60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Canım çok sağ ol, o senin harikalığın
Hepimiz ayak fotosu paylaşalım
Sonra da birinciyi seçeriz

1. Belli bu saatten sonra artik Gizem'in 1.ligini kimselere veremem
Bir de guzel fikir aslinda ama ben foto yukleyemedim. 1 kac kez denedim uzun diyor.

Ahahhajsjjsjsjs ya bu olay nereye doğru gidiyor

Akşam yemeğini daha yiyemedim geçiştirmeye çalışıcam bakalım

Bence abartma yemek olayını deryacım ya 10 kilo verdin diye hatırlıyorum az mı? İnsan fiziksel psikolojik ne kadar yoruluyor verirken de alması çok kolay maalesef tatilde de yemeğe değil keyfine doğaya denize falan odaklan bence, dengeli gidersen sorun olmaz bile. Yine kendinin bileceği iş ama ben böyle düşündüm kuzu

Canım tatil sonrasına odaklandın diye çok abartma bence yine dikkatli git canın çok aşırı bişi isterse o zaman ye . bak yavaş yavaş pişmanlık başlamış gibi daha çok pişman olmadan biraz kontrollü ye kuzumm

Sen şimcikkk yarın gidiyor musun kuzum ? buraya uğrarsın dimi aradaa özleriz çünküüü

çok fazla yok az spor az yemeyle olur gibi bu iş.
Ama fenayım kocaman bir göbeğim ve basenlerim var . Bugün yanıma kayısı ve kuru üzüm aldım onlardan yedim 1.5 lt suya elma limon maydanoz tarçın koyup içtim akşamyemeği yemedim nesfit kuru meyveli gevrekler var ya ondan yedim bir dilim kek eşimin amcasına gittik ondan yedim biraz kabak çekirdeği ve eve geldim su içtim
Şimdi buzdolabı ile savaşıyorum kapağını açınca güzel kokular geldi ama hemen kapadım odaya geçtim birazdan da yatağa geçicem içimde ki canavar iyice ortaya çıkmadan uyusam iyi olacak

Derya da Almanya dan gelmiyor mu o buraya sen oraya super is ile ilgiliyse bize de biseyler olsa gitsek soyle uzaklara
Dream00 geliyor kuzu, @Derya_the_queen ankara’dandı yanlış hatırlamıyorsam tatile çıkıyor bakalım inşallah her şey yolunda giderse yerleşmeyle ilgili bir şeyler yapmaya çalışıyorum, istediğin oysa darısı başına beybi

Ayy ben yanlis hatirlamisim :) karisti. Insallah istedigin oysa olsun kuzum.
Ben de istiyorum da biraz zor bize is lazim oralarda ege tarafi olsa super olurdu kuzum da 9 eylule giderdi mesela :) ama emekli olmadan zor..

Canım benden sana bi tavsiye akşamı o tarz şeylerle geçiştirme çünkü bildiğim kadarıyla onlar işlenmiş şeyler ve glisemik endeksi denen şey yüksek oluyormuş bu da kısa süreliğine seni tok tutar çabuk acıktırır o yüzden buzdolabına saldırman gayet normal .

Günaydin arkadaslar, memleketteyim ve Cok sicak bogucu bi hava var. Su haric bisey yiyemiyorum bu sicakta. Tatile 60.60 kg basladim insallah almam fazla.

cinecin bence harikasin.
Bizim ucak girdi türbülanz a ama sorun olmadi.

Hadii bakalımm dönüşün muhteşem olsun inşallaah en kötüsü sabit kalarak dönmen olsun en iyisi de bol eksili
Insallah:))

Eczanede tartilirsin, tabi istersen
Şahsen tartilmayı düşünmüyorum bile tatilde. Kilo aldım zaten simdiden sormayin
Bende tartılmim şok yaşicaksam eve gidince bi kere yaşim :)))

Yaa deme, türbülans korkulu rüyam
İyi tatiller canım!

günaydınn..
iyi tatiller canım benim yerime de gir denize, profil fotomu görüyor musun kendimi ordan girerken hayal ediyorum

yağmur geliyordur nerdesin bilmiyorum ama :)

senin bir kızın vardı yanlış hatırlamıyorsam 7 aylık demiştin. o nasıl napar? kuzumm benimm ne tatlıdır şimdi sıcakta kuzuya da dikkat et bol su içsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…