60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

duzenlemek icin dogum kontrol hapi veriyorlar genelde , umarim baska bir aksilik cikmaz canim.
ihmal etme bak hepimizin zoruyla gideceksin sanirim bu gidisle doktora
Evet canım geçen sene bi doktor vermişti sonra bide profesöre gittim kullanıp kullanmamı bana bıraktı kullanırsan yumurtalıkları korursun adetini düzenlersin ama bi yandan da miyomu beslersin dedi mesela örnek bi sene içinde normalde 1 cm büyüyo diyelim miyom, kullanırsan 2 cm büyür dedi bende o yüzden kullanmak istemedim miyomun büyümesi daha bi gözümü korkuttu evlenmeye yakın nasıl olsa başlıcam dedim. o zamanda tabi evlilik planları daha gündemdeydi şimdi işsizlikten yine rafa kalktı vs vs neysee artık bakıcazz gitcem tabii mecburenn sağolunn canlaar

iş bulmak zor bu zamanda, umarim güzel bir ise girersin burcucum. ama haklisin insan kendini garantiye almadan evlilik dusunmemeli. kadinin ayaklari ustunde durmasi gerek..
miyomlari besleme konusunu ilk defa duyuyorum, doktorlar da abartiyor bazen. cok gecmis olsun canim

aynen öyle canım sıkıntılar dertler bitmeeeezzz işte doğum kontrol hapı bi nevi hormon ya canım heralde ondan miyomun büyümesine sebep oluyor bakalım yine büyük ihtimalle profesöre gidicem herşeyi incik cincik edip adamı sorularla bunaltmayı düşünüyorum

bence de hatta sorulari unutma diye kagida yaz burcucum

selam kizlar nerdesiniz bakalim? yoksa siz de benim gibi fazla mi kacirdiniz bu günlerde
ıssızlaştı buralar
bence acilen toparlayalim durumu.. yaz geldi sonuçta
Ramazan diyee salmadınız dimii kızlaaar aman haaa nasıl olsa bütün gün aç geziyorum iftarda dilediğim gibi yiyim derseniz çok üzülürsünüzz haa aman diyimm bu ayı avantaja çevirmek elinizde ona göre

selam kizlar nerdesiniz bakalim? yoksa siz de benim gibi fazla mi kacirdiniz bu günlerde
ıssızlaştı buralar
bence acilen toparlayalim durumu.. yaz geldi sonuçta
Merhabaaa... sanirim bende cok kaciranlardanim. Kontrol etsemde bir fazlalik oluştu bakalim bugun dengeledigimi düşünüyorum kendime 1 eylul e kadar limit koydum dumduz bir karina kavuşmalı. Kocam beni hala spora götürmedi bu arada işte yoruluyor spora gidemiyoz o yuzden evde spor isine de hala baslayanadim. Çok tembelim çokk. Ne olucam ben böyle

Valla benim üstümde de var bu aralar bi tembellik havalardan mıdır nedir anlamadım ki halbuki bahar ayları ne güzel miss enerjik olmak lazımm

Valla benim üstümde de var bu aralar bi tembellik havalardan mıdır nedir anlamadım ki halbuki bahar ayları ne güzel miss enerjik olmak lazımm
Ayol bahari gectik biz burada yaz basti 35 derece diyordu bugun bence daha yüksektir. Niye boyle oldum bilmiyorum.

tembellik olsa gene iyi, bende de bir iştah var ki sormayın
Valla benimde sadece tembellik olsa iyi iştahım da acik ye ic yat :) bak simdi yemek programi izliyorum bi yandan da yattigim yerden ne yesem acaba düşüncesindeyim isim zor anacımm

Ben ilk iftar diye biraz ozendim dün. Azar azar yedim karnım sisene kadar yemedim ama kalorili şeylerdi. Bugün az yiyerek telafi edeceğim. Mercimek çorbası az salata ve yoğurtlu semizotu biraz da üzüm hoşafı hepsinden azar azar yerim bir de akşam egzersiz yaptım mi süper olur. Dün de yaptım egzersiz ama sanmıyorum ki yediklerimi yaksin.

tembellik olsa gene iyi, bende de bir iştah var ki sormayın

Eyvah eyvaaah

62.6 yerimde sayıyorum. Şu anki tesellim almamış olmak. Gerçi 4 te sahur yaptık 9 da tartildim. Akşamüstü yine tartilacagim. O zaman gerçek ağırlık ortaya çıkar sanırım. Dün hımbıl hımbıl oturmuşum egzersiz de yapmadım.

Selam kızlaar pazartesi 66 idim bugün 66.3 reglinin etkileri olarak düşünmek istiyorum inşallaaaaahhh . Zaten bu kadar üst üste regl olunca vücut ödemi bırakmıyo galibaa amaaaan nasıl olsa yine gelcem boşuna git ggel yapmıyım diyo heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…