60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Selam arkadaşlar, üzgünüm bu sıralar aktif olamıyorum pek. Epey uzundur kilo vermeye çalıştığım için bir bıkkınlık hissediyorum sanırım. Tartılalim aslında cuma ama yaşasın gelmedi sonuç fena çünkü. 65,3 olmustum.
Neyse ki bugün 64,7ydi (ki o da fazla). Motive olmadıkça moralim bozuluyor canlar. Bir de her daim kurt gibi aç hissediyorum
Yesem pişman oluyorum, yemeden aşırı sinirli. Ne yapsam bilemiyorum yani bu siralar

Selam arkadaşlar, üzgünüm bu sıralar aktif olamıyorum pek. Epey uzundur kilo vermeye çalıştığım için bir bıkkınlık hissediyorum sanırım. Tartılalim aslında cuma ama yaşasın gelmedi sonuç fena çünkü. 65,3 olmustum.
Neyse ki bugün 64,7ydi (ki o da fazla). Motive olmadıkça moralim bozuluyor canlar. Bir de her daim kurt gibi aç hissediyorum
Yesem pişman oluyorum, yemeden aşırı sinirli. Ne yapsam bilemiyorum yani bu siralar

Merhaba canım
Acaba suyu az içiyor olabilir misin?
Ara öğünlerini duzenli yapmıyorsan ve protein ağırlıklı beslemiyorsan cok acikman normal...
Kendimden biliyorum iki ana ogun arasinda 6 yada 5 saat olmali
Örneğin 7de kahvaltini yaptıysan 12 de oglen yemegini ye saat 6da aksam yemegini yere ... Iki bucuk yada uc saatte bir iki ana ogun arasinda ara ogun yap... Inan hic acikmicaksin suyuda yeterli içersen gul gibi zayıflarsın spor yapmasan bile....

Ha birde bu aralar sıkıldıysan diyetten biraz ara ver 2 hafta diyet yapma ama abartmada :KK66: biraz kendine gel sonra yine başlarsın dünyanın sonu degil ya yavasda olsa olur canım bu kadar sıkma kendini

Ha birde bu aralar sıkıldıysan diyetten biraz ara ver 2 hafta diyet yapma ama abartmada :KK66: biraz kendine gel sonra yine başlarsın dünyanın sonu degil ya yavasda olsa olur canım bu kadar sıkma kendini
Sağol hayatım valla destek oldun bana. Öğünler konusunda haklısın. Biraz daha düzenli olabilirim. Hatta su konusunu doğru tahmin ettin, havalar biraz soğuyunca su aramaz oldum.
Ben bu sıralar rejim kodundan biraz çıkıp besleyici lezzetli şeyleri yemek istiyorum sanırım, miktarı az tutarım napalim. Belki açlık halim böylelikle yatışır.

Merhaba.İsmim Aylin.22 yaşındayım.Araniza katilmak istiyorum.3 ay önce sezeryanla doğum yaptım.55 kiloyla hamile kaldım doğumda 75 kiloydum. Suan ise 64 kiloyum . 10 kilo zayiflamak istiyorum. 3 gündür kendi çapımda diyet yapiyorum. Ameliyatli olduğum için spor olarak sadece oğlumdan vakit bulduğumda yürüyüş yapiyorum. Hergün düzenli olarak buraya neler yaptımı yazmak istiyorum. Bana hatalarımda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Merhaba.İsmim Aylin.22 yaşındayım.Araniza katilmak istiyorum.3 ay önce sezeryanla doğum yaptım.55 kiloyla hamile kaldım doğumda 75 kiloydum. Suan ise 64 kiloyum . 10 kilo zayiflamak istiyorum. 3 gündür kendi çapımda diyet yapiyorum. Ameliyatli olduğum için spor olarak sadece oğlumdan vakit bulduğumda yürüyüş yapiyorum. Hergün düzenli olarak buraya neler yaptımı yazmak istiyorum. Bana hatalarımda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Selam tatlim hos geldin.. emzirdigin icin diyet yapman dogru degil gibi sen bol bol emzir ve bol su ic bence... verirsiin gibi..
Sezaryenle gitmez dedikleri kilom gitmisti daha cok kilo vermistim...
Gule gule buyut bebegini canim kiz mi erkek mi:)

Gelelim bugünkü menüme.
Kahvaltıdan önce 1 bardak ılık limonlu su.
Kahvaltı - 2 haşlanmış yumurta , 1 adet domates, biraz peynir, 1 dilim çavdar ekmek, 1 kupa yeşil çay.
Ara - 1 adet yeşil elma
Öğlen -1 kase yeşil mercimek çorbası, yarım tabak patlıcan yemeği.
Ara - yeşil çay , 3 adet kuru kayısı
Akşam- 4 ızgara köfte , bol salata , 1 bardak ayran.
Su 2.5 litre
Spor 1 saat 15 dakika yürüyüş .
3 gündür diyete başladim.tartim yok almam gerek acilen. Yarin kayınvalidemlere gidicem orda tartılıcam. Bakalım 3 günde neler olmuş :KK54:

Selam tatlim hos geldin.. emzirdigin icin diyet yapman dogru degil gibi sen bol bol emzir ve bol su ic bence... verirsiin gibi..
Sezaryenle gitmez dedikleri kilom gitmisti daha cok kilo vermistim...
Gule gule buyut bebegini canim kiz mi erkek mi:)
Hoş bulduk canım.Tedavim yüzünden emziremedim oğlumu. Oğlan bu arada

Bu arada grupta kural falan varsa söyleyin uyayım :KK15: ne zaman tartiliyorsunuz.? Belli bir günü varmı? Yaptiginiz herhangi nir aktivite falan filan :21::21::21:

Oyle kati kurallarimiz yok cnm. Bir ara pazartesi bildiriyorduk.. simdi persembe ya da cuma dendi galiba bu ara bosladik gibi burayi..:KK51: kis da geldi ya kimsenin diyet yapmaya gonlu yok gibi:deli:

Oyle kati kurallarimiz yok cnm. Bir ara pazartesi bildiriyorduk.. simdi persembe ya da cuma dendi galiba bu ara bosladik gibi burayi..:KK51: kis da geldi ya kimsenin diyet yapmaya gonlu yok gibi:deli:/QUOTE]
Hmm. Kötü olmuş. Neyse ben zayıflıyımda :)

Meraba arkadaşlar 5 sene sonra tekrar yazıyorum.yine doğum kiloları var..ama bu sefer daha çok takıyorum galiba.giydigim hiç bişey yakışmıyor.sikilasmam da lazım..sizler neler yapıyorsunuz.sütüm eksilmeden neler yapabilirim.bu arada doğum yapalı 1.5 ay oldu

X