60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlar nası gidiyoooor

ben bu hafta biraz rahatsızlandım spor yapamadım bi yarım kilo geriye düşmüşüm ama toplarız :KK66: bugün spora geri başladım hemen kaslarım erimiş ya.

göbeğimi kaslarımı sıkınca sıfır oluyor yandan o görüntüyü çok seviyorum aynada bakıyorum falan :) sıkmadan da sıfır olur umarım bikaç aya.

alla alla haber yok kimseden 🤔 bu 60-70 arası topiki de pek durgunmuş

her neyse ben bugün en sevdiğim kotumu giydim :KK71::KK73: o kadar sevindirik oldum ki

basenlerim baya incelmiş (en sinir olduğum noktaydı) belim de inceldi baya zaten

dün yeni hareketleri ekledim rutinime resmen belimin yanları ağrıyor baya etkili olacak bence.

bugün biraz yorgunum spor yapamadım ama biraz yürüyüş yaptım tatlıcıya gidip tatlı yemeden döndüm o gazla 🤣🤣

neyse işte iyi gidiyor herşey :KK66:

tek sıkıntım kahve biraz azaltmaya çalışıyorum 🙏🙏 baya dikkat ediyorum onun dışında. daha hareketli olsam iyi olacak.

Bende 21 yaşındayım 168 boy 69kiloyum çok kilo aldım 9 aylık oğlum var emzirmeyi bıraktım sıkı diyet değil de sıkı spor yapıyorum ve bol su tüketiyorum bnm hedef 60 eşim biraz tombik 60 altına düşersem yanında iyi durmam boy da kaldırıyor 60i zaten 1 ayda 4 kilo verdim 73 tüm yoksa

her neyse ben bugün en sevdiğim kotumu giydim :KK71::KK73: o kadar sevindirik oldum ki

basenlerim baya incelmiş (en sinir olduğum noktaydı) belim de inceldi baya zaten

dün yeni hareketleri ekledim rutinime resmen belimin yanları ağrıyor baya etkili olacak bence.

bugün biraz yorgunum spor yapamadım ama biraz yürüyüş yaptım tatlıcıya gidip tatlı yemeden döndüm o gazla 🤣🤣

tek sıkıntım kahve biraz azaltmaya çalışıyorum 🙏🙏 baya dikkat ediyorum onun dışında. daha hareketli olsam iyi olacak.
BBasen ve beli nasıl incelttin canım

Çok sevindim senin adına... Bende eskiden sığmadığım cicilerimi aynanın karşısında giyip giyip mutlu oluyorum. Insana müthiş bir özgüven geliyor. Daha fazla zayiflama isteği geliyor :KK49:

Çok sevindim senin adına... Bende eskiden sığmadığım cicilerimi aynanın karşısında giyip giyip mutlu oluyorum. Insana müthiş bir özgüven geliyor. Daha fazla zayiflama isteği geliyor :KK49:

evet aynen öyle o eskileri saklayıp da giymenin zevki paha biçilemez 😋:KK66: kesinlikle motivasyon oluyor.

ben çok sıkıntıdaydım artık tayt bile olmaz olmuştu 🤪🤪 dışarı çıkarken ne giyeceğimi bulamıyordum hep tayt tunik salaş şeyler giymekten bıkmıştım artık

şu an iyi gidiyor bakalım zaten yavaş vermeye çalışıyorum tek sıkıntım sporu çok düzenli yapamıyorum hayatıma sıkıştıramıyorum başka önceliklerim var. ama sporsuz kilo vermek çok çirkin oluyor o yüzden kendimi zorlayacağım pişman olmamak için.

hedefim 7 kg idi 3.5 gitti 3.5 kaldı 🤗🤗 3.5 ayım var yani 😊 yaza doğru iyice fitleşeceğim ki çok güzel kot şortlarım var sıra onlarda :KK66:

bu arada da sporla iyice sıkılaştım mı biraz da kas yaptım mı oh mis.

sonra inş koşuya başlayacağım üzerimde kilo varken koşup dizlerime yük yapmak istemedim.

zaten bu dönemim geçsin sağlam bir salona yazılacağım ordaki aletler çok etkili yaaa

Zamanında burda güzel zayıfladım ama tekrar aldım yarışma gruplarına değilde burayı tercih ettim beni bilen bilir 10.000 ip atlamış ben şu an tık yok hantallastim :110:

Sguat girls Sguat girls

hoşgeldin :)

ben de bu ara odağım kaydı diet devam ama spor yapamıyorum

spor için motivasyon yapalım neler yapıyordun :)

Hosbuldum:)
Ah ah spor ve ben 1 sene öncesi ip atliyordum bayaa
Dans
Jillian
Yürüyüş
Plates

1 aydır yapmıyorum ama fena şekilde zumba ya merak salmıştım. Ve Plates bırakınca birakilior

55 kiloyu görüp 65e çıkan bir geriyim :skandal:
Şimdi hedefim 55in de altına inmek çünkü iştah kapatıcı bir hormon ilacı verdi doktorum hemde ilacın zayıflamakla alakası bile yok. Tamamıyla benim hormon rahatsızlığımla alakalı tedavi edici bir ilaç. Hayırlısı bakalım...

X