60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

can09e can09e hayırlısı olsun canım bir dahaki aya yeni bir totemle bekliyoruz seni.

F Fikrus bende aynı durumdayım canım yemek yiyesim bile yok. bir karamsarlık sardı beni. niye olduğunu bilmiyorum. bence bir test yap akşama güzel haberini bekliyorum:)

Kötü birsey demedim canim önümüzdeki ay olur tutar totemin diye dedim. Niye kotu birşey diyeyim hemde böyle hassas bir konuda.

16.10.2018
sabah:
2 yumurta yarım küçük domates 1 dilim kaşar peyniri
2 fincan çay
öğlen: 1 kase yoğurt
ara öğün: 2 ceviz
akşam: yarım kase etli bezelye
raw + yeşilçay, amerikano (arkadaşlarla buluştuk )

1litreden fazla da su tükettim.

Kizlar herkese hayırlı akşamlar öncelikle:KK66:

Ben 2 bucuk haftalık hamileyim hala inanamıyorum:halay:
Synonyms Synonyms The Woman The Woman . can09e can09e
Tahminleriniz doğru çıktı:KK66:
Ayy çok mutlu oldum msjı görünce ne yapacağımı unuttum beğene mi basacaktım ne yapacaktım diye elim ayağıma dolaştı. mutlu oldum. Allah tamamına erdirsin canım.:anneadayı::nazar:

Kizlar herkese hayırlı akşamlar öncelikle:KK66:

Ben 2 bucuk haftalık hamileyim hala inanamıyorum:halay:
Synonyms Synonyms The Woman The Woman . can09e can09e
Tahminleriniz doğru çıktı:KK66:
ayy süper bir haber buu, gözün aydın olsun canımm .. İnşallah sağlıklı gebeliktir, Rabbim tamamına erdirsin..
32.günümdeyim dedin, gelmezse cuma yaparım dedim 36.gün falan değilmisin? 5 6 haftalık olması gerekmez mi? kan sonucuna göre mi 2.5 haftalık diyorsun?

ayy süper bir haber buu, gözün aydın olsun canımm .. İnşallah sağlıklı gebeliktir, Rabbim tamamına erdirsin..
32.günümdeyim dedin, gelmezse cuma yaparım dedim 36.gün falan değilmisin? 5 6 haftalık olması gerekmez mi? kan sonucuna göre mi 2.5 haftalık diyorsun?

Kanda hcg refenran aralığında 3 haftaliga uyuyor 1048 cikti hcg doktorda 2bucuk haftalik hamilesin dedi bana ben onun soyledigini soyluyorum suansa bir mercimek kadar bile yok :KK66:

X