60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

günaydınn..
iyi tatiller canım benim yerime de gir denize, profil fotomu görüyor musun kendimi ordan girerken hayal ediyorum :KK70:

yağmur geliyordur nerdesin bilmiyorum ama :)

senin bir kızın vardı yanlış hatırlamıyorsam 7 aylık demiştin. o nasıl napar? kuzumm benimm ne tatlıdır şimdi :anne: sıcakta kuzuya da dikkat et bol su içsin. :KK200:
Tşk ederim. Karadenizdeyim. Insallah girerim :)))
İki tane kızım var biri 3 yaşında diğeri 8 aylık oldu. Şimdilik keyfi yerinde inşallah böyle devam eder.

Canım benden sana bi tavsiye akşamı o tarz şeylerle geçiştirme çünkü bildiğim kadarıyla onlar işlenmiş şeyler ve glisemik endeksi denen şey yüksek oluyormuş bu da kısa süreliğine seni tok tutar çabuk acıktırır o yüzden buzdolabına saldırman gayet normal .
Sağol canım dikkat edicem bu dediğine.

kızlar ben yine geldim durum fena bayramda aldığım kiloyu korumaya devam ediyorum. midem biraz tuhaf bu ara ama ona rağmen bi yeme isteği var bende biraz saldım kendimi diyet falan hak getire:) başa döndüm bakalım bu hafta da kısa bir istanbul seyahati sonrasında artık çözüm bulmam gerekiyor. acı olmazsa kazanç olmaz diyip taşın altına elimi atıcam artık

kızlar ben yine geldim durum fena bayramda aldığım kiloyu korumaya devam ediyorum. midem biraz tuhaf bu ara ama ona rağmen bi yeme isteği var bende biraz saldım kendimi diyet falan hak getire:) başa döndüm bakalım bu hafta da kısa bir istanbul seyahati sonrasında artık çözüm bulmam gerekiyor. acı olmazsa kazanç olmaz diyip taşın altına elimi atıcam artık
Bence de sinemcim. Önemli olan kararlı olmak, biraz moladan zarar gelmez heralde, biliyorsun ben de bıraktım bu aralar ama haftaya yeniden başlarim diye planlıyorum. Beraber başlarız :KK5:

Dream00 Dream00 geliyor kuzu, FitFiliz FitFiliz ankara’dandı yanlış hatırlamıyorsam tatile çıkıyor :KK45: bakalım inşallah her şey yolunda giderse yerleşmeyle ilgili bir şeyler yapmaya çalışıyorum, istediğin oysa darısı başına beybi :KK3:
Evet canim doğru hatırlıyorsun. :KK52:
Yolculugun nasıl geçti bakalım? Umarım iş planların olumlu sonuçlanır :nazar:
İyi bak oralarda kendine :KK200::KK200:

Merabaaaaaa ya ben bugün diyete başladım da konu açtım diyet başlığı altına kimse katılmadı ben bu işi bilmiyorum yeniyim yani burada kapacak bilmiyorum amacım kilo vermek
Merhabaaa burada bizimle de takılabilirsin istersen bu şekilde gruplar daha verimli oluyor gerçi herkesler de tatilde şuan ama :KK48: kaç kilosun hedefin ne neler yapıyorsun anlatır mısın bizee biraz

Evet canim doğru hatırlıyorsun. :KK52:
Yolculugun nasıl geçti bakalım? Umarım iş planların olumlu sonuçlanır :nazar:
İyi bak oralarda kendine :KK200::KK200:

Çok trübülans oldu şansımıza ya ama sağ salim vardık çok şükür :)

Ben bol bol yürüyorum kızlar, koşturmadan yediklerime pek dikkat edemiyorum ama aşırı yemedim şimdiye kadar :)

Siz neler yapıyorsunuz, herkesler gitmiş, çok sessiz kalmış buralar :KK43:

Selam arkadaslar, Valla Ben hastalikla bogustum sükür suan iyim. Ne yeme ne icme Cok degisik bi hallerdeydim. Yaramadi bana tatil. Insallah böyle devam etmez. Hayirlisiyla bitirsek Su tatili.

X