60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ankarada pek hasfanr1 doktor bilgim yok kadin dogumda iyi bir yer olsun istiyorum ama 12bin falan diyor bazi arkadaslarim dogum paketlrrine yuh diyorum
O paraya ben bebegimr neler alirim...
Hepsinin yaptigi testler aynı sonucta o kadar para vermek istemem ... Sizin bana önerebileceğiniz hastane ve doktor varmi kizlar tecrübeli bayanlar
ankarayı hiç bilmiyorum. istanbul adana olsa :KK43: burada bi doktor buldum ona gidiyorum 2 seferdir memnun kaldım ama eşimin o hastaneye karşı bi ön yargısı var. onun istediği hastane de dediğin fiyatlara doğumlar. hadi fiyatını geçtim doktor sevemedim orada. gözüme kestirdiğim hastanelerin doktorlarına ve doktorların cvlerine baktım öylelikle keşfettim bu doktoru ama öncesinde tabiki yanlış doktor seçimim oldu

ankarayı hiç bilmiyorum. istanbul adana olsa :KK43: burada bi doktor buldum ona gidiyorum 2 seferdir memnun kaldım ama eşimin o hastaneye karşı bi ön yargısı var. onun istediği hastane de dediğin fiyatlara doğumlar. hadi fiyatını geçtim doktor sevemedim orada. gözüme kestirdiğim hastanelerin doktorlarına ve doktorların cvlerine baktım öylelikle keşfettim bu doktoru ama öncesinde tabiki yanlış doktor seçimim oldu

Hep bir muamma bu islr yorucu :KK66:

Hep bir muamma bu islr yorucu :KK66:
öyle ama güvenebileceğin bi doktor olması önemli. ben erkek doktorlarla daha rahat edebileceğimi düşündüm. bayan doktor beni hiç dinlemedi:) neyse gittiğim doktor ile şimdilik iyiyim ama sonrası nasıl olur bende tam bilmiyorum. dediğin gibi zor süreç. bu ara konuştuğum herkese tavsiye ediyorum ama youtube da anneee tv sana da tavsiye ediyorum. izleyip bilgi alabilirsin oradan da.

Kizimda 3 4 yerde takip yapildi. 36 haftadan itibaren buyuk dogumda takip yapildi dogumu da orda yaptim ben su son donemde etlik kadin doguma gittim.. randevu aldim gittim sikinti yasamadim.. evet bulursan ozelde guvendigin birisi takibi onla yaparsin tetkiklerin hastanede olur.. hakkinizda hayirlisi kizlar..
F Fikrus
Synonyms Synonyms

iğne olmaya başlıcam dr keseyi görelim öyle başla dedi. nasıl yapıcam bilmiyorum ama artık öğreniriz napalım. birde bu ara ben fındık ceviz falan tüketiyordum sağlıklı beslenme atıştırmalıklarım :) daha önce yoktu öyle bir alışkanlığım sabahları yumurta yedim haftada 3 yumurta gibi. ama bunlar spor yapıyorum bari sağlıklı besleneyim düşüncesiyle idi. belki faydası olmuş olabilir.
Evet tabi onlarin da etkisi olmustur..

:) öyle olmuş şaşkınlıkla karşıladım ilk önce negatif çıktı. aradan 6 gün geçti bir daha test yaptım silik bi çizgi. doktora gittim geç döllenme olmuş olabilir dedi. kese falan yok tabiki. haftaya tekrar kontrole gidicez bakalım artık umarım sağlıklıdır.
Hayırlı olsun. Var mı bir gelişme canım? Umarım güzel ilerler, gönlünüzce olur.

Hayırlı olsun canım gozumuz aydin :KK66:
Hangi doktora gideceksin?
Dun konuda actim ama kimse yorum yazmadi
Benim iyi guleryuzlu ilgili ve bilgili hir doktor bulup ona devam etmem gerekiyor sizin bildiginiz iyi hir hastane doktor onerisi olan var mi ?
Canım ben ilk doğumumu Zekai Tahirde yapmıştım. Onların ek ucretle ozel doğum odaları var. 8 yıl once 500 tl verip vip oda tutmuştuk rahat etmiştim. Ozel muayenehanesinde de doktorum takibimi yapmıştı.Tarama testleri, şeker yükleme, nst ve doguma gittim sadece hastaneye. Bir de ümitköyde subesi var zekai tahirin doğum yapılmıyor ama takip yapılıyor. Genelde o şubesine gitmiştim testler icin. 2. de Etimed hastanesi vardı yakın diye gittim Banu hanım iyi bir doktordu ama açıkça hastaneyi begenmedim. Yeni doğan unitesi olan büyük bir hastane iyidir her zaman.

kızlarrr selamlar hiç sesiniz çıkmıyorr?

hala 62 civarında dolanıyorum neyse kilo almayım da:-)

Synonyms Synonyms ve F Fikrus kızlar haberler nasıl? Nasılsınız? Nasıl gidiyor? :KK37:

Synonyms Synonyms ve F Fikrus kızlar haberler nasıl? Nasılsınız? Nasıl gidiyor? :KK37:
bayadır konuşamıyoruz haklısın. çok şükür benim iyi gidiyor. 7+4 oldum bi iştahım açıldı 65 oldum ama son 1 haftadır hiç birşey yiyesim yok dün 2 yumurta 2 mandalina ile gün geçirdim. hiç yemesem de olur modundayım ne olcam bilmiyorum. sen ne yapıyorsun canım nasıl gidiyor?

bayadır konuşamıyoruz haklısın. çok şükür benim iyi gidiyor. 7+4 oldum bi iştahım açıldı 65 oldum ama son 1 haftadır hiç birşey yiyesim yok dün 2 yumurta 2 mandalina ile gün geçirdim. hiç yemesem de olur modundayım ne olcam bilmiyorum. sen ne yapıyorsun canım nasıl gidiyor?
evet buraya en son 5inde yazılmış... :eğlence:

süper sevindimm 7+4 epey büyümüşsün maşallah canım.. :nazar: yumurta yiyebiliyorsan diğerlerini de yiyebilirsin bence.. ama sıkıntı etme neydi ilk 3 ay senden besleniyordu depodan:KK30: bir dahaki kontrolün ne zaman? kalp atışını aldınız o vakit sizz bi merhaba deseydi bize de :ıslık: :KK15:

evet buraya en son 5inde yazılmış... :eğlence:

süper sevindimm 7+4 epey büyümüşsün maşallah canım.. :nazar: yumurta yiyebiliyorsan diğerlerini de yiyebilirsin bence.. ama sıkıntı etme neydi ilk 3 ay senden besleniyordu depodan:KK30: bir dahaki kontrolün ne zaman? kalp atışını aldınız o vakit sizz bi merhaba deseydi bize de :ıslık: :KK15:
kalp atşını aldık 3 aralıkta tekrar gidicez inşallah hayırlı haberlerini alırız o zamanda

Merhaba canım iyiyim iyi gidiyor cok sukur 9 hafta 6nci gundeyim minik tirtilimida gördüm ters donmus bocek gibi bacaklarını oynatip durdu :KK66: ikimizde cok iyiyiz:KK66: kilo almistim grip oldum ve aldigimida verdim... Hala 60 kiloyum :KK66:

Merhaba canım iyiyim iyi gidiyor cok sukur 9 hafta 6nci gundeyim minik tirtilimida gördüm ters donmus bocek gibi bacaklarını oynatip durdu :KK66: ikimizde cok iyiyiz:KK66: kilo almistim grip oldum ve aldigimida verdim... Hala 60 kiloyum :KK66:
bir maşallah da sana canım :nazar: Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.. :KK15:

Bende 66 kilo civarındayım bir Türlü ne yapsam zayıflayamıylrum ideal kilom 56 civarı 10 kilo da bana çok fazla geliyor hamile kalmak içinde zayıflamam lazım yumurta tembelliği var nasıl bir yol izlemem lazım forumda yeniyim yardımcı olur musunuz ?

Bende 66 kilo civarındayım bir Türlü ne yapsam zayıflayamıylrum ideal kilom 56 civarı 10 kilo da bana çok fazla geliyor hamile kalmak içinde zayıflamam lazım yumurta tembelliği var nasıl bir yol izlemem lazım forumda yeniyim yardımcı olur musunuz ?

Merhaba canım insilun direncin yoksa triod hastasi degilsen söylediğim seyler işe yarıyor ben denedim troid hastasiysan ilaclarini kullanıp denyince oluyor...

Erken kalk ve gununu 3 ana öğün 2 ara ogune bol... Ara öğünde sekersiz türk kahvesi, yeşil çay, ayran, kefir, maden suyu, yogurt yada bir porsiyon meyve tüket

Ana öğünlerde de
Atıyorum öğlen sebze ise aksam protein olsun sabah mutlaka yumurta 5 adet zeytin iki parmak peynir 2 adet ceviz 1 salata 1 domates roka nane tere olabilir...
Günde mutlaka en az 2 litre au ic ve bunu zaman yay bir anda 2 bardak su içmeyi yapma mesela
Akşam en gec 7 ile 8 arasi yemek isi bitmis olsun ve o saatten sonra hicbirsey yeme ve yemek ile uyku arasi en az 3 saat olsun...
Bunun haricinde paketli hicbir gida tüketme cikolata cips biskuvi gibi hamur isi yeme pilav makarna borek poaca gibi.. Patates ye ama fazla abattmadan o da nisastali sonuçta...
Ve gunde sabah bir tane olmak uzere iki dilimden fazla ekmek yeme
Hic spor yapmasan bile en az 500 gram haftada garanti verirsin spor yaparsin 1200 garanti verirsin bende boyle isliyordu çünkü

X