60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Meraba arkadaşlar 5 sene sonra tekrar yazıyorum.yine doğum kiloları var..ama bu sefer daha çok takıyorum galiba.giydigim hiç bişey yakışmıyor.sikilasmam da lazım..sizler neler yapıyorsunuz.sütüm eksilmeden neler yapabilirim.bu arada doğum yapalı 1.5 ay oldu
Hayirli olsin canim gozun aydin..saglikla buyut arkadasa dedigim gecerli senin icinde.. bol bol emzir bol su ic... emiyordur insallah.

Herkese iyi aksamlar. Bugun tartilicakdim 4 gundur baslmisdim diyete kendimde tarti olmadigi icin kv tartiliyorum simdilik . Baslangic kilom 64.5 bigunku kilom 61.5 :halay::halay:

YOKSA YOKSA ...
hadi inşallahh..
:) öyle olmuş şaşkınlıkla karşıladım ilk önce negatif çıktı. aradan 6 gün geçti bir daha test yaptım silik bi çizgi. doktora gittim geç döllenme olmuş olabilir dedi. kese falan yok tabiki. haftaya tekrar kontrole gidicez bakalım artık umarım sağlıklıdır.

:) öyle olmuş şaşkınlıkla karşıladım ilk önce negatif çıktı. aradan 6 gün geçti bir daha test yaptım silik bi çizgi. doktora gittim geç döllenme olmuş olabilir dedi. kese falan yok tabiki. haftaya tekrar kontrole gidicez bakalım artık umarım sağlıklıdır.
Ayy canım yaa süper bir haber gözüm aydınlandı ... inşallah sağlıklıdır sana tutunsun bebişin..
bat sat neydi ?

Ayy canım yaa süper bir haber gözüm aydınlandı ... inşallah sağlıklıdır sana tutunsun bebişin..
bat sat neydi ?
sat 22 eylüldü. sata göre 5+4 ama geç döllenme olmuş benimki o yüzden 4. haftada olabilirim. dün test 224,2 çıktı ufarak yani. kesesini dün göremedik

sat 22 eylüldü. sata göre 5+4 ama geç döllenme olmuş benimki o yüzden 4. haftada olabilirim. dün test 224,2 çıktı ufarak yani. kesesini dün göremedik
Vajinal baksa görürdü de boşver gerek yok ama haftaya görürsün... yaptığın özel bir şey var mı canım.. :)

Vajinal baksa görürdü de boşver gerek yok ama haftaya görürsün... yaptığın özel bir şey var mı canım.. :)
özel birşey yok güzel bir folik asit tavsiye etmişti dr. onu alıyordum birde pıhtılaşma problemim var kan sulandırıcı kullanıyorum onun dışında ekstra yaptığım birşey yok aslında bu ay supriz oldu bana da.

özel birşey yok güzel bir folik asit tavsiye etmişti dr. onu alıyordum birde pıhtılaşma problemim var kan sulandırıcı kullanıyorum onun dışında ekstra yaptığım birşey yok aslında bu ay supriz oldu bana da.
iğne olman gerekecek mi? Öyle, beklenmedik zamanda bulduruverir:) hayırlı olsun inşallah Allah sağlıkla tamamına erdirsin. benim da yum.günlerim ağrım var..:)

iğne olman gerekecek mi? Öyle, beklenmedik zamanda bulduruverir:) hayırlı olsun inşallah Allah sağlıkla tamamına erdirsin. benim da yum.günlerim ağrım var..:)
iğne olmaya başlıcam dr keseyi görelim öyle başla dedi. nasıl yapıcam bilmiyorum ama artık öğreniriz napalım. birde bu ara ben fındık ceviz falan tüketiyordum sağlıklı beslenme atıştırmalıklarım :) daha önce yoktu öyle bir alışkanlığım sabahları yumurta yedim haftada 3 yumurta gibi. ama bunlar spor yapıyorum bari sağlıklı besleneyim düşüncesiyle idi. belki faydası olmuş olabilir.

iğne olmaya başlıcam dr keseyi görelim öyle başla dedi. nasıl yapıcam bilmiyorum ama artık öğreniriz napalım. birde bu ara ben fındık ceviz falan tüketiyordum sağlıklı beslenme atıştırmalıklarım :) daha önce yoktu öyle bir alışkanlığım sabahları yumurta yedim haftada 3 yumurta gibi. ama bunlar spor yapıyorum bari sağlıklı besleneyim düşüncesiyle idi. belki faydası olmuş olabilir.

Hayırlı olsun canım gozumuz aydin :KK66:
Hangi doktora gideceksin?
Dun konuda actim ama kimse yorum yazmadi
Benim iyi guleryuzlu ilgili ve bilgili hir doktor bulup ona devam etmem gerekiyor sizin bildiginiz iyi hir hastane doktor onerisi olan var mi ?

Ankarada pek hasfanr1 doktor bilgim yok kadin dogumda iyi bir yer olsun istiyorum ama 12bin falan diyor bazi arkadaslarim dogum paketlrrine yuh diyorum
O paraya ben bebegimr neler alirim...
Hepsinin yaptigi testler aynı sonucta o kadar para vermek istemem ... Sizin bana önerebileceğiniz hastane ve doktor varmi kizlar tecrübeli bayanlar

F Fikrus nasılsın nasıl gidiyor sanırım sende bana uğurlu geldin :)

Iyiyim iyi gidiyor cok şükür keseyi ve kalp atışını gördük 6nci haftamdayim ama doktorum gebeligi takip edemicegini sadece kadin hAstalıkları ile ilgilendiğini söyledi hacettepede iki doktor onerdi gebelik icin özgür ÖZYÜNCÜ ile murat gültekin
Murat gultekini kafadan eledim hic gitmedim ama koridorda falan gordugumde cok sirnasik ve lacka biri tavirlari bana igreti geldi o sebeble onu kafadan eledim
Özgür ozyuncuden randevu aldim ama kafamda sorular var acaba ona guvenebilcekmiyim gibi sorular ...
Birde ozel nasil olur ozelhastanemi denesem diyede düşünmüyor degilim...

X