60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben deee katılabilir miyiiimmmm lütfennn bana yardım 160 boyum 69 kiloyum 70i görmek istemiyodum :KK43:

bende istiyoruum. 157cm.boy 69 kiloyum. hedefim 55 kiloya inmek. yıllardır zayıflamak istiyorum aslında ama birbuçuk yıl arayla 2 doğum yaptım ve hep erteledim.buraya üye oldum belki birbirimize destek oluruz ne dersiniz... :KK15:

Kimse bu gruba yazmiyor artik kizlar hepiniz zayifladiniz mi yoksa. 66.5 la devam ediyorum. Umarim 59 la terkedicem buralari😂

Merhaba ramazanın başlaması ile bugün itibari ile 6 kilo vermişim 40 günde benim sorunum ekmek yemek dayanamıyorum ekmek görünce 40 gün idare ettim ama zaman zaman engel olamayacak şekilde canım ekmek istiyor şimdi diyeceksiniz ki 2-3 dilim yiyebilirsin ben bununla yetinmem geçen cuma günü tartildigimda 69,900 falan geliyordum bakalım bu hafta cuma ne olacak herkese kolay gelsin

Adım Ezo yaşım 41 evliyim 1 çocuk annesiyim su anki kilom 69.900 ev hanımıyım 59 kiloya düşmek istiyorum 1 yıl öncesine kadar 84 kilo idim sizlerle zayiflamak isterim teşekkürler

X