm kardeşlerime sabır ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Annemin ve babamın ayağına taş bile değdirmesin...
Amin amin amin

Benim duam; Rabbim yuvamdan huzuru, bereketi eksik etmesin. Eşimle aramızdaki sevgiyi, bağlılığı, muhabbeti artırsın. Evladımı sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin. Gören, işiten, tüm üzuvları yerinde, bedenen ve zihnen sağlıklı kılsın evladımı. Salih saliha ve güzel yüzlü akıllı kullarından eylesin. Acısını yaşatmasın.
Evlat hasretiyle yanan tüm kardeşlerime sabır ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Annemin ve babamın ayağına taş bile değdirmesin...
Amin amin amin

yeni sayı belirlendimi

kabul.. ben anlamıyorum ya.. al abdest çık dışarı al zikirmatik eline.. niyetlen oku... servisde otobüsde minibüsde..mübarek aylar dayız. kime ne ağır geliyor anlamıyorum.. sen o 3000 okurken başkasına, aslında kendin için okumuş olursun.. kime ne dua edersen 2 katı veriliyor.. candan içten edersen
Anlamadıysanız anlatayım. Ablam ban yedi onun yerine girip kontrol edeyim okunacak olanları ona söyleyeyim okuduğunu size haber vereyim diye arada giriyordum. 2 gğndür ara ara giriyorum ama ablam kadar aktif olmadığım için ve sayfada düzenli gitmediği için hakka girememek adına ayrılmak istedik neyini anlamadınız

kabul.. ben anlamıyorum ya.. al abdest çık dışarı al zikirmatik eline.. niyetlen oku... servisde otobüsde minibüsde..mübarek aylar dayız. kime ne ağır geliyor anlamıyorum.. sen o 3000 okurken başkasına, aslında kendin için okumuş olursun.. kime ne dua edersen 2 katı veriliyor.. candan içten edersen
Canım şu düzensizlikte benim de canım çok sıkıldı haklısın, en başta sayı da azdı herkes sorumluluğunu bilseydi kaçıncı kişiye geçmiştik kim bilir. Ama şuan sayı bana da çok geliyor öyle serviste minibüste durumum yok tek katıldığım dua grubu burası değil ve hem burada hem kendi hatmimde cüzlerim var. Yine de başladığım işi bitirmek niyetiyle tamam dedim. Yani demek istediğim herkesin durumu farklıdır kiminin nefsine ağır gelmiş olabilir. inşallah artık bi düzen oturur ve devam eder 🙏

Kızlar hergun bir kişiye okuyalım o zaman kimine çok geliyor kimine kafi geliyor en iyisi günlük bir kişiye okunsun kimseye zorluk olmasın 10 gün fazla sürsün varsın önemli olan düzenli zikir ediyor olmamız kacimiz burası olmasa hergun düzenli yapıyoruzki zikirleri
Katiliyorsaniz bence en makulu bu
Katılıyorum

X