60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Hello mello kızlar,

Ben biraz keyifsizim dün akşam geç saatte öküz gibi kalorili bir tost yaptım kendime -ki aslında pizza sölicektim- yedim valla pişman değilim. Yarın sabah tartılıcam, en son cuma ctesi 60.4 falandım, perşembe almanya’ya gidiyorum inşallah, o yüzden bu 2 günde açlık orucuna girip 59.9 u tekrar görmek istiyorum şöyle yapmayı planlıyorum aslında porsiyonlarımı küçültüp, akşam yemeğini erkene çekip yürümek.
Yapabilirsem görürüm belki. Yar ve yardımcım olsun rabbim

En kalbi duygularimla insallah gorursun diyorum
Vay vay yedim pisman degilim. Pek bi cesur gordum seni:) saglik olsun ne diyelim..
ben de bugun iyi su ictim icim yaniyor.. mide borum yukardan asagi yaniyor ince ince.

En kalbi duygularimla insallah gorursun diyorum
Vay vay yedim pisman degilim. Pek bi cesur gordum seni:) saglik olsun ne diyelim..
ben de bugun iyi su ictim icim yaniyor.. mide borum yukardan asagi yaniyor ince ince.
Bana ince deme arkadaşım
Değilim valla ama yine kötünün iyisini tercih etmişim düşününce bu da bir başarıdır diyip önümüzdeki maçlara odaklanıyorum

Tatlım akşam yemeğinde salatalık ki yoğurt yiyordum ya ben o çok işe yarıyor. Akşam yemeginde dediysem yemeğin yanında değil yemek olarak
İcine sevdigin baharatları da katıp deneyebilirsin. Ustune de yuruyus, kesin inersin

Senden kapacak daha çok öğün tavsiyem var, kabak spagetti çıkarmamızı hatırlıyorsun di mi
Aynen yarın hafif geçiştirmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…