60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlaaar hello, ben döviz kumarına düştüm buraları boşladım :KK43: özetle dikkat etmeye çalışıyorum, yürüyorum, yarın sabah çıkacak karamanın koyunu :hamarat:

kizlar bugün 20lik diş cektirmeye gittim kirildi diye ameliyatla aldilar. ve bendeniz buna ragmen birşeyler yemeyi basardim :KK70:
oburum galiba bu sıra :ıslık:
Oyyy çok geçmiş olsun deryacım, dişçi büyük korkum :KK43:

hey kım kac verdi bkalım. ben spordan geldim simdi bir de aksam yuruyuse baslamayı planlıyorm ama reglın ılk gunu bılemedm de :) hala 64 bu arada. sinem kurabiye nası oldu. bnim de yapasm geldi deee hepsini yıyom yapınca

Bende de var bu şey yapınca iyi olsun olmasın bana iyi geliyor, oturup hepsini yiyorum. Hamaratlık da çile arkadaşlar :KK43:

69 kiloyum ve karatay yapıyorum 1 haftadır, belli bir tartılma gününüz var mı henüz tartılmadım

Hoş geldinnnn

Selam kızlar nasılsınız 14.takımda yarışıyorum bende 68e düştüm çok şükür diyete kısmen devam ediyorum. 1.5 senedir kilo vermeye çalışıyorum bu süreçte 1 aşılama 1 düşük 1 kürtaj atlattım ve vücut çok yoruldu diyetten de soğuyorum karşılığını istediğim gibi göremiyorum genelde kalori sayıyorum kilo takıldığında da protein yapıyorum. Sizde değişik şeyler var mı neler yapıyorsunuz

Çok zor şeyler atlatmışsın, geçmiş olsun, diyet sana koymaz tabii :))

Selam kızlar nasıl gidiyor diyet sanırım ramazan bana yarıyor kendimi hafiflemiş hissediyorum sizlerde durum nasıl?

Ben deee

Günaydın kızlaaar!!
Tartı sonucum ektedir, 60.4 :halay:valla en sonunda istediğim gibi bir sonuç aldım, geçen hafta 62 mi ne çıkmıştım (ama önceki gece çok yiyerek doğru mu bilmem) neyse çok şükür,50’li rakamlara az kaldı inşallah :nazar::KK76:

D802F945-649F-4FC2-9616-64D51ECCB036.jpeg

Günaydın kızlaaar!!
Tartı sonucum ektedir, 60.4 :halay:valla en sonunda istediğim gibi bir sonuç aldım, geçen hafta 62 mi ne çıkmıştım (ama önceki gece çok yiyerek doğru mu bilmem) neyse çok şükür,50’li rakamlara az kaldı inşallah :nazar::KK76:

Eki Görüntüle 2150120
tebrik ederim canım 50lerdesin zaten ne kalmış kii. ben bugün tartılmadım artık pzt salı gününe bir sonuç yazarım. bu gidişatla ben 64 kiloya alışmam gerekiyor :KK43: bu arada dün yaptığım alışverişte hala small tişortlerin içine girebildiğimi görünce sevinmedim değil. çok az daha gayret etmeli. ahh birde şu göbekk :KK43:

Günaydın kızlaaar!!

Eki Görüntüle 2150120
çok sevindim gizemcim. bak sonunda kirmissin direnci :halay:
sanki ben vermisim gibi mutlu oldum : )

tebrik ederim canım 50lerdesin zaten ne kalmış kii. ben bugün tartılmadım artık pzt salı gününe bir sonuç yazarım. bu gidişatla ben 64 kiloya alışmam gerekiyor :KK43: bu arada dün yaptığım alışverişte hala small tişortlerin içine girebildiğimi görünce sevinmedim değil. çok az daha gayret etmeli. ahh birde şu göbekk :KK43:

Çoook teşekkür ederim canım inşallah 50lileri görürüm, benim de en problemli yerim göbek, hatta tek problemin, su içsem oraya gidiyor :KK70:

selam canlar, kilo alma operasyonum basarili olmus :KK23: bu sabah 65.7 ciktim. uzuldum yine:KK42:

çok sevindim gizemcim. bak sonunda kirmissin direnci :halay:
sanki ben vermisim gibi mutlu oldum : )

Canikom deryacım, tahmin ediyorum çok sağ olasın:KK200: inşallah böyle devam eders:nazar:

Sen niye aldın, kaçamaklar mı? Ben şunu farkettim, ara öğün sağlıklı vs diye ağzıma attığım şeylerden az yediğimi sanıyordum galiba.. bir de yürüyüş önemli gerçekten

Selam hanımlar epeydir yazamadım buraya. 60.6 yi gördüm bugün serüvene bir ay önce 64 ile başlamıştım. Akşam sporunu yapıyorum 10-15 dk. Az yiyorum. Eskiden ne yersem ucte biri kadar. Akşam ekmek yok pilav varsa iki kaşık. Kahvaltıda bir dilim tam tahilli ekmek yarım yağlı peynir ve yumurtalı şeyler. Çayla beraber abur cuburu kesemedim. Bir de kapkek yaptım ki. Neyse bu bahsi kapatalım. Normalde onlardan iki üç tane yerdim bir de cips gömerdim. Şimdi bir tane yedim benim için basari. Çaya şeker atmıyorum. Tatlı yiyeceksem iki kaşık ve o gün meyve yemiyorum. Böyle sanırım bir ayda 3.5 kilo iyidir.

Merhaba arkadaşlar, yazamıyorum sürekli
Ramazan geldi ev işlerine ağırlık verdim. Spor yapamıyorum susayıpta zorlananıyım diye ama 63 kiloya inmişim yavaş yavaş gidiyor böyle.

canim takiliyordum sadece. kilo alma operasyonu derken , cok yedigimi kastetmistim.:olamaz:
ama etrafimdakilerin de sucu var, yeter artik baya kilo verdin iyisin boyle demeye basladilar. dinlememek lazim di mi?:KK12:
Ay pardon utandım :oops: dinleme bence devam kilo vermeye sen kendini hangi kiloda iyi hissedersen orda kendine dur dersin :spor:
Şimdi okudum kilo yu atlamışım ben oruçlu kafayla :)))

Selam kızlarr ben bugün tartılamadım fırsatım olmadı çrş gecesi çok yakın arkadaşımın babası vefat etti de iki gündür onların yanındaydım haliyle yediğime içtiğime dikkatte edemedim ne bulursam onu yedim içtim. yorumları okudum da baya iyi gidiyosunuz kızlar helal olsunn. karatay yorumlarıda dönmüş valla ben o kadar bilinçli değilim karatay konusunda :KK48: sadece yasaklılar listesine göre hareket ediyorum o kadar , hiç dinlemedim desem yalan olmaz :KK48: ben çok geç kahvaltı yapıyorum o yüzden günde iki öğünle yetinebiliyorum yoksa tabii sabahın 7 sinde kahvaltı edenler için iki öğün çok zor . benim genel olayım paketli gıdaları , fastfoodu, abur cuburu hayatımdan çıkarmak oldu aslına bakarsanız bence iyi de oldu :halay: zor kilo veriyor olsam da kötü bi beslenme tarzından kurtulduğum için seviniyorum :KK49:

Size 1 soru bayrama kadar kaç kg verebilirim, kaçamaklarım olmadan karatay uyguluyorum. Yarım saatte yürüyüş yapıyorum. Sizce kaç kg gider

Canım bir ayda max ağırlığının yüzde 10u kadar verdiğinde sağlık sınırları içindesin. Örneğin 60 kiloysan, haftada 1,5 kg ya kadar okaysin, daha fazlası sağlıksız bildiğim kadarıyla.

X