60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Sıvı diyeti derken ne yaptın canımm merak ettim bende şu regl bitince bi şok bişi yapmak istiyorum da kabak mı yapsam başka bişi mi bilemedim

Evet canım akşamüstü tartılman daha mantıklı hatta iftardan önce tartıl bence . bende saldım egzersizi gıcık olmaya başladım kendimeee

keske kzum ya bugun antalyaya gitmeseydim belki olurdu ama 3 boğaz düskünü kisiyle gezmek beni 65 e cekecek hissediyorum. dondurmaya dayanamam cunku
O zaman günde 1 dondurmayla sınırla kendini en azından canım zaten gezmeye gidiyosun hareketli geçicektir sende biraz dikkat edersen bence başarırsııın

Evet canım akşamüstü tartılman daha mantıklı hatta iftardan önce tartıl bence . bende saldım egzersizi gıcık olmaya başladım kendimeee
Egzersiz çok işe yarıyor uzun süre yapamıyorum ben öyle bile karnım sertleşti hemen tabi kas yapmadık da eski jöle kıvamı gitti. Bugün yapacağım inşallah. Dün unuttum yapmayı aklımdaydı aslında

Aynen benimde bacaklarım sertleşti biraz simit küçülmeye başladı ama işte bırakmamak lazım düzenli yapmak lazımm tembellik ediyorum sanki çok tembellik etme lüksüm varmış gibi

antalya otel faslı ve sıcak hava dondurma haklısın nil peri su tüketimini normalden daha fazla yaparsan yemek işini biraz hafifirsin gibi geldi. birde yemek yerken yavaş ve çok çiğneyerek yemeninde faydası olabilir.

sueno34 senin tahmince regliden dolayı atlattığında rahat edersin. sıvı diyeti derken çok bilinçli birşey değildi hatta baktığımızda biraz fazla dengesiz bir beslenme ama yulaflı muzlu süt ve çorba ile günü bitirdim.

hizuran sen hangi sporu yapıyorsun. yahu benimde vücut yapımdan mıdır bilmiyorum saçma bir göbek durumum var:) spor yapmadım henüz ama başlarsam yol gösterici olur bana da diye düşünüyorum.

Kendine göre yaptığın bişey yani canımm anladımm ben kabak detoksu yapayım o zaman bikaç güne inşallaah . çoğu kiişi çok memnun kalmış denemekte fayda var

hizuran sen hangi sporu yapıyorsun. yahu benimde vücut yapımdan mıdır bilmiyorum saçma bir göbek durumum var:) spor yapmadım henüz ama başlarsam yol gösterici olur bana da diye düşünüyorum.
Bir uygulama indirdim. Buradan bir arkadaş da kullanıyordu. Ev egzersizleri diye. Uygulamada verilen egzersizleri yapıyorum. Form tutmadim daha yememe çok fazla dikkat etmiyorum sanırım. Ama gobegim küçüldü kalcam hafif şekle girmeye basladi. Sen de dene bence faydasını görürsün.

Aynen benimde bacaklarım sertleşti biraz simit küçülmeye başladı ama işte bırakmamak lazım düzenli yapmak lazımm tembellik ediyorum sanki çok tembellik etme lüksüm varmış gibi
Sorma sorma tembellik etmemek lazim. Ama yine de midem küçülmüş çabuk doyuyorum tatlı krizim yok. Eskiye oranla daha az yiyorum. Oruc ilk gün carpmadi mesela. Normalde baş ağrısından duramazdim. Yavaş yavaş kiloları vereceğim inşallah.

komşum ben yaparım hatta bugün başlayabilirim 15-20 ile ilk etapta bir hazırlamak gerekiyormuş. hazırlık sürecini yapar pazartesi gününe de tabloya başlayabiliriz. ayrıca sumo squat da ilgimi çekmedi değil. youtube da da 6 hareketle squat challenge diye bir video buldum oda faydalı geldi ama sanırım onun için bizim önce 1 fırın ekmek yememiz gerekiyor :)
hizuran uygulamayı indiriyorum şu anda onuda inceleyip uygulamaya çalışırım

yahu bu tembellik işini ne yapıcaz. aylardır üzerime çöktü gitmiyor. onunla ilgili sabahtan bu yana bakınıyorum. sürekli bir öteleme durumum var, ayakta biraz fazla dursam oturmak istiyorum. yorucu bir işim yok ama hep yorgunum. bütün kan değerlerime baktırdım neredeyse onlarda da normal amaa bitmiyor yorgunluk ne olcam ben

kizlar 65.2yim yani artıdayım gecen haftaya göre, bu sıra çok zorlaniyorum. bu öğlen bile pilav filan yedim maalesef
psikolojim dayanmiyor sanirim uzun süre diyete. bu sıra biraz rölantideyim yani. en son ekim gibi bu kilolardayken diyeti birakmistim ve pisman oldum çok.
bu sefer dayanmak istiyorum. umarim tekrar motive olurum

Ye ama az ye pilavı o zaman. Yiyorum diye pes etme bence. Bir porsiyon değil de iki kaşık ye mesela. Tabağına öyle koy. Tencere yanında olmasın atıyorum. Arada kaçamak olur canım. Moral bozma

Kaçamaklar oluyor olucaktaa tabii ama bence dengelemeyi öğrenmeliyiz sanırım mesela öğlen çok mu kaçırdık akşam telafi edicez akşam çok mu kaçırdık ertesi gün dikkat edicez gibi gibii

Benimde midem küçüldü eskiden ekmek yiyip iki tabak yemek yiyen bi insanken şimdi ekmeksiz bi tabakla kalkıyorum sofradan çok iyi hissettiriyor bunları düşünmek görmek biraz zor gidiyor yavaş gidiyor evet ama gidiyor benimde ama olsun pes etmek yokk

Geriye o zaman psikolojik etken kalıyor bende erteliyip duruyorum bikaç gündür şunu yapayım da ondan sonra yaparım sporu birazdan yemek yicem akşama yaparım sporu diye diye günü öldürüyorum resmen

Tabiki canım. Ben beslenme tarzimi değiştirdim öncekine göre az yiyorum hareket ediyorum daha iyi hissediyorum. Siskinligim geçti. Egzersiz de kendimi iyi hissettiriyor.

Tabiki canım. Ben beslenme tarzimi değiştirdim öncekine göre az yiyorum hareket ediyorum daha iyi hissediyorum. Siskinligim geçti. Egzersiz de kendimi iyi hissettiriyor.
Spordan sonraki o rahatlama o gurur ne güzel biişey dimi yaa valla bende kendimi çok iyi hissediyorum hatta gaza geldimm birazdan yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…